2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ay linay bebeğin çok tatlı sende öylesin canım allahım sağlık versin size bebğinin gıdışınıda ağzınıda kuc kucusunuda yerim ben ay benim kzımda olsun heryerini yiycem, babasınada diyorum zaten hele bi olsun artık seni ne öperim ne severim :) odeğil bizim kociş oldum olalı ilk doğmuş bebeklerin suratına bakamıyor şöyşle 1 ay falan gecmesi gerekşiyor dur bakalım bizim kızımıza nasıl bakıcak kucağına alabilcekmi çok merake diyorum :9 ay doğurasım geldi

Oy oy oy yerim onun ağzını ben:)))Maşallah linay çok tatlı Allah bağışlasın.Evet ben de annemden istedim bi tane uyduruk gecelik ilk gece için:)

evet kıslar bende ilk başta giymek için uydurk işey aldım pazardan 10 ytl ye önce onu giyicem yasık diğerlerine

oralarda ssk yararlanabılıyormusunnn

bana verdıklerı fıyat sezeryan hersey dahıl bebegın ılk işlemlerı de bırlıkte 4100
normal de aynı sekılde 3800-3900
yanlız benım ozel saglık sıgortam var dogumu onlar karsılıyor limitsiz
ha sıgortaya odedıgım parayı bırıktırseymısım zaten fazlasıyle yıne param kalırmıs :)))

canım özel sigorta çok iyiymiş ama benim yok ssk ile yatcam ssk da belli bir indirim yapıyorlarmış ama mesa hakkaten pahalı yine akay daha iyi krizden dolayı heryer belli indirm yapmış zaten Allahım yardımcımız olsun bende c.tesi sorcam artık doktoruma bir yer söylesin

Linaycım maşallah paşana, ne kadar güzel açmış ağzını öyle ooo.kuş gibi.Biizm için öp onuuu.
nazlıcancım, ezraya bol bol dua ediyoruz hayatım, hayırlısı ile o da kızını alsın kucağına.

amın canım vallahı sımdıkı aklım olsa ne sıgırtaya onca parayı oder ne de mesada dogum yapardım
herkes bısey anlatıyor yok bebekde sarılık var yatırıcaz deyıp 2000 ytl fıyat daha cıkarıyormıs kımıne bebegın emmemıyor adaptasyon sorunu var kuveze alıcaz dıyor bı dogum parası cıkarıyorlamıs bılemıyorum ya bakalım bızı neler beklıyor
bazen vazgececek bıle oluyorum gıdeyım sıgorta hastanesıne dogumu yapıp cıkayım dıyorum
tabı mesa luks konfor herseye sahıp tam donanımlı bı hastane ama işte ticaret amacı butun ozellerde almıs basını gıdıyor ınsanları kaz gıbı goruyorlar

sen ne kadar odeyeceksın medıcana ne kadar ıstıyor

linaycım maşallah canım. ananlı babalı güzel ablasıyla büyüsün prensimiz :)) ne kadar güzel ya sen şimdi bebeğinlesin biz hala sancılarla boğuşuyoruz off... epiduralmi oldun linay...
pijamaları hemen koyuyorum şimdi :)))

alisha valla çok şirinler bayılıyorum ben o emziklere görmüştüm. ama kalplerde çok güzel olmuş ellerine sağlık canım...

internationlada e*bebek hiç yok rezillki valla alisha ... doğuma 8 milyar alıyorlar amaa

linaycım bebişin çok tatlı alah nazarlardan saklasın canım.kızlar esraya dua ediyorum konuşan olursa selam söylesin allahım bi an önce bebeğine kavuşmayı nasip etsin.Bak yine duygulandım benim durumum ne olucak böyle ya çok korkuyorum ben

Esracım İnşallah çok çabuk ve ağrısız bi doum olur dularımız seninle..

Waterfuul İnşallah hayırlı güzel haberler alırsın cnm..

ah esracım dualarımız seninle... hadi hayırlısı güzelim. berrak bebeğimiz de gelsin artık.

:)))))))) yarın gidicem blommscum :)) bugün kafa izni aldım ama evde çalışmaya devam. tel susmuyor inan

valla medicana ssk ya ocakta geçcekmiş ama fiyatı düşük normal 1000 seaz. 1250 dediler aradığımda birde eğer doktorumuz oayla nalşmalı olursa ona da ayrı ödiycez akay dada hemen hemen fiyatlar aynı özelde ankarada en pahalı hastane ve tabiki en iyisi esa dedi doktorum oralada anlaşmalıymış ama bize orası çok geldi canım hayırlısı Allah sağlıkla kurtarsına devlette de doğum yapsak olur yeterk bebeklerimiz sağlıklı doğsun canım

ah esracım dualarımız seninle... hadi hayırlısı güzelim. berrak bebeğimiz de gelsin artık.

marsg cim sen 37 yi doldurcaksın 38 e gidiyorsun hala neden çalıştıryor doktorun seni beimki 37 dolunca ayrılcaksn dedi raporumu verdim işime ama bu arada bir şey görürsem çalıştırmam dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…