2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

waterfullcum ocak annelerı takıp sayfasınada yazdım ama daha alamışsın yarın alıyormuşsun umarım doğumun kolay geçer ve sağlıklı bir şekilde çıkarsınız ikinizde dualarımız seninle biz daha beklemedeyiz umarım benimkide gelmek için nazlanmaz onu çok merak ediyorz biran önce gelmesini istiyoruz.doğum yapan arkadaşlar hepinize sağlıklı ve hayırlı bebişler diliyorm.darısı bebişlerini bekleyen bizlerin başına

Dogum yapan arkadaslari tebrik ediyorum ve bebislerine saglik diliyorum.Dogum yapicak arkadaslarada kolay gelsin diyorum ve saglikli dogumlar diliyorum.Insallah bebislerini alirlar sagsalim kucaklarina.

Toboticim geçmiş olsun canım bende en çok ondan korkuyorum umarım en kısa sürede iyileşir bebişin

Waterfull hayırlı ve sağlıklı doğumlar arkadaşım inşallah kolay bir doğum geçirirsin

Aslımıbeklerken hayırlı olsun bebeğin allah analı babalı büyütsün canım

Toboti cnm bebeğin hayırlı olsun ALLAH analı babalı büyütsün umarım biran önce biter bebein hastalıı çok geçmiş olsun..

Waterfull ALLAH yardımcın olsun ne olur en kısa zaman da haberdar et bizi..

merhaba arkadaşlar...
benim minik melikeminnn hiçç çıkmaya niyeti yok.Dun gittim yine doktoruma normalde epidural normal doğum istiyordum,ama pazartesiye kadar gelmez ise sezeryan dedi doktorum..Suni sancı vermek istemiyorum dedi..kafam karışık..Kararı bana bırakıyor,suni sancı yıpratır seni diyor,gunun de geçiyor ve hiç açılma yok diyor, ama bende epiduralle normal doğuma hazırladım kendimi.. ne bieyim yaa huzursuz oldum.. Kızımında hiççç ama hiççç keyfini bozmaya niyeti yok.. donup duruyor..soğuk diye çıkmak istemiyor heralde.. doğum yapanlar fikir verebilirmi? :CüvCüv:

Ço sevindim en sounda bebeğine kavuşuyorsun Allah şimdiden analı babalı büyütsün inşallah herşey gönlünüzce olsun

bende bugn izne ayrılıyorum Allah herkese kolay doğumlar versin inşalalhs enağlama

canım hayırlı olsun ,Allah analı babalı bğyütsün:))
geçmiş de olsun nasıl anladınız pnomoniyi??bilgilendirirsen sevinirim..

anam waterfull doğuruooo...dıt dırı dıt dıt dıt dırı dıt dıt(hucum borusu:)) )
Allah yardımcın olsun canım sağlıkla al bebişini,çek mis kokusunu içine...bak benimki artık kaka kokuoo:))

Toboti ve Aslımı beklerken gözünüz aydın geçmiş olsun Allah bağışlasınn
Waterfull hadi hayırlısıyla al kucağına gel, ama seninki bu gidişle ordan çıkmamaya diretebilir,
doktor çekiyomuş o kaçıyomuş falan :roflol: beklerim yani. Şaka biryana Allah kolaylıkla kurtarsın inşallah:Saruboceq:

]ImageShack® - Image Hosting

Kızlar kapı süsümüz:)ODası yok oğulcağızımın ama kapı süsü var:))Teyzesi yaptı.

toboti gözün aydın canım aynı zamandada çok geçmiş olsun,gerçeketen bebişleri korumak çok zor
diğer doğum yapan annelerinde gözü aydın olsun,
waterfull inşallah sağ salim kucağına alırsın bebişini
ekinsu sana mesaj atmıştım aldın umarım,gaz sorunu ile ilgili,şimdi nasıl düzelme warmı
ya kimse yok artık buralarda tabi aldınız bebişleri kucağınıza bakmıosunuz hiç:)))

Waterfull kırmızı halılarla gitti doğuma:)Allahım sağlıkla kavuştursun meleğine.Aslımı beklerken Toboti Allah bağışlasın yavrularınızı.Toboti geçmiş olsun Allahım en kısa zamanda şifalar versin meleğini kavuştursun sana.Bizlere de ders olsun kimseye öptürmeyelim yaklaştırmayalım.Allah korusun hepimizin meleğini...İanna sen nasılsın canım.Ay onun kakası da mis gibi kokuyodur:)Bolbol emsinler de bol bol kaka yapsınlar inşallah.Bezler feda olsun onlara:)))

Teşekkür ederiz canım.Artık eşyalarına bakmaktan sıkıldım biran evvel gelse de meleğim onun yüzüne baksam doya doya.İnşallah sonum waterfull a benzemez benim de:)

toboti, aslımı beklerken hayırlı olsun melekleriniz.toboti geçmişolsun canım.inşallah en kısa zamanda iyileşir yağmur bebek.walla bende bütün eşe dosta söledim gelmeyin die Allahtan anlayışlı arkadaş çevrem.zaten egeyi götürdüğüm çocuk doktoru gözümü çok korkuttu.izole edeceksin bebeği hastalanırsa çok zor iyileşir ölebilir diye.çok zormuş erken ve zayıf doğan bebeğin bakımı.yatın kalkın şükredin halinize.bebişleriniz tombiş olduğu için.önceki gün göbeği düştü egenin.dün akşamda yıkadım ama tecrübeli olmama rağmen aklım gitti burnuna su kaçacak diye zaten zor tutuyorum minicik diye.
bu arada waterful ablam Allah kutarsın dualarım seninle hayırlı haberlerini alırız inşallah.
birde kızlar bebişlerin resimlerini ve doğum hikayelerini ayrı bir topic yapsak iyi olmazmı? benim zaten girmeye zamanım yok birde resim aramaktan başım döndü merak da adiyorum bebişleri işi olmayan bi el atsa ne güzel olur.vaktim olursa ben deneyeyim hadi hepinize sağlık diliyorum öptüm

merhaba hanımlar..
aslımı beklerken, tobiti tebrik ederim sağlıkla büysünler bebişleriniz..
ne sessiz oldu buralar kimsecikler yok..
bende bebiş hareket etti etmedi paranoyak oldum ya..doktor çok dikkat et gece de izle dedi bende abarttım galiba allahtan kıpır kıpır..sıvısı azalacak iyice diye çok korkuyorum..sorunsuz alsaydık kucağımıza şu bebişlerimizi

Kızlar az önce waterfulun eşi ile görüştüm , doğum yapmış bizim kız ama detayları bilmiyorum kilo vb., ama iyilermiş normal doğum olmuş

oh normal doğum, süper valla.. tebrikler waterfull a. sağlıkla büyütsün bebişini inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…