2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merabalar hanımlar:))
herkesin günü çok şanslı geçsin bugün:))
bu arada benim de burada 2 eczacı tanıdığım var,sordurabilirim yalnız tam isim yazın bana,var mı yok mu getirtebilirler mi öğrenirim,bekliorum .ara ara girip bakarım olmadı sayfaya..

bu arada hepimizin göbekler az çok çıktı yani ben çok keyf almaya başladım bööle göbeem önden önden giderken:))bugünde pantuş bakmaya gideceğim umarım tek renk bulabilirim,bu sene moda heralde rengarenk..
benim bebiş ortada duruo olabilir mi,hiç sağda ya da solda hissetmiorum boş oralar!!
ha bi de göbekleriniz mideden mi çıktı yoksa sadece göbek mi??

bu arada hepimizin göbekler az çok çıktı yani ben çok keyf almaya başladım bööle göbeem önden önden giderken:))bugünde pantuş bakmaya gideceğim umarım tek renk bulabilirim,bu sene moda heralde rengarenk..
benim bebiş ortada duruo olabilir mi,hiç sağda ya da solda hissetmiorum boş oralar!!
ha bi de göbekleriniz mideden mi çıktı yoksa sadece göbek mi??

canım mideden deil göbek oldu resmen,bende dewamlı yokluorum sağını solunu ama hissedemıorum,hisseden arkadaşlar war,sadece yattığımda sağa sola dönerken kesenin de hareket ettiğini hissediorum o kadar

normalde benimkide ortada ama sabahları sağda duruyor yatarken farkediyorum onu da ... yoksa bende farkedemiyorum çok dinliyoruz eşimle hareketini hissedicezmi diye ama yok daha hissedemedik.

günaydın hanımlar.

bebişlerinizle birlikte güzel bir gün diliyorum.

benim göbiş az biraz var. pantolonlarım sıkıyor o yuzden elbiselerimi giyiyorum sıcakta daha iyi püfür püfür :))

balım ilaç istanbuldan mı göndersek sana napsak.

ben havalimanında çalışıyorum uçağa veririm sen alırsın antalyadan olmadı. çok zor durumda kalırsan söyle bana bir çare buluruz. aras kargo da olur dersen onlarda iki günde götürüryor antalyaya ama kırılma bozulma şansı olur dimi sıcak havalar.

merhaba marsg.çok teşekkür ederim ilgilendiğin için.doktorumla bir konuşayım.ilacın dozajını yükseltecek sanırım 0.4 lük bulunabiliyormuş.çok zorda kalırsam yine konuşuruz.çok teşekkür ederim gerçekten.

merhaba nazobülo.bende kan pıhtılaşması sorunu var.o yüzden bebek gelişemiyor onun için kan sulandırıcı bu iğneleri kullanıyoruz hergün.bu iğnelerle devam ettirilebiliyor ancak hamileliğimiz.

merhaba hanımlar nasılsınız.ben daha iyiyim çok şükür.Allahın izniyle bebişim sağlıklıdır inşallah diye dua ediyorum hep.çok güzel hareket ediyor ya.iyice hiissediyorum ben.bu arada benimde göbüşüm çıktı baya.bu sabah bir kaç haftaya kadar olan 2 pantolonumuda kaldırdım.yeni bişiler almak lazım.
Balım kendine çok dikkat et canım çok geçmişolsun inşallah hiç bi sıkıntı olmadan doğar bebişin Allah kolaylık versin iğnelerle canım

teşekkürler nazlıcan.inşallah senin bebeğinde sağlıklı sıhatli olur.benim testlerim temiz çıkmasına rağmen tedirginim hala.herşey Allah`tan.dualarım seninle.

slm kızlar nasılsınız 2 gündür girememiştim yazılanları okudum nazlıcan dualarım seninle ...
ezracım uzun bir süre yoktun merak ettim walla bebiş nasıl ,barcli de gözükmüyo tatildedir belki...
marsg sen nasılsın canım blogunun adresi neydi unuttum önceki sayfalara baktım gerilerde kaldı sanırım bulamadım ...
kızlar kuzenim saat 15,00 da doguma gircek normal dogum diye son ana kadar beklediler su anda sancısı var ama bebek asagıda degilmiş dogum yoluna inmemiş beklimiş doktor yine yok 1 saat sonra sezeryanla alcaklar bebegi yani bizler ne istersek isteyelim son anda süprizler cıkıyo benim su dikkatimi cekti eger basta sezeryen olsaydı doktorlar bebegi haziranın 25 inde alcaklardı bakar mısınız arkadaslar arada nerden baksan 15 gün oynuyo ne kadar kötü bişiy bu... simdi bebek 15 gün anne karnında fazladan kaldı kilo aldı güçlendi doktorlar nasıl 15 gün önceden sezeryanla bebegi alıyolar anlamıyorum yaaaafisfisfis

merhaba nazobülo.bende kan pıhtılaşması sorunu var.o yüzden bebek gelişemiyor onun için kan sulandırıcı bu iğneleri kullanıyoruz hergün.bu iğnelerle devam ettirilebiliyor ancak hamileliğimiz.

çok geçmiş olsun Allah kolaylık versin marg ın dediği gibi bizim urdan istanbuldan yapabilceğimiz bişey olursa eğer çekinme lütfen

cemrem ben 14 haftalığım şu anda.bu salı öğrenicem inşallah cinsiyetini.senin bebiş kaç haftalık.bir ara çin takvimine bakmıştım orada erkek diyordu.bakalım hayırlısı.eşimin amcası var izmirde o bile bulamamış.mersinde de araştırttık yok diyorlar.iğnemide değiştirmem şimdi ne kadar iyi olur.bir zararı olurmu bebeğe sürekli buna takılıcak aklım.doktorum bilecek artık.

merhaba canım,dün işyeri birden yoğunlaştı cevap yazamadım.maşşallah siz büyümüşsünüz,biz daha küçüğüz teyzesi:) 10+2 günlüğüz.4 aydan önce cinsiyeti belli olurmu ki acaba,gerçi erkekse çabuk belli olur ama...benim çin takviminde kız çıkıyor ama bilmiyorum artık hayırlısı olsun.doktorunu ara sor şu iğneyi,değiştirsen sanmıyorum bişey olucanı çünkü sonuçta kan sulandırıcı bu iğneler,sadece dozajda farklılık olur gibime geliyor.ama tabi biz doktor deiliz en dogrusunu onlar biliyor.değiştirmezse işin zor,burda varsa bende gönderebilirim.sıkma canını sen:))

merhaba marsg.çok teşekkür ederim ilgilendiğin için.doktorumla bir konuşayım.ilacın dozajını yükseltecek sanırım 0.4 lük bulunabiliyormuş.çok zorda kalırsam yine konuşuruz.çok teşekkür ederim gerçekten.

tamam canım sorun olmaz benim için elimden geleni yaparım

valla ben bakarım istanbulda vardır heralde. alır gönderirim nolcak zor iş değil yeterki bulunsun.

bir de receteylemi alınıyor nasıl alınıyor onları bilmek lazım.

balım gelsinde konuşucam.

güzelim merhaba,ilacı sormuşsun doktorun yazması gerekiyor o ilacı,her doktor yazıyomu bilmiyorum.belli sayıda yazabiliyor.eğer rapor çıkartırsan ancak o zaman toplu şekilde çok alabiliyosun.bizim işimiz zor biraz hergün hergün iğne yapıyoruz,doğum yapana kadarda yapıcaz.napalım bebişler için katlanıcaz.:)

slm kızlar nasılsınız 2 gündür girememiştim yazılanları okudum nazlıcan dualarım seninle ...
ezracım uzun bir süre yoktun merak ettim walla bebiş nasıl ,barcli de gözükmüyo tatildedir belki...
marsg sen nasılsın canım blogunun adresi neydi unuttum önceki sayfalara baktım gerilerde kaldı sanırım bulamadım ...
kızlar kuzenim saat 15,00 da doguma gircek normal dogum diye son ana kadar beklediler su anda sancısı var ama bebek asagıda degilmiş dogum yoluna inmemiş beklimiş doktor yine yok 1 saat sonra sezeryanla alcaklar bebegi yani bizler ne istersek isteyelim son anda süprizler cıkıyo benim su dikkatimi cekti eger basta sezeryen olsaydı doktorlar bebegi haziranın 25 inde alcaklardı bakar mısınız arkadaslar arada nerden baksan 15 gün oynuyo ne kadar kötü bişiy bu... simdi bebek 15 gün anne karnında fazladan kaldı kilo aldı güçlendi doktorlar nasıl 15 gün önceden sezeryanla bebegi alıyolar anlamıyorum yaaaafisfisfis

hayırlısıyla alsın bebeğini inşallah kucağına. erken almak zorundalar çünkü doğum yoluna girince bebek sezeryan çok riskli oluyormuş.

blogum

http://sehirici.blogcu.com/

bir tane daha var yeni :))

http://minicigim.blogspot.com/

güzelim merhaba,ilacı sormuşsun doktorun yazması gerekiyor o ilacı,her doktor yazıyomu bilmiyorum.belli sayıda yazabiliyor.eğer rapor çıkartırsan ancak o zaman toplu şekilde çok alabiliyosun.bizim işimiz zor biraz hergün hergün iğne yapıyoruz,doğum yapana kadarda yapıcaz.napalım bebişler için katlanıcaz.:)

allah yardımcınız olsun güzelim çok zor işiniz.
hayırlısıyla alalım inşallah bebeklerimizi kucağımıza...

ya kızlar ben bebeğimi hiç hissetmiyorum göbeğim büyük ondan olabilirmi sola yataken rahatsız oluyorum sol tarafıma da ara ara ağrı giriyor sizede oluyormu:uhm:

cicikız bende bişey hissetmiyorum henüz gerçi benim size göre daha erken ama :)
sadece birgün yatarken sırtüstü sabah uyandığımdaydı solumda elime bir sertlik geldi şişlik gibi eşime aaa bak dedim elini göbeğime koyunca eşim pırt diye resmen kaydı diğer tarafa tabi o mu eminde değilim olabilir mi?eşim olamıyacağını söylüyo ama bence oydu,
bu arada kuzenimin ikili testte beta hcgsi 44 dü,bugün öğrendi erkekmiş kızlar tutan bir tane daha:KK66:
iğne yapan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun ama bence ,hiç üzmeyin kendinizi
bizler ne kadar şanslı olduğumuzu görmeliyiz bebeklerimiz olabiliyor ve inşallah sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza alacğız,hepinize sevgilerimle....

ya kızlar ben bebeğimi hiç hissetmiyorum göbeğim büyük ondan olabilirmi sola yataken rahatsız oluyorum sol tarafıma da ara ara ağrı giriyor sizede oluyormu:uhm:

Hiç endişe etme bence, bende hiç hissetmiyorum ve benimde göbeğim büyük, benim sağ sol diye bir ayrım yok ama dediğin gibi ara ara ağrı giriyor, sanırım hissetmek için daha zamanımız var

merhaba kızlar artık bir ocak annesi adayı değilim
dün minik meleğimi kaybettim.allahım bunu hiç kimseye yaşatmasın.bu acıya nasıl dayanacağım hiç bilmiyorum.ultrasonda bebeğin duruyo ama kalbi atmıyo dediklerinde dünya başıma yıkıldı sanki.rabbimden tek istediğim bana sabır vermesi,isyan etmiyorum ama dayanamıyorum bu acıya
allah hepinizin bebeklerini kucaklarınıza almayı nasip etsin hoşçakalın arkadaşlar.

merhaba kızlar artık bir ocak annesi adayı değilim
dün minik meleğimi kaybettim.allahım bunu hiç kimseye yaşatmasın.bu acıya nasıl dayanacağım hiç bilmiyorum.ultrasonda bebeğin duruyo ama kalbi atmıyo dediklerinde dünya başıma yıkıldı sanki.rabbimden tek istediğim bana sabır vermesi,isyan etmiyorum ama dayanamıyorum bu acıya
allah hepinizin bebeklerini kucaklarınıza almayı nasip etsin hoşçakalın arkadaşlar.

canım benım ya şok oldum okuyunca ne dıyecegımı bılemıyorum allah sabır versın gercekten suan gözlerım doldu isyan etme sakın allah yenıden nasıp etsın ınsallah

X