2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben 64 düm 67 yim şimdi, ama son bir haftada 1 kilo aldım, birden bire kilo artışım oldu aslında yediklerim aynı ama biraz kabızlık yaşadım etkisi var tabi, ama birde bu haftadan sonra kilo artışı çok hızlı oluyormuş öyle okudum, göbeğim de 95 cm

ben daha göbişimi ölçmedim,mezure ve tartı almam gerek ewde kendım takıp edemıorum,bende korkuorum çok kilo alıcam die,benımde musaıt bı yapım var kılo almaya

ben daha göbişimi ölçmedim,mezure ve tartı almam gerek ewde kendım takıp edemıorum,bende korkuorum çok kilo alıcam die,benımde musaıt bı yapım var kılo almaya

aynen bende kolay kilo alıyorum, evlenmeden önce hiç böyle değildim, ben eve aldım dijital tartı günde 3-4 kez bakıyorum valla:)

Ezracım ben çıkıyorum canım, bebişin uykusu gelmiş :))
sizede iyi geceler , tatlı rüyalar, inşallah rüyanda kızını görürsün

günaydın herkese.nasılsınız.bugün bebişimi görücem inşallah.cinsiyetinide öğrenicez büyük bir ihtimalle.

hadi hayırlısı balım. ne geciyor gönlünden. allah sağlıklısını ve annenin gönlünden geceni versin :)))

günaydın güzel hamişler bende bu akşam tahlil yaptırabilirim şu ayak şişliğim için belki doktor muayne edelim derse bebişin cinsiyetide öğreniriz yada eşim heycan olsun boşver dio rutin kontrolüm ay sonu o zaman öğreniriz belkide

inşallah hayırlısı.içimden erkek gibi geçiyor.ablamla annemde kız istiyor.kayınvalidemde kız istiyor ama erkekte olsa iyi olur diyor.o henüz emin deği yani.

benim kayınvalidem erkek istiyor . kesin erkek demiyor mu bide deli oluyorum :))))))))))

banada öle geliyo marsg ama bakalım :))
bizde tam bi bölünme var annem kız kayınvaldem erkek eşim erkek ben kız istiyorum eşimin ablası kız olsun dio eşim çıldırıyo :)) ama kimse kesin kız yada erkek demiyo :)) ben bile

kızlar hamilelikte olur diyorlar dı da inanmıyordum.

bende acayip unutkanlık ve dikkat dağınıklığı başladıvar mı sizdede. ben şu dişimi takıyorum belki ondandır ama...

gecen akşam eşim önde kendi arabasında ben arkada kendi arabamda. küt diye vurdum arkadan. iki arabada serviste şimdi.

resmen sarhoş gibi geziyorum bu ara. sürekli uyumak istiyorum.

birşey sorucam sizin eşinizde sizden dahamı hevesli.doktorun odasına benden önce giriyor.o haline gülesim geliyor ya.benden fazla soru soruyor doktora.şimdiye kadar hep beraber gittik kontrollere.şimdi de 3 haftadır göremeyince çok özledim geçmedi 3 hafta diyor.bundan sonra söyleyelim doktora 2 haftada bir alalım randevuyu diyor.

evet marsg bende çok unutkanım.eşim bazen çok sinir oluyor bir sorduğumu üç defa soruyormuşum.

X