2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

esra ay ne güzel göbiş öyle maşşallah valla senin cok cıkmış bende 17 liğim ama henüz aaa hamilemisin diycek derecede değil alalh sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş

amin smrisk,hepimize inşallah,benim göbeğim 3 haftada fırladı,bende anlamadım,böyle giderse patlarım herhalde :)),inşallah zararı yoktur,çatlamak istemiyorum ühü ühü

esra göbüşün çok güzelll kaçıncı haftadasın bilmiyorum ama çok tatlı büyümüşş
az önce eylül ve ekim annelerinin göbüşlerine baktımda ayyyyyyyyyy çoookkkk kocaman yaaaaa
:CüvCüv:kendimi öyle düşünemiyorumm..:CüvCüv::CüvCüv:

evet çiçekli elbisede büyük göbişin diğerinde normal , ama çok güzel ikisinde de

Evet çiçekli elbiseyle diğerinin arasında baya bi fark var. Benim göbeğimde ikinci eklediğin fotoğraftaki kadar.

Biran önce büyüsün istiyorum....

Çok güzel çıkmış esraxe.Ne güzel onlar büyüdükçe bebişlerimizinde büyüdüğünü görmüş oluyoruz:1rolleyes:

lilam maşşallah ya ne güzel göbüşin var senin allah bebişine sağlık versin inş benim göbişde seninki kadar falan galiba, bend eyakınd abi tane koyayım bakım size yetişmişmiyim

kızlar hepinizin göbişleri ayrı ayrı güzell
maşallah nazar değmesin

21+2 olduk bizde bu sabah çektirdim eşime. siyahlardan çok belli olmuyor ama iyice büyüdü bizim ufaklık :))

Çok güzel olmuşsun margs.Çok fazla belli değil sende hala ama...Ne güzel büyüyorlar içimizde.

marg ve ekinsu maşallah nazar değmesin
ekinsu bizimkiler aynı valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…