2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

slm kizlar ben geldim nasilsiniz bakalim?
ela cim ben iyiyim canim daha dogurmadim ama yakindir:)
biraz belim agriyordu dus aldim gecti cok sukur..iyice zorlasti artik hamilelik
sende durumlar nasil??

kançiçeğim bende bu gün tahlil yaptırdım idrar yolu enfeksiyonum iyice artmış dr.bu iyi değil erken doğumu tetikler dedi:çok üzgünüm:benimde bel ağrım vardı meğer enfeksiyondanmış şeker tahlilimde idare eder herkes bişeylerle uğraşıyo bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza alsak başka bişey istemiyorum herkez için dua ediyorum :Saruboceq:

iyiyiz kançiçeğim sen nasılsın,uzun süre seni göremeyince arkadaşlarla senin için kesin doğurdu bu kız dedik,dikkat et kendine artık son zamanlarımız ne zaman doğuracağımız belli değil bir sürü güzel süprizlerimiz oldu16 aralıktan sonra kızlı erkekli :teytey::teytey::teytey:

elacım geçmiş olsun dikkat et kendine,montesoriden haberin varmı abisi kaza yapmıştı,inşallah bişileri yoktur.

Nerde bu milletttt nerde bu devletttt...:)) kimseccikler yok yahu...kucaklarına bebişlerini alanlar gelmes tabi onlar varken burda napsınlar dimi..:)) e kimide sancı çekiyodur muhtemelen dinlenmek lazımmm...son hazırlıklartla uğraşanlarda yorgundurrr....

kızlar ya 9 ay geçti de şu son 1 hafta geçmiyor ne zormuş gerçekten her gece yatarken acaba bu gece sancı tutar mı suyum gelirmi diye düşünerek yatıyorum sabah bir uyanıyorum yine gelen yok, birde bebiş hala doğum kanalına inmeyince birde onun merakı var

bayanlar hepiniz patır patır doğuruyosunuz ya yalnız kaldık burda.bugün bebişimin eksiklerini tamamladım ama yorgunluktan öldüm kalçama bir ağrı girdi valla zor zanaat şu hamilelik

Ekinsu aynı düşünceler bende de var kafayı yemek üzereyim baksananıza nazoda dourmuş kaş kişi kaldık yaw...

Bu arada kızlar bugün montesoriyle tlf. konuştum hepinize selamı var.......

Merakla kocişini beklior...

evet cnm ama ya o zamana kadar beklemezse her gece diken üstündeyim sonuçta kırkıncı haftamdayım ALLAH'ım hakkımızda hayırlısını verir İnşallah..

evet cnm doktorumda yan çizmeye başladı tehlikeli olabilir alalım dior ama günahı boynuna ben kendi rahatı için böyle söylediini düşünüorum ayy çok yoruldum artık...

herşeyin hayırlısı canım ama doktorlara güvenmekten başka çaremiz yok artık yan mı çizerler düzmü çizerler onlar bilir :)) ama yinede ben sana doktorunu dinle derim

ya evet lohusa şerbeti için ne kullanılıyor kızlar bizim burdaki baharatçılar bilmiyor ya , bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…