2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

talyacım başın sağolsun. allah sabır versin kalanlara yavruna uzun ömür versin canım.

hoşgeldin nazobülo,hayırlı olsun canım.

ben kaç zamandır yatakta farkediyorum, ne tarafa yatarsak o tarafta belli bir süre sonrasında bir sertlik oluşuyor.:lepi:
Geçen pazar günü elimi o sertliğin üzerinde beklettim hafif bastırarak, hareketlerini hissettim.Biraz beklemek gerekiyor ama hissediliyor, eşime de elini koy bekle dedim, o da hissetti hareketlerini:dance::dance:hareketlerini elimizle farketmekte çok güzel bir duyguydu....:teytey::sm_cool:

bende denedim hissedemiyim diye ama hissedemedim.

benimki sağda yatıyor . doktorda hep orda buluyor zaten. göya sağdan yatan kız olurmuş alın size bir hurafe daha :)))))

sizinkiler ne tarafta yatıyor.

hoşgeldin nazobülo,hayırlı olsun canım.

ben kaç zamandır yatakta farkediyorum, ne tarafa yatarsak o tarafta belli bir süre sonrasında bir sertlik oluşuyor.:lepi:
Geçen pazar günü elimi o sertliğin üzerinde beklettim hafif bastırarak, hareketlerini hissettim.Biraz beklemek gerekiyor ama hissediliyor, eşime de elini koy bekle dedim, o da hissetti hareketlerini:dance::dance:hareketlerini elimizle farketmekte çok güzel bir duyguydu....:teytey::sm_cool:

bende denedim hissedermiyim diye ama hissedemedim.

benimki sağda yatıyor . doktorda hep orda buluyor zaten. göya sağda yatan kız olurmuş alın size bir hurafe daha :)))))

Kizlar tünaydin herkese
2 gündür nete giremiyorum cenazemiz vardi ananemi kaybettim pazar gecesi, dün sakladik yerine allah yattiği yerde dinlendirsin inşallah
yeni arkadaşlar hoşgeldiniz ,test sonuçlari çikanlar hayirli olsun ,bebişlerinin cinsiyetlerini öğrenenler allah gönlünüze göre vermiştir inşallah

Allah rahmet eylesin talya.Başınız sağolsun.

bende denedim hissedemiyim diye ama hissedemedim.

benimki sağda yatıyor . doktorda hep orda buluyor zaten. göya sağdan yatan kız olurmuş alın size bir hurafe daha :)))))

Benimki de hep solda, sağıma bile yatsam ortaya geliyor, ama sağa geçmiyor. Sol tarafıma döndüğümde hemen sola kayıyor:1rolleyes:

selamlar arkadaşlar hepinize 1-2 gündür giremedim geriye dönüpte okuyamadımda işlerim çok yoğun umarım herkes çok iyidir.talyacım benimde bel ölçümü eklermisin sabah ölçtüm bende göbek deliğinden doğrudur sanırım 84cm.

Talya başın sağolsun,Allatan Annene rahmet sizlere sabr diliyorum,mekanı cennet olsun anneciğinin inşallah!!!

merhaba kızlar ben çok kötüyüm ya anlatamam size
talyacım annene de çok üzüldüm canım başın sağolsun Allah rahmet eylesin canım.
kızlar dün gidip ikili test sonucumu aldım ne yazıkki yüksek çıktı doktor 24 gün sonra 16. haftamda beni üniversiteye amniosenteze yolladı.moralim çok kötü nolur benim küçük kuzum için dua edin her şey yolundadır inşallah diye.lütfen kendinize iyi bakın ve küçük şeyleri kafanıza takmayın umarım kimse bu yaşadığımı yaşamaz inşallah.dün akşamdan beri aptal gibiyim ya

Geçmiş olsun canım, inşallah bir sorun yoktur. Canını sıkma bu kadar, bak bebişin daha zor durumda kalır sen böyle kendini üzersen.İnşallah bir sorunu olmaz, 6 ay sonra bebişini kucağın aaldığında bu üzüldüklerine gülüp geçersin.

merhaba kızlar ben çok kötüyüm ya anlatamam size
talyacım annene de çok üzüldüm canım başın sağolsun Allah rahmet eylesin canım.
kızlar dün gidip ikili test sonucumu aldım ne yazıkki yüksek çıktı doktor 24 gün sonra 16. haftamda beni üniversiteye amniosenteze yolladı.moralim çok kötü nolur benim küçük kuzum için dua edin her şey yolundadır inşallah diye.lütfen kendinize iyi bakın ve küçük şeyleri kafanıza takmayın umarım kimse bu yaşadığımı yaşamaz inşallah.dün akşamdan beri aptal gibiyim ya

canım benim sıkma canını biliyorsun bu testlere yüzde yüz güvenmeyin diye doktor söylüyor allahın izniyle hepimizin dualarıyla bebişine hiç bişeycik olmadan kucağına alırsın.

ne olur üzülme güzelim.

nazlıcan üzme kendini bu testlerin %70-80 doğruluk payı var yani yanılma payıda olabiliyo endişelenme bide eğer testi tam gününde yaptırmazsanda böle sonuçlarda verebiliyo

doktorum da dedi zaten bu sonuca sadece yüzde 57-60 güvenebiliriz diye.bugün tekrar kan verdim bu sefer devlet hastanesinde inşallah tahliller yanlıştır ya

ultrasonda tekrar ayrıntılı baktı dün akşam ultrasona göre her şey mükemmel diyor neredeyse 20 dakika heryerine baktı miniğim o kadar da sevimliydiki ellerini ağzına sokuyordu habire

Nazlıcan canım üzülme ne olur dediğiniz gibi % 100 güven vermiyor bu testler , belkide yanlış tahlil yapmışlardır bu çok görülen bir şey, üzülme bebişde üzülmesin

ya tabi biraz da ultrasonla ilgili...3 boyutlu ultrasonda daha erken ögreniliyo ama benim dr umda o yok malesef ben de cok üstüne düsmedim nasilsa ögreniriz diye...

hadi bakalim kuzicim ogrenirsin insallah...

bencede ultrasonla ilgili ben 12+ 5 ken öğrendim 3 boyutluydu ve tamamen bebişin simasını yuzunu gördum.tıpkı normal ınsan göruntusunde idi,dr % 90 kız ama 1 hafta sonra gel kesinleştırelım merakta kalma dedi,darısı sıze inşallah

X