2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

evet bu kadar erkeğe biraz kız lazım ben de gönüllüyüm:)

eşin ne diyor bu duruma benim ki erkek istiyordu çok fenaa :)) ama kızlara da sıcak bakmaya başladı son zamanlarda. tatilde bir EMİLY vardı görsen prenses gibiydi. bayıldı ona. şimdi erkek dedikçe o ben emiliy i hatırla diyorum :roflol:

eşin ne diyor bu duruma benim ki erkek istiyordu çok fenaa :)) ama kızlara da sıcak bakmaya başladı son zamanlarda. tatilde bir EMİLY vardı görsen prenses gibiydi. bayıldı ona. şimdi erkek dedikçe o ben emiliy i hatırla diyorum :roflol:

benim eşim de tabiki her erkek gibi erkek istiodu erkek olur di mi dedi hatta daha ilk örendiimiz gün ama kız hissediyo çok güveniorm onun hislerine kayınpederim çok kız istiyo o yüzden sanırım artık o da kızdan yana ama erkek olsa da fena olmaz hani onun için:1closedeyes:

valla kızlar allah sağlıklı versinde bende gönüllüyüm kıza. oldum olası kız bebeklerı daha çok severım ben herseyde çin takvimi vs. erkek cıkıyo ama hayırlısı

bende kız çıkıyor çin takvimlerinde.

kayınvalidem oğlum diye seviyor sinir oluyorum. :))

bugün ikili testimin sonucunu aldım.negatif.
b-hcg değerim 27 yani 50'nin altında.bu durumda erkek olma olasılığı fazla bakalım.doktor 4 temmuzda kontrole çağırdı.inşallah o zaman belli olur cinsiyeti.allahtan sık sık çağırıyo kontrole.bazıları ayda bir gidiyolar.ne yaparım ben 1 ay görmezsem bebişimi:1no2:

canım evet biz ayda bir gidiyoruz çin takvimine baktınmı orada ne yazıyor canım erkekmi?

valla benim yaşım biraz karşık nisanda hamile kaldım 24 üme mayısta girdim 23 olarak kız gözüküyor 24 olarak baktığım zaman erkek hangisi doğrudur emin olamıyorum ama tabi kız istediğim için 23 olarak kabul ediyorum :))

Bebek ile Melek

Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir bebek varmış. Bir gün Allah’a sormuş:

-Allah’ım, beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım?

-Tüm meleklerin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Meleğin sana her gün güzel sözler söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın.

-Peki İnsanlar bana bir şeyler söylediklerinde, dillerini bilmeden söylenenleri nasıl anlayacağım?

-Meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel ve tatlı sözcükleri söyleyecek, sana konuşmayı dikkatle ve sevgiyle öğretecek.

-Peki Allah’ım, ben seninle konuşmak istersem ne yapacağım?

-Meleğin sana ellerini açarak bana dua etmeyi de öğretecek.

-Dünyada kötü adamlar olduğunu duydum, beni kim koruyacak?

-Meleğin seni kendi hayatı pahasına dahi olsa daima koruyacak.

-Fakat ben, seni bir daha göremeyeceğim için çok üzgünüm.

-Meleğin sana sürekli benden söz edecek ve bana gelmenin yollarını sana öğretecek

O sırada Cennette bir sessizlik olur ve dünyanın sesleri cennete kadar ulaşır. Bebek gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar:

-Allah’ım eğer şimdi gitmek üzereysem lütfen çabuk söyle, benim meleğimin adı ne?

-Meleğinin adının önemi yok yavrum, sen onu ANNE diye çağıracaksın...

BU YAZIYI OKUYUN LÜTFEN BANA ANLATMIŞLARDI AĞLAYARAK DİNLEMİŞTİM

çok güzelmiş....bende de kız gözüküyo çin takviminde bakalım ne olacak eşimde görcek herkes erkek olacak dio benim etrafımdaki herkes kız olacak dio eşim sinir oluyo :)))))

merhaba cemrem.daha önce bende iki düşük yaşadım.şimdi üçüncü hamileliğim.kan pıhtılaşması var senin gibi bende hergün iğne kullanıyorum.clexane 0.2 ml.sen hangi iğneyi kullanıyorsun.inşallah 3.ayı atlatırsın.bende sürekli tedirgindim doktorum artık üzerinden at bu psikolojiyi dedi.sende canını sıkmamaya çalış atlatırsın bugünleri inşallah.

merhaba balım,benimde 3.hamilliğim işte,ben fraxiparina 0.3 ml.kullanıyorum.aynen bende sen gibi tedirginim,şuan,kasıklarım ve belim çok ağrıyor.belime bişey batmaya başladı 2-3 saatten beri,böyle oluncada çok korkuyorum.senin kaç haftalık oldu canım,iğneler karnında şişlik yapıyor mu?benim yapıyor yaa

ben inanmıyorum çin takvimine en yakın örneğim annemde tutmuyor kardeşimde de bende de erkek cıkıyor ama ıkımızde tam tersi:)

Cemrem
üzülme Balım'ın dediği gibi canını sıkmamaya çalış. Bak en azından sebebi biliniyor ve tedavi görüyorsun. Benim bir arkadaşım 4 kez düşük yapmış gitmediği dr kalmamış nerdeyse sebebini bulamıyorlar malesef. Bu arada bizim cinsiyet belli değil daha bende evdeyim çalışmıyorum.

evet canım sebebini biliyoruz şükür,ama psikolojikmen etkileniyor insan,iş yeride yoğun baya bi,onun stresi bi ayrı,bende çalışmak istemiyorum ama napiyim,çalışmam lazım,eve kendimi zor atıyorum,ilerki aylarda napıcam bilmiyorum valla,şimdiden ayaklarım,ellerim şişiyor benim,offf offf.bu aralar hassas dönemim galiba,çok çabuk si
nirleniyorum,ağlıyorum.bi tane bebek doğurucaz ama ne zorluklarla doğurucaz valla.:))

kızlar merhaba kaç gündür bende giremiyorum çok halsizim mat olmuş sinek gibi yatağa yapışmış durumdayım benim bir tane kızım var o yüzden birde erkek annesi olmak istiyorum allah herkezin gönlündekini versin inşallah tabi en başta sağlık

Bebek ile Melek

Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir bebek varmış. Bir gün Allah’a sormuş:

-Allah’ım, beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım?

-Tüm meleklerin arasından senin için bir tanesini seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Meleğin sana her gün güzel sözler söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın.

-Peki İnsanlar bana bir şeyler söylediklerinde, dillerini bilmeden söylenenleri nasıl anlayacağım?

-Meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel ve tatlı sözcükleri söyleyecek, sana konuşmayı dikkatle ve sevgiyle öğretecek.

-Peki Allah’ım, ben seninle konuşmak istersem ne yapacağım?

-Meleğin sana ellerini açarak bana dua etmeyi de öğretecek.

-Dünyada kötü adamlar olduğunu duydum, beni kim koruyacak?

-Meleğin seni kendi hayatı pahasına dahi olsa daima koruyacak.

-Fakat ben, seni bir daha göremeyeceğim için çok üzgünüm.

-Meleğin sana sürekli benden söz edecek ve bana gelmenin yollarını sana öğretecek

O sırada Cennette bir sessizlik olur ve dünyanın sesleri cennete kadar ulaşır. Bebek gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar:

-Allah’ım eğer şimdi gitmek üzereysem lütfen çabuk söyle, benim meleğimin adı ne?

-Meleğinin adının önemi yok yavrum, sen onu ANNE diye çağıracaksın...

BU YAZIYI OKUYUN LÜTFEN BANA ANLATMIŞLARDI AĞLAYARAK DİNLEMİŞTİM
çooookk güzel,gerçekten okuyunca aglıyası geliyor.

merhaba balım,benimde 3.hamilliğim işte,ben fraxiparina 0.3 ml.kullanıyorum.aynen bende sen gibi tedirginim,şuan,kasıklarım ve belim çok ağrıyor.belime bişey batmaya başladı 2-3 saatten beri,böyle oluncada çok korkuyorum.senin kaç haftalık oldu canım,iğneler karnında şişlik yapıyor mu?benim yapıyor yaa

bel ağrıları kasık ağrıları hamilelikten güzelim.bebek büyüdüğü için oluyor.benim 12+5 oldu galiba.3 ayımı atlattım.ben koldan yaptırıyorum şişlik yok ama morluk var.

X