2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydıın kızlar,
bakıorum ela,nazlıcan,montesorı hemen beni suçlu ilan etmişiniz arkamdan,küstüm ben size,konuşmuom,:çok üzgünüm:

walla burda akşamdan berı yağmur var,öğlene kadar yattım,uyanınca ilk iş burayı açtım acaba atıldık mı dıe:jeyyar: baktım herşey yolunda kahvaltımı yaptım geldım
ay küsmüşmü esracım.ya biz hala işin gırgırındayız sen kaçtın girmedin bi daha diye takılıyoruz sana.kaydirigubbakcemile3 ama cidden bi daha yaparsak atcaklar senle beni dikkat edelim kız rtüğe delikafaduldendelikafadulden

montesori canım güle güle ,sağlıkla uyusun işallah bebişin içinde:))
sheeda herşey yolunda maşallah 10 gün rahat mısın şimdi:))
ben 1 ay yanımızda yatsın diodum aylardır geçen gün kocişe sordum 1 ay bile fazla dedi,kendi odasında kalması gerekio diomuş uzmanlar:))

güzün aydın kuzi.bizde senle aynı haftadayız bende üç hafta sonra gideceğim doktora.maşallah senin kıza, bencede zorlama sezaryan yaptır..epidural benim gittiğim hastanedede ekstra 300 ytl fark alıyor.bende iki seferdir hiç bir şey anlamıyorum neresi eli neresi bacağı.ekrana sığmıyorlar tabi büyüdüler..

Kuzi maşallah bebişe, kuzenin ne kadar şanslıymış, öyle kolay doğum hepimizin başına.. Ben de epidural normal istiyorum, doktor normala dayanamzsan yaparız dedi ama ne gerek var o kadar sancı çekmeye.

İnanna şimdilik rahatım , bizimki 2009 model olcak :))

Kızlar güzel halı bulamıyorum, altı yapıştırma olsun istemiyorum siz halı işini ne yaptınız nerden aldınız???

kuzi masallah bebegine...tombik olcak seninki de....
inanna tesekkür ederim canım uyku setini yatagını da serdik cok cici oldu sadece kirlilerinikoymak için birde ilaçlarını damlalarını koymak için hasır sepete ihtiyacım kaldı ikeadan da resimli cerceveyle bir kaç da raf aldım mı bitti dogurmadan...

esraaaaaaaa hosgeldin,,,küsme kız bize:)) ayyy ben geceye kaldım ya ilk defa ben mi karıstırdım ortalıgı yoksam:))
nazlıcan sana bişiy sorcam bebek için oda ısısının kaç derece olması lazım bizim yatak odası ısınmıyo bir türlü diger taraflar 22 iken orası yandıgı halde 19 anca oluyo ...

kızlar ben üzülerek kaçıyorum.kargo şirketine,nst ye,ordan da kızımı basket kursuna götürücem,gelince işlerim biterse takılırım bakarsınız gene akşamcılara takılıp yaramazlık yaparız zaten battı balık yan gider mimlendik rtükten nasıl olsa

bahariye halıda vardı o tarz şeyler internet sitesine bir bak istersen.araba top filan vardı.ben Winnie the Pooh olan bir halı aldım ama bir ay gezdik heralde halı işi zor biraz resimli istediğin ebatta renkte bulunmuyar..

ezra küsme canım bize :1hug:Şeniz
kuzi maşalllah kızına ne güzel büyümüş ben sana diyorum senin sezaryen olcak a.scanım anestezi ekibi çok iyi beni erkek anestezi dr.uyutmuştu adını unuttum ama memnun kalmıştım bende epidurak sezaryen istiyorumyerimseniben ama bazılarında spinal ve epidural tutumuyomuş kesin bişey yok normal doğumdada ıkınma hissi kaybola biliyomuş bence iyice araştırmak lazım seni nst ye bağlamadımı?

Sağolun kızlar, hepimizin bebişlerine maşallah,

Aşıkcım baya uygunmuş epidural fiyatı orda ama güvenilir olması çok önemli tabi onuda nasıl anlıycaz bilmiyorum ama. Senin hangi hastaneye gidiyodun ? Ay ultrasonuda hiç sorma bi hevesle gidiyoruz acaba nasıl oldu yüzü gözü değiştimi diye hiçbişey göremeden geliyoruz :KK43: ama neyse sağlığı yerindeymişya önemli olan o.

Sheedacım inşallah bizimde kolay olur ama kuzenimin en büyük şansı epidural yaptırması, mesela ilk çocuğu 4.950 kg doğdu onun, Türkiyede normal yapmazlar böyle bir doğumu ama orda yapmışlar, epidural olmasa ne olurdu hali bilmiyorum. Yalnız doktor sana epidurali dayanamazsan yaparız demiş ama 4cm açıklıktan sonra hemen yapmaları gerekiyomuş, daha çok açılırsa hiçbir işe yaramazmış, 4 cm'e kadarda zaten adet sancısı kadar sancın oluyomuş çok değil yani, dayanıp dayanamıycanı nasıl anlıycak ki, bence istiyosan ısrar et. Benim doktorum olur olmaz şeye yaptır veya yaptırma demez, bugün epidurali sorduğumda yaptırırsan çokta iyi olur rahat edersin dedi, daha çok içim rahatladı açıkçası.

Montesoricim sizde güle güle kullanın yatağınızı, o yatağa mis gibi kokusunun sindiği günleride görürüz inşallah. Benimde kirli sepetine ihtiyacım var bu arada, her çıktığımda unutup geliyorum.

kuzi sana özelden msj attım:jeyyar:
montesori canım karyolasını,yatağını herşeyini güle güle iyi günlede kullanınŞenizben çıkıyorum yemek yiyimcokacimcoookgelene kadar kimse doğurmasın :1shok:
ekinsu nerde kaldı msn kapalı yaaaa:çok üzgünüm:

ezra küsme canım bize :1hug:Şeniz
kuzi maşalllah kızına ne güzel büyümüş ben sana diyorum senin sezaryen olcak a.scanım anestezi ekibi çok iyi beni erkek anestezi dr.uyutmuştu adını unuttum ama memnun kalmıştım bende epidurak sezaryen istiyorumyerimseniben ama bazılarında spinal ve epidural tutumuyomuş kesin bişey yok normal doğumdada ıkınma hissi kaybola biliyomuş bence iyice araştırmak lazım seni nst ye bağlamadımı?

Sağol canım, diye diye sezeryan doğurtucan beni kız :))
Hayırlısı olsun ya, benim ille de normal yada sezeryan diye bi takıntım yok aslında, eşim normal diye tutturdu işte. Doktorla da konuştuk bugün sezeryan da artık normalden farklı değil diyo o da, 1 saat ancak sürüyo diyo, tek kötü yanı bebeği geç görmen işte, ama ben epiduralli sezeryan hiç düşünmüyorum olsa bile genel anestezi isterim, gelemem öyle şeye valla. Anestezi doktoru olarakta bi bayandan bahsetti sevim'mi Sevgimi tam hatırlamıyorum ama uzman doktor çokta iyidir dedi. Üç hafta sonra gittiğimde karar verirsek görüşücez bakalım.Spinal daha iyi diyolar sezeryanda.
Nst 'ye bağlamadılar beni, seni bağladılarmı.

kızlar selam bişey sorcam.. ben 35+4 deyim ve hala hastane çantamı hazırlamadım hani daha çooook varmış gibi geliyor :) sizler ne yaptınız kısa bilgi verirmisiniz ona göre hareket etmek istiyorum

Sağolun kızlar, hepimizin bebişlerine maşallah,

Aşıkcım baya uygunmuş epidural fiyatı orda ama güvenilir olması çok önemli tabi onuda nasıl anlıycaz bilmiyorum ama. Senin hangi hastaneye gidiyodun ? Ay ultrasonuda hiç sorma bi hevesle gidiyoruz acaba nasıl oldu yüzü gözü değiştimi diye hiçbişey göremeden geliyoruz :KK43: ama neyse sağlığı yerindeymişya önemli olan o.

Sheedacım inşallah bizimde kolay olur ama kuzenimin en büyük şansı epidural yaptırması, mesela ilk çocuğu 4.950 kg doğdu onun, Türkiyede normal yapmazlar böyle bir doğumu ama orda yapmışlar, epidural olmasa ne olurdu hali bilmiyorum. Yalnız doktor sana epidurali dayanamazsan yaparız demiş ama 4cm açıklıktan sonra hemen yapmaları gerekiyomuş, daha çok açılırsa hiçbir işe yaramazmış, 4 cm'e kadarda zaten adet sancısı kadar sancın oluyomuş çok değil yani, dayanıp dayanamıycanı nasıl anlıycak ki, bence istiyosan ısrar et. Benim doktorum olur olmaz şeye yaptır veya yaptırma demez, bugün epidurali sorduğumda yaptırırsan çokta iyi olur rahat edersin dedi, daha çok içim rahatladı açıkçası.

Montesoricim sizde güle güle kullanın yatağınızı, o yatağa mis gibi kokusunun sindiği günleride görürüz inşallah. Benimde kirli sepetine ihtiyacım var bu arada, her çıktığımda unutup geliyorum.

benim de niyetim o zaten, hastaneye gider gitmez epidural istiyorum dicem gerekirse ağlarım zaten yaşlar hazır bekliyo:çok üzgünüm: . Bugün doktorda kilomu ölçerlerken eşime sen bakma dedim ama arkadan gizlice gelmiş baktı , ben bi ağladım ağladım , hemşirede yazık eşim laf ediyo zannetti o iki canlı unutma diye ona kızdı delikafadulden

Slm kızlar ayy ne döktürmüşünüz sayfaları okurken uyuya kalmışım :)))))

Hastaneye giden arkadaşlar hayırlı haberlerinizi beklioruz..

Kızlar akşam yaramazlık yapmışsınız ayy ne güldüm geçmiş olsun nazlıcan kız en sonunda mimlenicen:))))

İnaysa relax ol cnm şurada ne kaldı evin hakimiyeti yine sende olucak..

benim de niyetim o zaten, hastaneye gider gitmez epidural istiyorum dicem gerekirse ağlarım zaten yaşlar hazır bekliyo:çok üzgünüm: . Bugün doktorda kilomu ölçerlerken eşime sen bakma dedim ama arkadan gizlice gelmiş baktı , ben bi ağladım ağladım , hemşirede yazık eşim laf ediyo zannetti o iki canlı unutma diye ona kızdı delikafadulden

:roflol: Alemsin valla yazık adama yaw :))
Bence kesin kararını verdiysen şimdiden söyle doktora, sonra gittiğinde anestezi doktoru bulunmaz falan ne biliyim belki ona göre bir hazırlık yapılıyodur önceden.

X