2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

benim göbis iyice belli valla kizlar,zayiflarin karni cabuk cikiyor galiba benimki 11.haftada cikti ama olsun cok guzel:)))))))

Yok be anacım kızkardeşimde zayıf benim 6. aya kadar kimse hamile olduğunu anlamadı, bünyeyle alakalı sanırım o, benim çıktı mesela karnım.

günaydın hamişler ve güzel bebişleri:nazar:a.s.

cidy geçmiş olsun canım sıkma canını ikinizede bişicikler olmaz inşallah:nazar:
kızlar benim göbüşte ufaktan ufaktan çıkmaya başladı artık start verdik hadi hayırlısı bakalım:teytey:

herkese günaydın benim göbişim bayağğğ çıktı hatta 4 aylıkmı falan diolar artık bi süredir hamiş pantolonu giymeye başladım :)))

günaydın hanımlar.

bebişlerinizle birlikte güzel bir gün diliyorum.

benim göbiş az biraz var. pantolonlarım sıkıyor o yuzden elbiselerimi giyiyorum sıcakta daha iyi püfür püfür :))

balım ilaç istanbuldan mı göndersek sana napsak.

ben havalimanında çalışıyorum uçağa veririm sen alırsın antalyadan olmadı. çok zor durumda kalırsan söyle bana bir çare buluruz. aras kargo da olur dersen onlarda iki günde götürüryor antalyaya ama kırılma bozulma şansı olur dimi sıcak havalar.

kızlar dünde sordum ama cevap veren olmadı balımın ve diğer arkadaş cemrenin kullandığı ne iyisi acaba

kızlar dünde sordum ama cevap veren olmadı balımın ve diğer arkadaş cemrenin kullandığı ne iyisi acaba

canım onların kanında küçük bir problem var. o yüzden bebeğin düşmemesi için hergün iğne yapıyorlar kendilerine.

çok şükür şuana kadar iyi gidiyorlar.

onlar daha iyi açıklar tabi sana.

Son düzenleme:
anladım marsg teşekkürler o zaman Allah kolaylık versin onlara ama bu iğne problemi nası çözücükler

valla ben bakarım istanbulda vardır heralde. alır gönderirim nolcak zor iş değil yeterki bulunsun.

bir de receteylemi alınıyor nasıl alınıyor onları bilmek lazım.

balım gelsinde konuşucam.

günaydin kizlarr
marsg havalimaninda calisiyormusun esimin akrabasida yeni basladi o hosteslik yapiyor belki tanisiyorsunuzdur :)

günaydin kizlarr
marsg havalimaninda calisiyormusun esimin akrabasida yeni basladi o hosteslik yapiyor belki tanisiyorsunuzdur :)

site çok yavaş giremiyorum hanımlar cevap vermiyorum sanmayın.

cidy hostesleri tanımıyorum canım benim departman çok farklı

nazobülo o kadar ayrıntılı bilmiyorum güzelim. ilk zamanlar konusu geçmişti ama kaç ay olduğu hakkında fikrim yok. bir kişi daha vardı o iğneyi kullanan 3 kişi var ocak annelerinde

site çok yavaş giremiyorum hanımlar cevap vermiyorum sanmayın.

cidy hostesleri tanımıyorum canım benim departman çok farklı

nazobülo o kadar ayrıntılı bilmiyorum güzelim. ilk zamanlar konusu geçmişti ama kaç ay olduğu hakkında fikrim yok. bir kişi daha vardı o iğneyi kullanan 3 kişi var ocak annelerinde

Selam arkadaşlar hepinize ben girene kadar öğlen oldu yine.cidy sikma canini önemli bişey olduğunu zannetmiyorum.üzme kendinide bebişinide durduk yerde.herşeyi hissediyorlar biliyorsun.

X