2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

istiridyeyim incimsin korkma canım benim ilk hamileliğimde hiç bir belirtim olmadı yani bir kere bile bulantı yada bşka bi şikyaetim olmadan doğdu kızım.ama şimdi bi haftadır aç geziyorum tiksinmekten.bu şikayetler kişiden kişye hatta aynı kişinin farklı gebeliklerinde bile değişebilir.hem kızların dediği gibi geç döllenme olmuştu yumurtlaman geç olmuştur ondan küçüktür.sen içini ferah tut canım.hem dua et de gebeliğin böyle şikayetsiz devam etsin. çok kötü valla bu bulantılar.

muhtemel dogum tarihlerimiz:

barcli....................................1 ocak
almina-Göksu........................5 ocak
ezra2001...............................5ocak
gülsü...................................11ocak
istridyeyim_incimsin.............13 ocak
hera796 ..............................15 ocak
talya....................................15 ocak
nazlican156..........................16ocak
cidy.....................................22 ocak
nisan4234............................24ocak
gübahar...............................28ocak

kizlar hepinizin hamileligi hayirli olsun saglikla kucaginiza alin insallah bebislerinizi gecen sene ayni heycani yasadim sizlergibi ve suan cok tatli bir kizim var cok huzurlu gecirmenizi tavsiye ederim hamileliginizin tadini cikarin stresten yorgunluktan sigaradan kavga gurultuden uzak kalmaya calisin bebeginiz dogdugunda cok faydasi olacak insallah

canım bende ocak 2.hafta doğum yapacağım yanılmıorsumm:))

ecrincim öncelikle hayırlısı olsun yazını okudum çok üzüldüm sakın bebeğine kıyma o allahın sana verdiği en güzel varlık bak daha çok yeni olduğu için böle düşünüyosun kalp atışlarını ve bebğini gördüktn sonra bile değişcek düşüncelerin bunun sorumluluğu çok ağır ama kendin için bi cana kıymak çok kötü bişi sen onun annesi olacaksın şimdiden böle yaprsan olmaz kendini toparla bakalım sen de bizimle beraber artık bi ocak annesisin öpüyorum seni tatlı meleğine kıyrsan çok üzülürümmbenneyaptımki:1no2:

tesekkür ederimm yok kıymuycam artık kararırm karar...bende bi oçak annesiyimm yaşasınnn:sm_cool:

Beki Sik Ultrasona Girmek Bebeğe Zarar Verirmi Acaba.. Hafta Sonu özel Bi Hastaneye Gitmeyi Düşünüyorum..

canım öncelikle ultrason zarar vermez röngen ışıkları werır,
bu arada ben de bugun ilk defa dewlwet hastenesıne testlerımı yaptırmak için gittim,normalde özel dr a gıdıorum ayrıntılı ve özenle ilgilenıo dr,fakat bugun dewlete gıttığımde acayıp korkuya kapıldım,dr 15 dk içinde 20 hastayı kontrol ettı,içeri 2 kişi bırden giriosun bırını odaya alırken sen beklıosun ,dr odaya girmesi ile çıkması bır oluo,1 dakıka bıle surmuodur kontrolü,ben allahtan sadece testlerım için gitmiştim,ama dr bana bile ayaküstü hiç gebelik geçmişimi bilmeden ve ben istemeden 2 tane ilaç yazdı,işte böle dr lar hastalara gerekli özeni göstermeden ve açıklama yapmadan senin gibi pek çok kişiyıde korku ve şüphe içinde bırakıoalar,benımde sana tavsiyem barclı arkadaşımız gibi en kısa sürede özel bı dr a gıderek içindeki bu korkuyu silmen olacak,ve göreceksınkı boşyere kendini üzmüş olacaksın

evet sana katılıyorum cnm maalesef kı oyle oluyor lafı agzına tıkayıp yolluyorlar

arkadaslar kismet olursa insALLAH bende 24 ocak dogum tarihim

muhtemel dogum tarihlerimiz:

barcli....................................1 ocak
almina-Göksu........................5 ocak
ezra2001...............................5ocak
gülsü...................................11ocak
istridyeyim_incimsin.............13 ocak
hera796 ..............................15 ocak
talya....................................15 ocak
cidy.....................................22 ocak
nisan4234............................24ocak
birgül38...............................24ocak

ecrincim dogum tarihi yazmamissin.

iiim cnm sen naılsın gitmişsin hastaneye ne oldu yaptırdın mı sonuçları alabildin mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…