2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hayırlı olsun canım. bi ömür beraber mutlu olun inşallah...

biz hep yurt dışında kutladık şimdiye kadar benimde bu yıl için bir fikre ihtiyacım olucak:))

yıldönümünüz kutlu olsun canım daha nice güzel yıılar geçirirsiniz inşallah

teşekkür ederim canlarım dilerim hepimiz bir ömür boyu mutlu oluruz ve daha nice yıllar görürüz:1hug:

çok istediği bir şeyi al vardır muhakkak.

şık şık giyin hafif seksi :)) güzel bir masa kur. bir de mum ışığı tamam işte

erkek daha ne ister

ben yapmıştım bayılmıştı ... sende dene ... yada dışarda yemek başka ne yapcaksın

bende aynı linki kopyalamışım ama link çok uzun ve zannedersem bu yüzden tam kopyalıyamıyoruz
ben google da ararken videoplay+anne karnında yaşama yolculuk diye aradım ve çıktı

Sinemcim yıldönümünüz kutlu olsun.
Bence ona istediği güzel bir hediye al, yemek olayını da bırak o düşünsün bence:sm_cool:

evet waterfull haklı aslında erkek yapar böyle süprizleri.

çiçek falan gelmedimi bu saate kadar :)))

teşekkür ederim ekinsu ama kimse bana yardımcı olmuyor yardımlarınızı bekliyorum :lepi:

daha nice yıldönümlerine inşallah,

öncelikle nerede olmak istediğine karar wer,dışarıda kutlamak istıosan güzel bir yerde akşam yemeği için rezervasyon yaptırabılırsın,eşinede akşam şu saatte şurda ol diyip süprız yapabılırsın
yok ewde olmak istıosanda iş sana düşecek ,güzel bir akşam yemeği hazırlayabilrsin ,yada bir pastaneye güzel 2 kişilik pasta siparişi verip akşam ewe getırtebılırsın,tatlı ye tatlı ewlilik olsun mantığıyla:)))

bilemiorum aklıma bunlar geldi,bizde genelde süprızlerı eşim hazırladığı için ben pek deneyimli değilim

ezracım üstüne tıklayıp baktım büyük açıldı çok tatlı maşallah yer onu teyzesi.
cicikız nice mutlu yıldönümleri canım.kızlar güsel fikirler yazmış canım benim aklıma farklı bişi gelmedi

balım izledim videoyu çok güzeldi canım
şimdide mars ın verdiği linkteki videoyu izlemeye başladım kızlar sağolasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…