2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Herkese iyi pazarlar Ocak ayının güzzel anneleri:)
1 haftalık tatilden döndüm. Yüzdük kuzucuğumla, güneşten uzak durduk. Çok çok dinlendik, çok çok iyi geldi. Tatil niyeti olanlar bu ayları kaçırmasın bence. 3. 3 aylık döneme girince pek mümkün olmayacakmış çünkü tatil.
Tatildeyken ikili test sonucumu aldım. Sorun yok dedi doktorcum.
7:00'dan beri ben izindeyken yazıştığınız 60-70 sayfayı okudum. Yoruldum, acıktım, gidip bir kahvaltı yapıcam şimdi. Hepiniz öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzz :)

ya canım bendede durum aynı, bende ton balığı yiyorum bilmiyorum faydası varmı bilmiyorum ama buzdolabı dardanel tonla doldu

Canım sen de kendi doktorunla konuş yabi ki ama
benim doktorum ton balığı yeme demişti
İri balık, dip balığı bunları da yeme demişti
tam kalmadı aklımda ama deniz dibinde ağır metallerle falan besleniyormuş galiba bunlar
küçük balık ye demişti
aklında olsun da yine de sen bilirsin tabi ki..

Günaydın kızlarr güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle
Ben bu sabah erkenden kalktım ama birazdan çıkıcam
Toboti hoşgeldin canım tatilinin iyi geçmesine , sonuçlarının iyi olmasına sevindim canım.
Ton balığının iyi olmadığını büyük balık yenmemesi gerektiğini bende duymuştum bu arada

tatile giden arkadaşlar yüzerken karnınızda bi rahatsızlık hissettiniz mi ben acı hissettim yüzemedim o yüzden denizden çıkınca da 1 saat falan karnım ağrıdı

Günaydın arkadaşlar.
Toboti hoşgeldin, tatilinin iyi geçmesine çok sevndim.
Ton balığı için de civa fazla olabildiği için büyük balık yemeyin diyorlar, ama her zaman küçük bakıl bulma ihtimalimizde yok.Yeni bir araştırmada da balık ne olursa olsun yenmeli diye okudum dün internette dolaşırken.
Ben zaten balığı sevmiyordum, şimdi mecburen nadirde olsa yemeye çalışıyorum.
Hera evet yüzerken çok zorlanırsan akrnın ağrıyabiliyor. Ben ilk girdiğimde yaklaşık 1 ay önce dalmaya kalmıştım, asıl o zaman ağrı oluştu.Sakin bir şekilde kendini yormadan yüzersen sorun olmuyor.

tatile giden arkadaşlar yüzerken karnınızda bi rahatsızlık hissettiniz mi ben acı hissettim yüzemedim o yüzden denizden çıkınca da 1 saat falan karnım ağrıdı

hiç normal yüzmedim hera. hep kurbağalama, köpek gibi ve de sırtüstü yüzdüm karnımı germeden. zaten 10-15 dk. yüzüp dinlendim hep. sorun yaşamadım yani.

amannnnnnnn dişimi fırçalayayım dedim ne yediysem çıktı iyi mi. bi daha sofra kurup kahvaltı yaptım:)
2-3 haftadır kusmuyordum. kusma olayına bakışım biraz değişmiş. eskiden olsa önce kusar üstüne de ağlardım çocuum aç kaldı diye. şimdi yeniden yedim oldu bitti:)

merabalar:))
toboti tatilini ii geçirmene sevindim:))
balık olayına ben de çok takılıorum daha önce de bikaç kere yazmıştım bulamıorum die ,ama konserve de ii diilmiş,artık taze balıkları bekleyeceğim..
bi de şey sorcam konu başlığımız altında yeni başlıklar açılacaktı ,haberi olan var mı ne oldu die??

slm kizlarr iyi pazarlar herkeze yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz tatilden dönen arkadaslar sizde hosgeldiniz kendinize iyi bakin :))

merhaba bayanlar kimse yok galiba dün hamile pantolonu almaya çıktım fiyatlar almış başını gidiyo 65ytl bir pantolon bende üşenmedim bakırköy pazarına gittim 3 yerde satılıyo ikisinde 20 ytl ama pek güzel değil.enson bulduğum 65 ytl ye sorduğum pantolonun aynısını 25 e aldım istanbulda olanlara tavsiye ederim...

:1no2:slm kızlar umarım iyiy bir hafta sonu geçirmişsınızdır,

handecim bende dr a sorduğumda ton balığı yemememi söylemişti,içinde yüksek miktarda cıca olabiliomuş,
talya,bı arkadaşıma dr u balık hapı werdi hamileliğinde,bende dr ma fazla yiyemediğimi söyleyip hap istedim ama o herşeyin doğalının iyi olduğunu söyleyıp hap vermedi,
dr a göre haftada 2 kere falan balık yemek gerek ama ben anca 15 günde bir yiyebiliorum,oda işkence gibi gelıo bana,napcaz bilmıorum böle

ben burdayım canım,daha hiç hamile kıyafetlerine bakmadım,şu an moda olan belı lastıklı genış renklı pantolanlar war,onlardan 2 tane aldım 10 ytl den,bıde yıne lastıklı etek, ve elbise aldım,allahtan şu an herşey tam bize uygun göüş altından lastıklı elbiseler ve penyeler var,yazın bu şekılde ıdare edebılırız ama kışın daha zor olacak sanırım

Merhaba kızlar, bende aranıp duruyorum hamile pantolonu ama çok pahallı.geçenlerde muğlaya gittim, 119 ytl den başlıyor pantolonlar. Bende bu sene moda olan beli lastikli pantolonlardan baktım25-30 ytl onlar, normalde 36-38 beden giyerken 40 beden aldım. Şimdilerde bol gelecek ama 1-2 ay sonraya rahat bir hamile kıyafeti olacak sanırım.

ilk girdiğimde benimde karnım gerildi ama sonra alıştım fazla yormadan yavaş yüzünce alışıyo insan..

kızlar,aralık anneleri ayrı konu başlığında bebişlerine koymayı düşündükleri isimleri açmışlar,bende ocak annelerinde 2009 ocak bebiş isimleri die yeni konu açtım,şu an hepimiz araştırma safhasındayız en azından bulduğumuz isimleri orada paylaşabiliriz,belki birbirimizden yardım alıp güzel isimler bulabiliriz die düşünüorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…