2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

17,30 randevumuz bakalım ne olacak_?
Ben bunları yazarken , onun hakkında konuştuğumu anladı herhalde dürtüklüyor beni:roflol:

kızlar ne pastası ne böreği ya yatın uyuyun bunlar son rahat günlerimiz, ama doğum yaklaşınca bi titizlik hamaratlık gelirmiş insana sizinki ondan olabilir,bi de bi dee ben de linayınki gibi ağzını kuş gibi açan bebiş istiyorummmm

kıslar kendi işinde çalışanlar Alla yardıcınız olsun bende çalışıyorum kendi işiniz olmasada zaman kötü çalışmayıp napcaz birde bebeklerimiz geliyor

millet ben hazır almaı düşünüyorum su böreği yapan yerler var yanınada tatlı yeter

slm kızlar anca bitirebildim yazdıklarınızı.esracım hadi bakalım hayırlısı Allah sağlık versin bebişinle sana.dün heyecandan uyuyamadıydı canım yaa.şimcik bebişini kokluyordur artıkım.darısı bizim başımıza.
bugünkü klonumuz dondurucu ve yemekler anlaşılan.valla benim yaptığım bol bol sebze atmak oldu buzluğa her çeşit sebzeden ayıklayıp doğrayıp yemeklik haline getirip attım buzluğa.okadarı yeter pişirmeye gerek yok bi karışım yapıp pişiririm artık rahatlık oluyo ama böle olunca.kızlar herkese ii bekleyişler heyecanlar gitgide artıyor.bendede heyecan had safada artık

Linayyy,amanın yerim ben senin bebişiniii..Canım benim.Allah sağlıkla analı babalı büyütsün..Kızlar benim gibi17 kg alan var mı aranızda yoksa bi tek dobrişko ben mi oldum((Neyse Allah sağlıkla kavuşmak nasip etsin bebişlerimize...Çok mu yiyorum napıyorum..Şimdi Pınar ALtuğ u izliyorum..Azcık bi göbek yapmış hatun.Ben devrile devrilee yürüyorummm

LAJOCONDE bende 15 kilo aldım ama kimse inanmıyo sadece sivri bi karnım var aman boşver bebişler sağlıklı olsun:jeyyar:
pınar altuğ da yüzü gözü şişmiş genişlemiş hatunsırnaşık şey
esra çıktımı acaba ararım 7 gibi hep aklımda valla -tatlicadiarzu-

Aman elacım,ben de boy da kısa..Şöleeee boylu poslu bişi olsam neyse...Minyon tipliyim..49 kg bişidim..Anammmmmmm kocaman oldu heryerim..Daha da 3 haftam var:))) ama dediğin gibi bebişim sağlıklı olsun ben de sağlıklı olimmm herkes sağlklı olsun

selam kızlar esrayı arayan olmamış sanırım bende biraz zaman geçsin die bekliyorum
bugün benim nst de yarısına kadar kötü sonra iyiydi
yarın ultrason muayenem var bakalım ona göre ne zaman alacağına bakacak doktorum
linay'cım maşallah bebeğine canım .Allah bağışlasın çok şirin darısı başımıza ya.ay sen ne güzel kokluyon yavrunu özendim walla.bu arada şaftında yerinde hiçkaymamış maşallah

bence esra çıkmıştır..bu saate kalmaz yarım saatte çıkıyolar.İnşallah herşey yolunda gider sağlıklı doğumlar olur

Ben de böleee makyaj falan yapıp girmek istiyorum ameliyata..Ama tabii çok göz makyajı yapmayın diyordu bi int sitesi..Yav göz makyajı yapıp da düğüne gider gibi gitmiyces da şöleee saç falan fönlü olursa derli toplu olur..Benim saçlar uzun dalgalı hindi gibi olurum valla...Şaşkınlıktan onu bunu düşünüyorum

nazlıcan,nst de ne oluyor?sancı bakıyolarmış.Ama yarısı iyi yarısı kötü nasıl oluyor?inşallah bundan sonra hep çok güzel olur

ahh ah sevgili esracım doğurdu sonunda puanını 500 tamamlamadan :roflol:
artık bebişle uğraşmaktan siteye girip tuanda alamaz:dance:
site yöneticileri biran önce doğursalar mı dedi acaba:1shok:

kızlar meraba yeniden:))
ya bişi diyeceğim yanınıza gelecek olanlar nie gelio,yardıma,yemeğe falan diil mi??ne yoruosunuz kendinizi..
nazlıcancım bebişin ii olsun bakalım yarın ne diyecek doktorİ???

kızlar ben kaç gündür kocişe bi hediye almak istiorum ama bulamıorum!!hatıra kalacak,baba olduğu günü hatırlatacak ne olabilir??siz düşündünüz mü böyle bişi??fikir verin lütfen,ha doğurdum doğuracağım derken kalacak hediye çook üzüleceğim(

canım ben kocişe baba oldum kitabı aldım çok şirin ama tesadüf oldu hediye alıcam die şartlandırmamıştım kendimi görünce ilgimi çekti ve aldım içinde çok güzel yazılarvar bir kısmını okudum ve hatıra olarak saklancak bişi sonuçta düşünebilirsin.

nazlıcancım iyi haberlerini bekliyoruz ...

pazartesiye kadar kalsın diyordun bak çarşamba oldu. oğluşun sözünden çıkmıycak hiç annesi :))

bırak doğsun artıkta güzelce besle güzelim oğlunu ... ay bende linaya çok özeniyorum kızımı istiyorum artık.

esra çok ugraştı 2009 beeği yapmaya ama olmadımı olmuıyo işte. bu veletlerin ne zaman geliceği hiç belli değil. arayınca yaz bize canım nasıllarmış merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…