2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

cidy burdamısın naptın doktora gidecektin merak ettim gelir gelmez yaz olurmu.seninde güzel haberlerini alalım.
benim daha 2 haftam var doktora gitmek için 1 ay oldu artık ya görmeyeli bebişimi 2 hafta sonra tam 1,5 ay olacak nasıl şey bu anlamadım.

Bilmiyorum ki benim çizelgeyi eşim yapmıştı, ultrasona göre ayarlamadık çizelge SAT a göre ayarlandı. Ultrasona göre 3 gün ileride zaten de:)

Çizelgeyi şimdi kontrol ettik doğru. bence çizelgeleri aldığımız sitelerden kaynaklanıyor bu
doktor bana 16. haftalarda tam netleşir doğum tarihi dedi bakalım

slm bacilar cok guzel bir haberlerim var size..az once dr dan geldim..dr ultarsonda bebegime bakti,karnimin icinde adeta oyun oynuyordu dr hersey iyi normal dedi..kan tahlili yapmisti gecen hafta onun sonucu da iyi cikmis cok sukur...ay onu öyle gormek beni cok mutlu ediyor ya..hergun gitsem keske..artik bundan sonra dr karnimdan ultrason yapacakmis oyle dedi...1 ay sonraya randevu verdi...

slm bacilar cok guzel bir haberlerim var size..az once dr dan geldim..dr ultarsonda bebegime bakti,karnimin icinde adeta oyun oynuyordu dr hersey iyi normal dedi..kan tahlili yapmisti gecen hafta onun sonucu da iyi cikmis cok sukur...ay onu öyle gormek beni cok mutlu ediyor ya..hergun gitsem keske..artik bundan sonra dr karnimdan ultrason yapacakmis oyle dedi...1 ay sonraya randevu verdi...

gözün aydın cnm herşeyin ii olmasına sevindim...nasıl beklicez bilmem:bbo:

gözün aydın canım. ayyyyyyyy ben de 4 temmuz için sabırsızlanıyorum siz böyle anlattıkça:) benim doktorum şimdiye kadar hiç vajinal ultrason yapmadı hep karından baktı. doktordan doktora değişiyor herhalde..

canım yaaa ne kadar sevindim anlatamam herseyin yolunda gittigine sırnaşık şeyben daha kan testimi bile yaptırmadım haftaya umarım bende hayırlı haberler veririm sizlere...

canım yaaa ne kadar sevindim anlatamam herseyin yolunda gittigine sırnaşık şeyben daha kan testimi bile yaptırmadım haftaya umarım bende hayırlı haberler veririm sizlere...

Ahhhh sen de mi mercimek diyorsun bebişine:) Ben de öyle seviyorum bebişimi. Gerçi artık çok aştı mercimek ebatını ama olsun:)

Kızlar 3,5 ve de 5,5 aylıkken 1er haftalık İzmire ailemin yanına gitmeyi planlıyorum. Ama hamile mayosuna ihtiyacım var. Var mı bildiğiniz marka bu konuda üretim yapan. Ben bir tek ayyıldız da 3-4 model bulabildim o kadar.

Canım çok sevindim gözünaydın 1 ay geçmez artık

Ekinsu,a.s.Montesoria.s.,Tobotia.s.,Bloomsa.s. ve Barclia.s. Tesekkur ederim canlarim ya cok mutluyum.:sm_cool:.Allah ima cok sukur...Darisi basiniza hadi bakalim iyi haberlerinizi bekliyorum bakalim :1hug:en once hangi ocak annesinin bebeginin cinsiyeti belli olacak.:teytey:.dr bana 1 ay sonra geldiginde belli olur dedi bakalim 1 ay da nasil gececekse artik....ay cok heycanli ya...hadi hayirlisi bakalim...

senin adına sevindim canım allah mutluluğunu daim etsin inşallah:sm_cool:

fatocum cok tesekkurler canim amin...sen de bu gunleri gor insallah senin ve diger arkadaslarimin guzel haberlerini duyalim insallah...tesk.canlarim...

Canım gözün aydın, çok sevindim darısı pazartesi ikili testte benim ve diğer annelerin başına.a.s.

kançiçeğim,çok sevindim herşeyin yolunda olmasına ,umarım herkesin ii olur sonuçları:))
ben en çok 1 ay nası bekleyeğim die düşünüorum sizler gibi,sağlıkla ve hemen geçer işalllah:))

X