2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım beni yaz o zaman hemen. evdeki basküle göre yazalım bu kez doktorunkine göre değil.

48,7 ilk kilom 49,9 bu sabah ki kilom:))

araya nokta koyunca karışıklık biraz gidiyor. boşluğu kabul etmiyor sistem

herkese günaydın kızlar .güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle...sengözlerimebaksanab
marsg ve kançiçeğim gözünüz aydın ne güzel bebişlerinizi görmüşsünüz sizde .sağlıkla kucağınaıza almayı da nasip etsin rabbim inş.
darısı benim başıma inş.:teytey:
şafak 13sırnaşık şey
benim de kan testi sonuçlarım çıkmış buğün yarın dr. fakslıycam.inş bi sorun yoktur:nazar:

herkese günaydın kızlar .güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle...sengözlerimebaksanab
marsg ve kançiçeğim gözünüz aydın ne güzel bebişlerinizi görmüşsünüz sizde .sağlıkla kucağınaıza almayı da nasip etsin rabbim inş.
darısı benim başıma inş.:teytey:
şafak 13sırnaşık şey
benim de kan testi sonuçlarım çıkmış buğün yarın dr. fakslıycam.inş bi sorun yoktur:nazar:

yoktur canım inşallah alıcaz bebişlerimizi hayırlısıyla

teşekkür edeirm marsg,ben de onu kullanıorum yıllardır,aileden gelen bi dişeti bozukluğu var:))
bu arada az önce diş hekimi olan arkadaşıma mail attım bakalım ne yap derse yapacağım,burdaki doktorlara hiç güvenmiorum!!

bu arada beni hiç eklemiosunuz,üzülüoruz biz:KK43:(
inanna13:13 hafta..gebelik öncesi kilo:62kg ..şimdiki kilo:61.7kg
teşekkürler..

canım arkadaşının tavsiyelerini yaz banada olurmu benimde dişlerimle başım dertte.

yarın akşam periyodontoloji uzmanına gidiyorum. bu arada şu takvimi koyamadın bir türlü :)) dene tekrar

kilo rekoru miniğimde belki almıştır daha da yok ortada bugün :))

genelde iyiyiz ama kızlar

kızlarr Talya'nın Kg çizelgesini Aldım Hadi Güncelleyelim Böylece Belki Kendimizi Kontrol Edebiliriz. Oldumu Bilemiyorum Kaymalar Olabilir

Isim Başlangıç Kg şu Anki Kg Alınan Kg
Cicikizsinem.....................60
Balim................................54
Hande 80 ..........................41
Smrisk..............................61
Talya................................61.7
Pretty Women................57
Marsg..............................48.7..................................49.9...............................+1,2
Blooms............................60.................................... 64.................................+4
Lilam.................................68....................................68.9...............................+0.9
Meleğim16........................57....................................57.5...............................+0.5
Rüyagibişeker................60....................................62..................................+2
Barcli...............................63....................................67..................................+4
Fatocum .........................54....................................54.5................................+0.5
Miniğimm .........................52....................................56.5................................+4.5
Gülseren....................... 68................................... .70...................................+2
Gamze Yilmaz..................54.....................................55.5................................+1.5
Ekinsu ...........................64.....................................66...................................+2
Ezra 2001.........................58 ...................................59.6................................+1.6
Nazlican ........................ 52.....................................53...................................+1

Inanna13....62........61.7.....

İSİM............................Başlangıç kg......................Şu anki kg....................Alınan kg
İNANNA13..........................62...................................61.7.............................(-0.3)
CİCİKIZSİNEM.....................60...................................61................................+1
BALIM................................54
HANDE 80 ..........................41
SMRİSK..............................61
TALYA................................61.7
PRETTY WOMEN................57
MARSG..............................48.7..................................49.9...............................+1,2
BLOOMS............................60.................................... 64.................................+4
LİLAM.................................68....................................68.9...............................+0.9
MELEĞİM16........................57....................................57.5...............................+0.5
RÜYAGİBİŞEKER................60....................................62..................................+2
BARCLİ...............................63....................................67..................................+4
FATOCUM .........................54....................................55.6................................+1.6
MİNİĞİMM .........................52....................................56.5................................+4.5
GÜLSEREN....................... 68................................... .70...................................+2
GAMZE YILMAZ..................54.....................................55.5................................+1.5
EKİNSU .............................64.....................................66...................................+2
EZRA 2001.........................58 ...................................59.6................................+1.6
NAZLICAN ........................ 52.....................................53...................................+1

Son düzenleme:
OLMOOOR OLMUOOR,TAKVİ OLMUUOORR!!!neys yaptım bişiyler ama:))
haber alır almaz yazacağım ..sen de umarım en yakın zaman da kurtulursun bu acıdan..

OLMOOOR OLMUOOR,TAKVİ OLMUUOORR!!!neys yaptım bişiyler ama:))
haber alır almaz yazacağım ..sen de umarım en yakın zaman da kurtulursun bu acıdan..

benim takvimi eşim yaptı , senin için sanada yaptırıcam bir takvim akşama canım üzülüyorum gördükçe seni, son adet tarihin neydi?

herkeze merhabalar bugün kendimi daha iyi hissediyorum:sm_cool:allahım inşallah iyi olur kan tahlili için gittim sabah bende pazartesi gidicem miniğimi görmeye bende 55.6 olmuşum:bbo:yata yata ne olucakki ama böyle iyi olursam yürüyüş yaparım hepinizi öpüyorum iyiyim yaaaaaaaaaa :teytey::teytey:

Evet canım bende evde bütün gün hareketsiz birde üzerine yiyip içince alınıyor kilolar, evde olabildiğince hareket halinde olmaya çalışıyorum ama en güzeli yürüyüş, her sabah yürümek istiyorum ama hava daha sabahtan çok sıcak olmuyor ki..eve yürüyüş bandı almayı düşünüyorum valla

tünaydın kızlar hele şükür gelebildim sabahtan beri dr.dayım
tahlil yaptırdım sonuçlarını aldım ve şimdi oturabildim ancak
allaha şükür testler iyi çıktı bebişin ense kalınlığı da iyi 2 mm miş. dr.şimdilik 2li teste gerek yok temmuz 2 sinde gel 3'lü test ve amniyosentez yapıcaz dedi.
35 yaş gebeliklerde mutlaka uygulanmalı diyor ama ben kararsızım ve korkuyorum açıkçası 1 ay zamanım var düşünüp karar vericem
bu arada ekinsu arkadaşım başlamış çizelgeye hadi bakalım kızlar bildirin kilolarınızı kim ne kadar almış görelim
çok kilo alana:eek:klava:a.s.

Çok sevindim Talya'cım bebişin iyi olmasına, valla dedik çizelgeyi unutunca çok kilo almaya başladık hemen güncelleyelim ama zormuş yapması arkadaşım

Çok sevindim Talya'cım bebişin iyi olmasına, valla dedik çizelgeyi unutunca çok kilo almaya başladık hemen güncelleyelim ama zormuş yapması arkadaşım
çok güzel olmuş geliştirmiş bende üzerinden devam edeyim arkadaşım

İSİM............................Başlangıç kg......................Şu anki kg....................Alınan kg
İNANNA13..........................62...................................61.7.............................(-0.3)
CİCİKIZSİNEM.....................60...................................61................................+1
BALIM................................54
HANDE 80 ..........................41
SMRİSK..............................61
TALYA................................61.7...............................63.1.............................+1.4
PRETTY WOMEN................57
MARSG..............................48.7..................................49.9...............................+1,2
BLOOMS............................60.................................... 64.................................+4
LİLAM.................................68....................................68.9...............................+0.9
MELEĞİM16........................57....................................57.5...............................+0.5
RÜYAGİBİŞEKER................60....................................62..................................+2
BARCLİ...............................63....................................67..................................+4
FATOCUM .........................54....................................55.6................................+1.6
MİNİĞİMM .........................52....................................56.5................................+4.5
GÜLSEREN....................... 68................................... .70...................................+2
GAMZE YILMAZ..................54.....................................55.5................................+1.5
EKİNSU .............................64.....................................66...................................+2
EZRA 2001.........................58 ...................................59.6................................+1.6
NAZLICAN ........................ 52.....................................53...................................+1

X