2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba kızlar.....fazla bakamadımda sayfalarasengözlerimebaksanab
linay maşallah oğluna çok tatlı sende gayet güzel çıkmışsın :teselli:
esra doğuma giricekmiş canım dua edicem inşallah ağrısız sorunsuz berrak prensese kavuşur :Saruboceq:

kızlar esraya bol sans dilemek için aradım 1 saat sonra ameliyatta olcagını söyledi tam teli kapatırken hemsireler geldi yanına su an ameliyatta olması lazım:Saruboceq:....ne güzel yaaa o da bugun kuzusuna kavuscak...
linay oglum cok tatlı yerim ben onun agzını masallah
ööööööööööffffffff bilseydim o kadar pijama takımı almazdım yawklava:

bizde arkadasla pazartesi günü 5 kilo yufkadan börek sarıp buzluga attık...bugunde 2 tepsi kurabiye yaptım onlarda buzlukta...yanına gelenlere salata tarzı bişiy yapınca tamam olur dimi kızlar ...benim misafir fobim var da normalde elim ayagım birbirine dolasır birde cocuk varken hiç ugrasamam ben misafirle filan...

canım yanlız herkese farklı fıyat verıyor mesa -tatlicadiarzu- sen bı ara sor belkıde medıcanayla aynı ısteyecekler hıc bellı olmaz cunku bana fıyat verırlerken ozel saglık sıgortam olup olmadıgını ve de hangıs olduguna kadar sorup lıste aradı buldu -tatlicadiarzu-
ben bundan herkese demekkkı ayrı bı fıyat lıstelerı var bunların dıye dusundumm kaydirigubbakcemile5

Monte hamarat arkadaşım bende çok paniimdir ama hiçbişey yapmaa niyetim yok canım hiç istemior bebeim 2 ocaı beklerse 1 ocakta kızımla birlikte kurabiye yapıp süsliycez hastane için o kadar gerisini artık eve gelince düşünürüz :)))

Ben karı gördüm hemde patır patır yağdı oturup izledim çok güzeldi..

montecim bende börek sardım yaprk sardım yanına patates salatsı bide tatlı koydukmu daja ne olsun ben hastaneyde kek poğaça börek yaptım akşamada elmalı turta yapayım diyorm annemde yeter bişey yapma deyip duruyor:)

marsg cim sen 37 yi doldurcaksın 38 e gidiyorsun hala neden çalıştıryor doktorun seni beimki 37 dolunca ayrılcaksn dedi raporumu verdim işime ama bu arada bir şey görürsem çalıştırmam dedi

doktora sora n yokki güzelim :))) bizim kendi işimiz medya söktörü dergi gazete çıkartıyoruz. ocak dergisini hazırlıyorum şuan. bitti yüzde 99u yarın matbaya gönderip rahatlıycam ... içime sinmedi bırakıp evde yatmak.

blooms 29 oldum güzerlim 1980 doğumluyum.

bu arada ben hiçbirşey yapmıycam 3 tane görümcem var yaparlar heralde birşeyler :))))))))

selam kızlar:)
ben hiçbişi yapamıorum!!
yedim uzandım şimdi gene acıktım kalktım bi de size bakim dedim..
ezra nın doğum başlamış,Allah yardımcısı olsun:))
bana da börekkkk:)))

valla ne hamaratsınız kızlar, diycek bişi bulamıyorum size. Bnede hiç öle hazırlık mazırlık yok.
Gelenler alırım pastaneden bişeyler , çayınıda kendi,leri demlesinler.Yiyeceklerse yesinler valla.Hiç uğraşamam:)))
Hastaneyede bi kutu gelen giden olursa diye çukulata alırız diye düşünüyorum, onu da ben doğumdayken eşim alır koyar odaya tamaaaaaam.

Yok börekler, pastalar, sarmalar, bilmem neler:))))Sadece yemek yapamam diye, geçen haftalarda sebze yemeklerinden attım buzluğa , çıkartıp 2 ateşte döndürücem, yemeğim hazır olacak. O da kendimiz için, misafirler için filan değil:))))

Gamzecim insanın kendi işi olunca dr. a filan sormuyorsun:))))
Bne bugün 39 u bitirdim ama işteyim çalışıyorum:)))) İnsanın içi rahat etmiyor, zaten evde de olsan telefonlar hiç susmuyor sonuçta, ha ev ha iş:))))

waterfull valla bende son bir iki gündür yaptım caım evde otururken canı sıkılıyor insanın vakit geçirmek için yaptım yoksa misafir falan umrumda değil zaten bende şeker var yaptıklarımdan yiyemiyorum

benimde evde kadınla annem var nasıl olsa olmazsa iki dakka mutfaa girer hallederim kız water sana gelirsek açmı bırakıcan bizi:)))

Ay kız mutfağa girersiniz, sizlerde.Benim mutfağımın kapısı herkese açıkkkk:)Hiç kimse çekinmesin benim mutfağıma girmeye:))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…