2009 mayıs anneleri bebişlerimizin hareketini hissedenler varmı

evet insan nasil seviniyor bebislerimi hareket edince ama benimki maasaallah ard arda tekmeliyor donuyor kendine oynuyor iste napsin od a sabirsizlaniyordur abisin yanina gelip te oynamak icin hehe

yok anam ben im hissettiğim bağırsak hareketi mi bebek mi anlamadım

zaten ılk hareketler bunlar oluyor sonra kalp atısı gıı hısedersın sona da tekmelıyor senın ılk hamılelıgın mı

evet canım ilk gebelik biraz sabırsızım sanırım paranoyak gibi dinliyorum kendimi bir hareket var ama gaz mı bebek mi bilmiyorum
dr um en erken 20. haftada hissedersin demişti

Ben de 18+4 hamileyim.Hissediyorum hareketlerini.Birde hissedince karnınıza bakın.Bakıyorum vurduğu yerde kabarcık oluyor öyle güzelki .

bende hissediyorum hareketlerini ikinci hamileliğim çok şükür içimizde bile bir kıpırdamaları dünyaya bedel:)))

bende 1 haftadır daha net hissediyorum.tekmelerini ama bazı günler fazla hareket halinde olmuyor.heralde bu haftadan itibaren daha net hissederim.

bende 1 haftadır daha net hissediyorum.tekmelerini ama bazı günler fazla hareket halinde olmuyor.heralde bu haftadan itibaren daha net hissederim.

hele bi gör sen haftaya kadar vallaha oğluşum baya sertleştirdi tekme olayını ki daha 22 haftalık ileride nasıl olur bilemem

merhaba arkadaşlar 18+6 günlük hamileyim. kızımın hareketini bir kaç gün önce hissettim.ilk başta ne olduğunu anlayamadım ama sonra karnımı açıp baktım bebeğimin hareketiyle karnım çıkıntı olup düzeldi.çok mutlu oldum.harika bir duygu.Allah herkese bu duyguyu tattırmalı.iyi geceler

Benimki hep aşşağıya vurduğu için bakmayı hiç düşünmedim. Yukarıya arada bir vuruyor. O zamanlar bakayım bende belki görürürm :)

Kızlar bebişimin tekmelerini babişimiz hissedemiyor,sizlerde dışarıdan dokununca hisseden varmı?Öpüldünüz

off kızlar ya ben neden hisetmiyorum hiç bişey hisetmiyorum siz diyosunuz bakınca çıkıntı oluyo falan bu tekme hissi nasıl bi şey tarif edermisiniz,?

Nasıl tarif etsem bilmemde sanki orada kalp atışı gibi bir his oluyor.Tabi biraz şiddetlisi.Bu kişiye göre değişen birşeymiş.Bazı kişiler de 20. haftadan sonra hissedermiş.

Nasıl tarif etsem bilmemde sanki orada kalp atışı gibi bir his oluyor.Tabi biraz şiddetlisi.Bu kişiye göre değişen birşeymiş.Bazı kişiler de 20. haftadan sonra hissedermiş.

cnm karında acı hissedersen buda bebek hareketimidir o oluyo çünkü bazen?

evet kıslar ben tam 20. haftaya girdiğim gün hissettim ilk defa eşimde o günden bu güne kara 3 defa hissetti.oğlumun maşşallahı var çıkacağı yere vuruyo daha çok aman oğlum sakın acele etme biz seni bekleriz:))) karnımın üstündende görüyorum tekmelerini karnım bi güzel kalkıyo iniyo okadar güzelki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…