2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

miniğim senin bebişinin rahatı ii demek ki yatmış uyumuş ne güzel takma kafana cnm kötü bişi olsaydı drun sölerdi zaten

inşallah canım ya valla sizlerde olmasanız iyice kendimi telaşa sokucam... bu arada doktora gitmeden 5 dk önce çikolata yedim fakat kar etmedi bizimkine. a.s.

İSİM............................Başlangıç kg......................Şu anki kg....................Alınan kg
İNANNA13..........................62.............. .....................61.7......................... ....(-0.3)
CİCİKIZSİNEM.....................60............... ....................61............................ ....+1
BALIM................................54 ...................................54.................................0
HANDE 80 ..........................41...................................41.................................0
SMRİSK..............................61............ .......................62......................... ......+1
TALYA................................61.7......... ......................63.1........................ ......+1.4
PRETTY WOMEN................57
MARSG..............................48.7........... .......................49.9....................... ....+1,2
BLOOMS............................60.............. ...................... 64...............................+4
LİLAM.................................68.......... ..........................68.9.................... ........+0.9
MELEĞİM16........................57............... .....................57.5.............................+0.5
RÜYAGİBİŞEKER................60................... .................62............................ ...+2
BARCLİ...............................63........... .........................67....................... .........+4
FATOCUM .........................54....................... .............55.6...............................+ 1.6
MİNİĞİMM .........................52....................... .............55................................ + 3
GÜLSEREN....................... 68................................... .70...................................+2
GAMZE YILMAZ..................54........................ .............55.5...............................+ 1.5
EKİNSU .............................64................... ..................66............................ .....+2
EZRA 2001.........................58 ...................................59.6........... ......................+1.6
NAZLICAN ........................ 52.....................................53......... ...........................+1
KANCICEGIM......................60................ .....................61.......................... .........+1
WATERFULL.......................54................ ....................58............................ ........+4
GLABELLA.........................54............... ......................53.......................... ..........-1
SHEEDA.............................53............. ........................56........................ ...........+3

slm kizlar bakiyorum sizide cinsiyet telasi almis ya daha ben tam net ögrenemedim size ne demeli oysa bebeigde hareketliydi ultrasyonda ama doktor kiz heralde dedi yani ücüncü kizim geliyor

ohh maşallah allah bağışlasın ne güzel 3 tane kız...
baya beklemişsin anlaşılan öğrenmek için inş bizde bu kadar beklemeyz sanırım drlar biraz kız olduğu zaman bekliyolar sölemek için hayırlısı bakalım inş sağ salim alırsın kucağına..a.s.

inşallah canım ya valla sizlerde olmasanız iyice kendimi telaşa sokucam... bu arada doktora gitmeden 5 dk önce çikolata yedim fakat kar etmedi bizimkine. a.s.

5 dk etki etmesi için çok erken annesi ben kayısı,süt ve çikolatayı bi saat içinde yedim bebiş hareketlidi geçen gittiğimde bişi yememiştim sadece elleri oynuyodu

slm kizlar bakiyorum sizide cinsiyet telasi almis ya daha ben tam net ögrenemedim size ne demeli oysa bebeigde hareketliydi ultrasyonda ama doktor kiz heralde dedi yani ücüncü kizim geliyor

Hayırlısı olur İnşallah senin girdiğin ultrason nasıl yani hiç üç boyutlu yada daha dört boyutluya girdin mi? Çünkü onlarda baya net gözüküyo.

5 dk etki etmesi için çok erken annesi ben kayısı,süt ve çikolatayı bi saat içinde yedim bebiş hareketlidi geçen gittiğimde bişi yememiştim sadece elleri oynuyodu

Ben giderken hiç bişey yemedim.Randevum erken saatte olduğu için canım hiç tatlı yemek istemedi ama bizimki yerinde durmuyodu.:1hug:

neyse yeter bencillik yapmıyayım seninde sonuçların çıkmış gözün aydın hayatım a.s. a.s.

ay ayyyy kıslar her hafta bi telaş var sanırım bi 7 ay böyle sürecek, hemen hemen hep,imiz 2. 3 . aylardayız bu güne kadar olan telaş bile beni yordu git kan ver git al doktora git, temizmi kötümü merak et allah hepimize sabır versin.. asıl telaş kucağımıza aldığımızda başlar hadi hayırlısı bakalım

Kızlar yüzünüz değiştimi?Benim burnum çok genişledi bide habire sivilce çıkıyor.senağlama senağlama

canım doktorlar hemen kötü bişey varsa yüzüne karşı anında sölüyolar hiiiçç çekinmezler yani kalbini ferah tut benim zıpırcık da oynamadı 2 saat uğraştırdı beni hastanede tatlı yedim yok bana mı sın demedi canı istemiyor dedi doktor anlıyacağın bizim bebişler keyfine düşkün canım:roflol:

Günaydın herkese, smrisk sen zaten takvimine göre 11. haftana girmişsin, ayın 10unda da 12. haftanın içinde olacaksın.Niye erken olacağını düşünüyorsun_?
Birde kan tahlilini sormuşsun, sanırım aynı gün içinde vermiyorlar.Benim kan tahlilim için Ankaraya göndereceklerini söylediler. O yüzden perşembe akşam belli olacak sonucum.Belki Ankara'da ki arkadaşlar ertesi günü, ya da sabah verip akşam alabiliyorlardır.

ayy saol canım ya valla içim iyice rahatladı.. bi de aklıma hep şey geliyor hani erkek bebek çok hareketli olurmuş kız bebek biraz geç hareket edermiş ya acaba kız da ondan mı hareketi yoktu ki?

Günaydın arkadaşlar, akşamdan beri giremedim uzun uzun yazışmışsınız oku oku anca bitti.
Dr kontrolünden gelen arkadaşlar gözünüz aydın sizde gördünüz bebişlerinizi, tahlil sonuçlarınız da güzel çıkar inşallah merak etmeyin.
Miniğimm üzülmene gerek yok her bebiş aynı değil, seninki tembel biraz herhalde yada dediğin gibi kız naz yapıyor sana, dr normal dediyse tamam düşünüp üzme kendini canım
Bu arada bende akşamdan beri acaip bir baş ağrısı çektim arkadaşlar bütün gece uyuyamadım ağrıdan evde dolanacak oda kalmadı hiç böyle ağrı çekmedim şimdiye kadar, üstüne birde mide bulantısı, daha yeni yarım saat önce hafifledi de kalkıp kahvaltı falan edebildim.

weter inş seninde temiz çıkar bilmiyıorum haftaya ayın onunda 11 haftalık oluyorum erken diye düşündüm belkide gereksiz bi telaş sonuçda doktor erken olduğunu düşünseydi gel demzdi ama hep korkuyorum neyse allahdan hayırlısı diyelim.
bloams benimde burnumun üstü sivilcelendi normalde olmasdı

inşallah canım inşallah eksik olmayın vallahi hepiniz birden rahatlattınız beni annesi bu kadar koşturan bir bebek nasıl böle çıktı bilmem :roflol:

günaydın arkadaşlar.ben test sonucumu öğrenemedim hala.şimdi yine aradım hastahaneyi öğleden sonraya gelir belki dediler.kaç gündür yarın deyip duruyorlar.aklıma başka şeyler gelmeye başladı.
iki gündür çok kötü rüyalar görüyorum.psikolojimmi bozuldu ne oldu ya?

Korkmana gerek yok bence canım hastanenin sisteminden kaynaklanan bir şeydir , kendini üzme bak bebişinde üzülür sonra

herkese günaydın.

ekinsucum çok geçmiş olsun bilirim o baş ağrısı bende çektim. gece 4 hala kolonyayla başımı ovuyorduk.

olurmuş normalmiş. zaten diyorum ya hamilelikte herşey normal.

miniğim hoşgeldin canım. bebişini görmüşsün ne güzel. ense kalınlığı normal. kalp atışı var. daha ne güzelim bırak tembellik etsin.

smrisk canım benim ikili testim tam 12+1 de yapıldı seninde aynı trihe denk geliyor. aynı gün vermediler. pazartesi yaptırdım bu cumartesi alıcam kısmetse.

balım geç çıkıyor sonuçlar sıkma canını hiç. labaratuvardaki adam bakmazki sonucuna çıkmış verir sana direk doktorun bakar. merak etme kötü şeyler getirme aklına nolur. psikolojimiz bozuldu bozulmazmı bebek harici birşey düşünemez olduk baksanıza. her hafta yeni bir şey gerçektende 6 ay kaldı kızlarrrr... göz açıp kapayana kadar bebekler kucaklarımızda inşallah

sanada günaydin canim.geçmiş olsun

canim kötü düşünme.bişicikler yoktur gör bak
endişelenme çikar yakinda test sonuçlari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…