2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın arkadaslar yeni yılın ilk sabahından hepinize sevgiler içim içime sıgmıyo ogluma kavusmaya saatler kaldı:sm_cool:içim kıpır kıpırhihoyyytsabahı zor ettim de....bu gece de sabah olur mu bana:sm_confused:

kızlar gripim tam gaz ilerliyo...hapsırıp öksürmekten helak oldum yarın ameliyat sonrası zor saatler beni bekliyor doktor dikişlerin zor iyileşir her öksürüp hapsırdıgında bıcak saplanır gibi olur dedi....sekerimden pastilde kullanamıyorumsenağlama

Günaydın kızlar....hihoyyyt
montesori geçmiş olsun canım bol bol sıvı tüket :içelim:spinal yada epidural anestezi olursun canım yarın inşallah bu saatlerde minik pinponetin kucağında olacak inşallah :Saruboceq:
aaaaaaa yarın blooms ta sezaryen olcak belki ekinsu ve waterfull dakafamçokkarıştı

Montesori çook geçmiş olsun öksürüğünü hafifletecek hatta kesecek bişeyler keşke olsa çünkü ameliyatlıyken öksürmek zor oluyor, bir de insan korkuyor dikişlerime bişey olursa diye :) İnşallah çok zorlanmadan atlatırsın..

Miniğin sana tüm bunları hissettirmeden atlatmanı sağlar..

2009'un ilk bebeği doğdu mu, ilk gerçek ocak annemiz kim?? Dün geceden bu yana doğum yapan var mı?

Son düzenleme:
Dogumlari yaklasan tum anne adaylarina kolayliklar diliyorum. Insallah hersey kolay ve saglikli olur sizde hemen toparlanip bize dogum oykulerinizi anlatirsiniz. Ayin ilk 4 gununden sonra sira bende insallah :) :sm_cool:

Herkese yilin ilk gunu gunaydin.

Artik Aralik bitti rahatca dogurabiliriz :) Ekinsu , montesori , blooms ve waterfull bakalim ilk kim olucak bende merak ediyorum valla. Belki sizde sonrada ben olurum. Dogurun biraz oncede sira bana gelsin :))

herkese günaydın.Ocağın ilk annesi kim olcak bakalım çok heyecanlıyım.Montesori geçmiş olsun.Ben de hastayım iyileşmek için çabalıyorum.Kızlar soğuk algınlığına ne iyi gelir biliyomusunuz.Ben ıhlamur çayı yapıyorum zencefilli bal yiyorum portakal mandalin...Off ne yesem içsem de kurtulsam...

Montesori pembepanter çok geçmiş olsun , ben bu sitede başka hamişlerin yazdığı bir reçete bulmuştum çok iyi geldiğini yazmışlar ben denemedim ama onlar denemişler

1 tutam ıhlamur
1 parça odun tarçın
1/2 kabuklu ve çekirdekli elma
4-5 adet kuşburnu
bunları kaynatıyorsunuz kaynadıktan sonra üzerine 1/2 limon ekleyip içiyorsunuz

birde benim geçen kış yaptığım bir tarif var o zaman hamile değildim ama bebek için tedavi gördüğümden dr başka hiçbir ilaç içmeme izin vermiyordu o zaman yapmıştım çok iyi gelmişti, barış mançonun şarkısı var ya nane limon kabuğu o şarkıdaki tarifin bire bir aynısını uyguladım kızlar

Son düzenleme:
Herkese kutlu mutlu sağlıklı yıllar kızlar, nihayet tatil ve evdeyim.
İyi bari birçoğumuz 2008'i atlatmışız doğurmadan, şimdi hep beraber doğurabiliriz :)

Tünaydın kızlar, yeni yılın ilk gününden herkese merhaba.
Sonuçta dün akşam bütün arkadaşlar tetikte beklesede doğum yapmadan atlattımnaniknanik

Kızlar sanırım içimizden ocağın ilk annesi miniğim oldu. Çünkü bugün sabah 9,30 da sezeryanla doğuma girecekti.Fazla konuşamadık ama söylediği buydu.hihoyyyt

Montesori geçmiş olsun canım, inşallah yarına kadar atlatırsın,yarın ki sezeryandan sonra sorun olmaz inşallah.
Valla kızlar biz sıramızı savmaya niyetli değiliz, siz buyrun önelülülülülülülülülülülülü

kızlar ben çok fenayım dün kadın izne çıktı sabah kocası aradı ben eşimi memlekete göndericem çalışmasını istemiorum demezmi adama ağzıma geleni saydım kadınada pasoportunu geri vermiycem ağlama krizine girdim bu yapılırmı yaa yarın douma giriorum karaktersizler kendime gelemiorum sabah sabah beni bitirdiler benim canım çıktı o kdaına evin düzenini öretene kadar ben şimdi ameliyatlı halimle napıcam yaa neyse kızlar sizden dua bekliorum belki görüşemezsek bugüne kadar dertlerimizi sevinçlerimizi birlikte burda paylaştık hepinize çok teşekkür ederim uzun ve meşakatli bir yol beni beklio bebeim ve ben kendimize gelir gelmez görüşürüz hepinizi öpüorum..

merabalar hanımlar:))
ilk annemiz miniğim olmuş,hayırlı olsun işallah:))
blooms canım hiç dert etme ya boşver defolsun ! gitsin..yarın için de Allah kolaylık versin..valla ben 2.günden beri ayaktayım ,bana bakmaya gelenlere(teyzeme)ben bakıorum .yolda hasta olmuş hassas kadın!!
kayınvalidemler de 12 arabasıyla döndüler neys diyeceğim az önce ütü yaptım evi süpürdüm....herşey hallolur sen merak etme:)))
hepinizi öpüorum:))

mutlu yıllar hanımlarr......:içelim:
herkezler iidir umarım. dün doktora gittim bende oğlum 2800gr. olmuş biraz ufak doğucak heralde çünkü sadece 2haftamız kaldı 3kilo anca olur sanırım... heyecan dahada arttı bende günler azaldıkca korkularımda fazlaşıyo normal doğumu beklemekde ayrı bir stres..

ewt kızlar yaaa söylemeyi unuttum ilk ocak annesi minigim oldu....
blooms üzüldüm durumuna annen hastanedeyken kim kalcak cocukların yanında....
waterfull ekinsu siz ocak sonu dogururmussunuz:jeyyar:ayyy ne gülerim henaniknanik

İnanna maşallah sana ama yat kız yerine boşversene, işgüç zamanı mı yat dinlen.

inanna canım maşallah sana fazla yorma kendini teyzenini sende olduğunu bilende o sana bakıyo sanır kafamçokkarıştıbulduğun fırsatta dinlen bence a.s
kuzi çıktınmı izne :uhm:
blooms adamın aklına yenimi gelmiş eşini memlekete göndermek ay biz karnımız burnumuzda işe gidip geldik millet iş beğenmiyo çıkarıyo bideklava: bencede verme pasoportunu ama artık sana o kadından fayda gelmez herşey hallolur güzelim yarın en güzel günün canım yerimseniben

miniğimde doğum yapmış Allah analı babalı sağlıklı büyütmek nasip etsin Şeniz ilk ocak bebeğimiz :ecrin_bebek:ay birsürü bebişimiz oldu ne güzelkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…