2009 Ocak anneleri göbek şov başlıyor

reyhancim masallah iyice büyümüs karnin:)
Allah nazarlardan saklasin canim..

çok tatlı görünüyorsun reyhancım ama ben kendi karnıma bakınca senin ki çıkıntı gibi geliyor bana gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum
ne de datlıymış gebeliğin öyle hatın gızımkaydirigubbakcemile3

waterfullcum sen sadece göbek yapmışın kilo yok göremedim ee insan uzun boylu olunca böyle oluyor demek
benim ki ev olayını geçti artık şöyle şatafatlı bi malikanesi var prensesimin :1closedeyes:

Prenslerimiz , prenseslerimiz evlerinde rahat rahat büyüsünler güzelim. Allahtan şimdiye kadar evinden memnun olmayan bebeğimiz çıkmadı:))))Neredeyse zamanlarını dolduracaklar artık. Allahtan erken doğan bebeğimiz olmadı, 1-2 hafta içinde tüm bebeklerimiz normal doğum zamanına gelmiş olacaklar.

insallah waterfull cum,herkesin bebisi zamaninda ve saglikli bir sekilde dogar insallah...

kızlar maşşallah göbişlerinize hepinizin ki ayrı ayrı güzel bizim ocak annişleri pek bi güzel yaw

maşallah kızlar göbüşlerinize hepinizede çok yakışmış hamişlik..

biraz karanlık ama göbişin son hali işte karanlıkta bile gayet net kaydirigubbakcemile3

gülcin,masallah sana top gibi olmus karnin ...artik toplaniyor yavas yavas asagiya iniyor....

Gülçincim, yop gibi olmuş göbişin:))))Erkek olduğunu nasıl belli ediyor değil mi_?Maşallah....

gülçincim maşallah göbişine aşğıya inmiş valla az kaldı kucağımıza almaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…