2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kizlar ya benden akintimla birlikte az kan geliyor bazen, pazar gününden beri o gün dr. muayene etmisti alttan :KK43:

barcli....................................1 ocak
almina-Göksu........................5 ocak
ezra2001...............................5ocak
gülsü...................................11ocak
suprise................................11ocak
montesori............................12ocak
istridyeyim_incimsin.............13 ocak
hera796 ..............................15 ocak
talya....................................15 ocak
cidy.....................................22 ocak
fatocum...............................22ocak
nisan4234............................24ocak
birgül38...............................24ocak

çok merciiii Allahım inşallah o günlerde bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımızda görmeyi nasip eder

yarin dr. randevum var daha fazla bakilip kanama olmasin diye gitmek istemedim 6 haftalik sayilirim

dr a ulaşabileceğin bi cep numarası falan varsa ara derim ne olur ne olmaz benim dr kanama olursa rahime doğru aşağı aşağı ağrıların olursa hemen ara beni dedi Allah korusun ama düşük falan olursa diye söyledi herhalde inşaallah seninki ciddi bişey değildir kendine dikkat et fazla ayakta kalıp yorulma ani hareketler den kaçın çok dikkatliol lütfen....

kizlar ya benden akintimla birlikte az kan geliyor bazen, pazar gününden beri o gün dr. muayene etmisti alttan :KK43:

süreklimi gelio,ben de alttan kontrol oldum ama hiç kan gelmedi,dr nu ara istersen,bazen kese yerleşirken rahime, kan gelirmış ama sen yınede ıhmal etme bence

cidy e kısa zamanda doktorunla görüş bizi de bilgilendir merak ettim walla
kızlar beslenme sekillerimiz hemen hemen aynı ben de her gün mutlaka süt,yumurta,yogurt,peynir yiyorum bunların dısında brokoli,incir.kayısı(doktorum önerdi)badem ceviz somon balıgı kırmızı et,tavuk semizotu,erik tüketmeye calısıyorum hee bol su da var ama bunları yemek zorunda olmam psk. olarak zorluyo beni ama ...hangi birini yiyecegimi sasırıyorum bazen ...

off kızlar bir kaç gündür siteye giremiyodum ne kadar çoğalmışız baktımda 2 gündür midem çok bulanıyor.geçmesi için önerisi olan varmı?

kızlar dün moralim çok bozuktu arkadaşımın test sonucunu ben aldım kağıdın başında RİSKLİ GEBELİK yazıyordu ve bir çok testin karşısında negatife yazıyordu.İnşallah sandığımız gibi değildir.Biz kağıdı eşine verdik eşide sanırım göstermemiş kağıdı morali de çok bozuktu eşinin.sizin de yorumlarınızı alim canlarım?

kızlar dün moralim çok bozuktu arkadaşımın test sonucunu ben aldım kağıdın başında RİSKLİ GEBELİK yazıyordu ve bir çok testin karşısında negatife yazıyordu.İnşallah sandığımız gibi değildir.Biz kağıdı eşine verdik eşide sanırım göstermemiş kağıdı morali de çok bozuktu eşinin.sizin de yorumlarınızı alim canlarım?

arkadaşın adına üzüldüm ama bu konuda hiç bilgim yok. mide bulantısını bende çekiyorum 5 gündür çok beter bişeymiş fazla sulu şeyler tüketme kendini onu bunu yemek için zorlama ilk 3 ay yedıgın kendıne.zaten bebek her turlu beslenıyor onemli olan 3 aydan sonrası. yuksek yastıkla sırtustu uzanmak da iyi geliyor ben dayanamadıgım ıcın suan raporluyum ve sureklı uzanıyorum ayakta dolastıkca daha cok bulanıyor

off kızlar bir kaç gündür siteye giremiyodum ne kadar çoğalmışız baktımda 2 gündür midem çok bulanıyor.geçmesi için önerisi olan varmı?
canım bende aynı dertten muzdaribim ben çubuk kraker aldım midem bulandıkça 1-2 atıyorum ağzıma iyi geliyor.

canım bencede hemen dr.telf.etmelisin.önemlide olabilir önemsizde ama sürümcemede bırakma bence hem seninde kafan rahatlasın dimi ya allah bebişlerimizi korusun

kızlar ben 1 haftadır akşam yemeğimi yiyiyorum sonra ayakta zor duruyorum inanın hemen yatıyorum gözümü sabah açıyorum tabiri caizse aptal gibi oldum inanın:bbo:
ne yemek yapmak istiyor canım nede temizlik bu halim ne kadar sürer bilmiyorum ama dağada uzarsa evde eşim ve kızım tarafından isyan çıkarılacakŞeniz
siz ne durumdasınızCADIARZU

slm kizlar beni de alin araniza biraz gec kaldim ama ben de ocak 2009 annesi olacagim insallah..10 ocak ta dogum yapacagim hayirlisi bakalim...
sevgilerrr

kızlar ben 1 haftadır akşam yemeğimi yiyiyorum sonra ayakta zor duruyorum inanın hemen yatıyorum gözümü sabah açıyorum tabiri caizse aptal gibi oldum inanın:bbo:
ne yemek yapmak istiyor canım nede temizlik bu halim ne kadar sürer bilmiyorum ama dağada uzarsa evde eşim ve kızım tarafından isyan çıkarılacakŞeniz
siz ne durumdasınızCADIARZU

canim gecmis olsun:teselli: ayni dert bende de var malesef ama cok degil ben de cok cabuk yoruluyorum ama ayakta duramayacak kadar degil...

bel agrisi yuzunden oluyor benimki ama normal yemegimi yiyorum ..

dr a sordun mu bak yemek yemezsen bebegin gelisemez Allah korusun canim birkac lokma da olsa ye tmm mi insallah gecer ilk haftalarda oluyor ama gecektir insallah benimki azaldi seninki de gecer:1hug: insallah sevgiler a.s.

canim gecmis olsun:teselli: ayni dert bende de var malesef ama cok degil ben de cok cabuk yoruluyorum ama ayakta duramayacak kadar degil...

bel agrisi yuzunden oluyor benimki ama normal yemegimi yiyorum ..

dr a sordun mu bak yemek yemezsen bebegin gelisemez Allah korusun canim birkac lokma da olsa ye tmm mi insallah gecer ilk haftalarda oluyor ama gecektir insallah benimki azaldi seninki de gecer:1hug: insallah sevgiler a.s.
canım sağolasın yemek le sorunum yok allahtan.
benim bu aralar tansiyonum düşük ve buna bağlı olarakta sürekli bitkinim

canim gecmis olsun
canım sağolasın yemek le sorunum yok allahtan.:1rolleyes:
benim bu aralar tansiyonum düşük ve buna bağlı olarakta sürekli bitkinim:bbo:
dr.bu cumartesi gidicem inşallah:nazar:a.s.:nazar:

canim gecmis olsun
canım sağolasın yemek le sorunum yok allahtan.:1rolleyes:
benim bu aralar tansiyonum düşük ve buna bağlı olarakta sürekli bitkinim:bbo:
dr.bu cumartesi gidicem inşallah:nazar:a.s.:nazar:

X