2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ewt yaaa zaman durdu sanki...
bu farklı bir bekleyiş...
üniversite sınav sonucumu beklemiştim,evlencegim günü,final vize sonuclarımı ...ama en zor bekleyiş buymus ...9 ay gecti 10 gün gecmedi yaw:)

kıs ekinsu sen normal dogum bekliyosun ya nasıl gelcen gebzeden buraya...gel bende kal 5 dk da hastanede olursun:))

Bak zeynepçim kimse yok diyordun ama herkesler buralarda.kaydirigubbakcemile3
Esracım nasıl oldun güzelim sen_?Ağrıların nasıl oldu_?
Ekinsu, seninle ben beklemeye devam güzelim.Biz liste başını çektik şimdiye kadar ama bundan sonra listenin sonunda olacağız herhalde. Böyle son günlerde beklemek çok daha zor yaaa arkadaşlar.Hiç beklemeden doğum yapanlara özenmeye başladım:))))))
Montesori, sen nasılsın canım_?Verdiğin linkte çok güzel odalar var, kendi evim olduğunda çocuklarımın hepsinin kendi odaları olacak, o zmaan onların istediği şekilde düzenleme yapacağım:))))gamyoncuiremsu

iyiyim dersem yalan olur kızlar değilim çünkü
çok şükür sütüm geldi kızıma da yetiyor ama üşüttüğüm için şiddetli öksürük var haliyle
öksürdüğünüzde en çok kasılan yer karın kasları olduğu için can veriyorum sanki
lütfen bu aralar üşütmeyin
hikayeye gelince en son waterciğime gitmeyeyim diye sızlanmıştım o da git demişti
gittim işin aksiliği benim dr'un dedesi beyin kanaması geçirdiği için akşam istanbula gidicekti ama durumu iyi grmediği için son saatlere kadar ilgilendi benimle önce sug baktı sorun yok gibi ama bu cihaza güvenemem dedi nst ye aldı sonuç berbay dopler istedi sonuç bebeğe kan gitmiyor
tekrar nst yekrar usg ve dr'um beni başka bi arkadaşına teslim edip gitti
dr hemen bebeği almak lazım dedi
eve gideyim duş alayım dedim mümkün değil dedi ekibi hazırladım bu bebeği riske atamam dedi
ve eşim beni bıraktı gitti bebeğin kıyafetlerini almaya tek başıma hastanede öyle yalnız kaldım öyle ağladım ki anlatamam bi yandan bebeğim bi yandan yaşadığım olayların hızı mahvetti beni

esra ben sana demıstım ama dr ıkı soru sorup ultrasona baskasına yolluyo dıye:) sancılarına da dıkkat et canım izmirliler aceleci biliyosun.
marsg canım sen daha çalısıyormusun işte doğurcan valla:)

ay zeynepcim iyiki gitmişsin gerçekten, inşallah en kısa zamanda iyileşirsin canım

montecim teşekkür ederim geliyim valla bekleriz beraber :))

kızlar nasılsınız bakalım :)

uykusuz kalınca herkes burda galiba..bende aşkım aşkımın uyanmasını bekliyorum emzireceğim size bakayım dedim..

ekinsu nehaber canım doktor ne dedi ?

zeynepcim gözünaydın senin fıstıkta doğmuş ne güzel,allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin yavrularımızı..

heracım senin yavrun nasıl oldu, çıktımı hastaneden ?

linay geceleri takılmaya başladın artık bakıyorum, nasılsın, bebiş nasıl, ev kalabalıkmı gelen giden çok mu, bebişin adı ne oldu ? :))))))

Linaycım dr bana yine cumartesiye kadar doğurmazsan c.tesi kontrole gel yine dedi, 3300 gr olmuş rahatı iyiymiş bekliyorum işte

Güzelim, allah bebişini sana bağışlamış, iyi ki gitmişsin, allah korusun ya bişey olsaydı minicik bebişimize.Terslikler olabiliyor, helede öyle bir durumda hiç çekilmiyor bu terslikle ama olsun, sonucu güzel olmuş.Bebişin sapasağlam kucağında canım.Bundan sonrada her iki bebişinle sağlıklı uzun ömürler dilerim sana.

ilk defa sezeryan olacak olan arkadaşlar sakın korkmayın sezeryan çok rahat bi ameliyat hiç bir şey hissetmedim yine sadece sezeryanda iyileşme süreci daha uzun olduğu için o biraz sıkıntı yapıyor yoksa benim şanssızlığım üşütmüş olmam
bide kızlar ben çok şiddetli karın ağrılarından bahsediyordum ya
dr sezeryanı yaparken ağrıların oldumu dedi evet hemde felaket dedim bana bişey demedi
ameliyattan sonra eşime eşinizin karın ağrıları olmadı mı demiş eşimde sürekli karnım ağrıyor dayanamıyorum diyip duruyordu ama dr sorun olmadığını söylüyodu demiş
dr'da bu usg'yle anlaşılamz eşinizin rahim duvarı zar haline gelmiş patlamak üzereydi demiş bu kadar acıya nasıl dayanmış demiş
anlayacağınız 1 gün içinde inanılmaz şeyler yaşadım şu an tek sıkıntım öksürük ve kızımın akıl almaz kıskançlıkları kızlar bi an önce doğurun ve alın meleklerinizi kucağınıza tarifi imkansız ben ameliyat masasındayken hemşire kızımı koklattı bana ve dr sakin olmamı söyledi hemen çünkü tansiyonum fırladı müthiş bi duygu tarifi imkansız 2. kez anne olmama rağmen imkansız işte

zeynep doktora o gün gittigin iyi olmus öksürügün olmasa hersey güzel olur...yanında kim kalıyo aile büyüklerinden...
waterfull napıyım işte bekle dur yeni bir kitap aldım cok kalın ona baslıcam zaman gecer belki...
ekinsu 10 kişiyi yatırcak yerim yok ama sana kapım acık...bugun hastanenin önünden gectim aklıma geldi bu kız nasıl gelcek diye...

linay nbr kıs:))) ooohhh kuzucuklarınız yanınızda koynunuzda...biz hala kocalarla yatıyoruz...kızlar dogumda kaç kilonuz gitti merak ettim...

tatbikat yaptık canım gündüz 40 dk da geliyoruz, genelde doğum sancıları gece geliyor ya yada sabaha karşı ozaman yollar boş o durumda da 25 dk da gideriz yetişiriz yani , zaten dr sancıların 10 dk da bire inince gel demişti adamcağız yolu hesapladı herhalde gidene kadar 10 dk da 3 olur doğuma alır hemen :))))

walla hera kendı gözümle gördum iyi ders oldu bana
zeynep ya yaşadıkların kötü olmuş ama şimdi herşeye değer kucağında bebişin sağlıklı,o gun çok kızmıştık sana gitmıosun dıe,iyi yaptın,
meral, ekinsu siz doğurmadan ben doğurcam sanırım,
fifoş hala dewam ama hafıfledı sancı,ama ilk ayağa kalktığımda aşağıya doğru bir basınç ve acı oluo,
bıraz önce geçen ay doğum yapan arkadaşımla konuştum,bu belırtışer warsa sen 1 -2 gune doğurursun bende öle olmuştum dedı yawwwww,
kıslar ben korkmaya başladım,doğurcam sanırım

Harikasınız ekinsu.Tatbikat yaptınız demek:))))

Ben muğlada yapacağım doğumu deseydim eğer, bizim bir abimiz var burada kesinlikle oğuzhan kullanamaz ben götüreceğim seni, oğuzhan senin yanında oturacak demişti.
Eşim normalde hızlı kullanır, o telaşla yolda doğum yaparım diye korkmuşlardı:))))

Esracım biz ekinsu ile anlaştık, siz doğuruncaya kadar bekliycez, ondan sonra biz doğuracağız.
Kararlıyız, bizim bebişlerde kararlı.Hiç kıpırdanmıyorlar bile valla.
:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…