2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

alishacım senin daha 4 haftan var isim bulamadım diye üzülme ben napıyım şurda kaldı kaç gün çocuğun ismi yok hala allahtan yedek ismi var :)))))))))
meriçti dimi cnm yedeğiniz, meriç kayra, beray, taha güzel oluyo bence.
aklınıza gelen kısa kız isimleri varsa yazarmısınız annişler

veremedik canım ya , aslında eşim verdide ben beğenmiyorum nedense , eşim taylan, çağlan , özgür diyor ben kararsızım çok

Kızlar hepinize iyi geceler şimdilik. Yarın sohbete debam ederiz.Kendinize ve bebişlere iyi balın tamam mııı_?

Ekinsucum, özgür aslında anlam olarakta çok güzel bir isim, çağlan da farklı ve değişik, anlamı da güzel onunda. Meriç özgür bence çok hoş geliyor kulağa.

merhaba alishacım,nil ismini çok severim ben,hatta naz mı nil mi olsun diye kararsız kalmıştık kızım naz olsun demişti.
sabret canım ya az kaldı biliyorum çok zor geliyor artık,günler geçmek bilmiyor dimi..

waterfull,ekinsu sizin bebişler iri gidiyordu değilmi maşallah,dr.unuz haklı biraz daha büyürlerse normal doğumunuz riske girebilir kızlar....

selammm arkadaslarrr
ahanda ındım sahadayımmm watherfullcumm :))
aldık mobılyaları ama ayın 13 de gelecek :))) yırttık yıne camasır işindennnn
ama cantamı hazırladım yıka utule bıttı hepiciğii hazırr :)))
sheedacım analı babalı buyusun kuzun ohh nıhayet ankaradan da bı kuzu geldı :)) medarı ıftaharımızsın :)) maşallahh yavruşuna

evet talyacım bebişler en son 3700 grdı doğuma kadar 4 kg olur diye düşünüyor drlar hayırlısı artık bakalım belli olmaz ne olacağı

kızlar bende kaçıyorum iyi geceler hepinize

iyi geceler watrfullcum,bende kaçıcam az sonra kayınpederim bende akşam yemeklerinde 1 haftadır, ayıp olmasın adamcağıza.

özlem güle güle kullansın bebeşin odasını canım,çantada hazır olduğuna göre bundan sonraki doğum haberi senden olmasın:)))))
sheda da doğurmuş öylemi ben bakmadım son listeye,gidip bi göz atıyım bari.
sheda cım gözün aydın canım,güle güle büyüt bebeğini...
ekinsu sanada iyi geceler canım...
blooms merhaba canım,iyisindir umarım....
kızlar ben doğum bölümüne bakıp kaçıyorum herkese iyi geceler......

yok aman de talyacım allahmı soylettı acep :))
benım daha cok var :)) hem daha odamız gelmedı yaa oglusda gelmesınn :)))

Talyacım iyiim cnm görünmüosun...

Özlem oluşunu odası hayırlı olsun cnm ALLAH ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin...

dekaraca Rabbim analı babalı büyütsün canım uzun ömürler versin mevlam
gülcecim doğum için ne diyor doktor zaman varmı daha

canım benim sezaryen tarihim 20 ocaka.s ben doğurana kadar sitede herkes doğuracak heralde benim kızımın haftası küçük daha o yüzden canım Şeniz

yok aman de talyacım allahmı soylettı acep :))
benım daha cok var :)) hem daha odamız gelmedı yaa oglusda gelmesınn :)))

tamam tamam geri aldım lafımı:))))) bu kadar erken doğum olunca her an olabilir korkusu sarıyor insanı,aman bebişlerimiz zamanında gelsin,güzel güzel alsınlar kilolarını,annelerinin iki ayaklarınıda bir pabuca sokmasınlar.....

blooms ara ara takılabiliyorum canım,benim bilg.taş devrinden kalma,aileden biri gibi artık atamıyoruzda:)))))) o izin verdiği sürece buralardayım anlıycan.
iyi geceler kızlar,bakalım bu gece kim doğuracak?

cnm ben yay burcunu çok severim.3 tane kız arkadaşım var yay.neşeli,hayat dolu,gezmeyi eğlenmeyi seven,espirili,zeki ve azimli kişiler benim tanıdıklarım. hatta bir kızım olsa bu burç olmasını isterim :)

yine de yükselendi, genlerdi tabi biçok faktör olabilir ama, insan acaba diyo,haklısın merak etmekte..inşallah senin kızın da tüm güzel özellikleri,meziyetleri üzerinde taşır,annesini babasını her zaman gururlandırır :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…