2009 mayıs anneleri bebişlerimizin hareketini hissedenler varmı

evet canım ben artık yarın tam 20 haftalık oluyorum göbeğimin baya altında benim sağ tarafımda oğlumu çok rahat hissediyorum kımıl kımıl özellikle ekşamları bide tatlı yiyince kesin hareket ediyo çok güzel bi duygu bu

Off tek ben kaldım ya bende istiyorum hisetmek nasıl oluyo bu kıpırtılar bende niye yok:KK43:(

Off tek ben kaldım ya bende istiyorum hisetmek nasıl oluyo bu kıpırtılar bende niye yok:KK43:(

merhaba canım kendine sıkıntı yapma bunu hissedersin bende daha 1 haftadır çok hafif hissediyorum oda kendimi dinlersem yatıyorum ayaklarımı uzatıyorum o zaman belki canı isterse çok hafif kıpırdıyo
ama dr larda zaten ilk gebeliklerin geç hissedildiğini söylüyo 22 haftaya kadar hissetmemek normalmiş telaşlanma...

:nazar:

Kızlar bebişin hareketlerini 3 gündür eşimde hissedebiliiyo eliyle ayy çok güzel dimi yaa:nazar:

:1hug::1hug:

evet süper bi duygu ne güzel bende istiyorum ya:KK43:(doğrusu nasıl bişey oldugunuda bilmiyorum kelebek falan filan diyolar ama ne biliyim üfff yaa:KK43:(

kıslar tadını çıkarın doğduktan sonra en çok bebişlerin karnınızdaki hareketlerini özleyeceksiniz:emir_bebek: vallaha ne yalan söylim canım çekti şaka tabiki
rabbim hepinize hayırlı doğumlar nasib etsin (AMİN)

:lepi:Ay bende 20. haftaya girdim artık günde 2-3 defa hissediyorum ama insan korkuyor sıkıştırdımda mı kımıldadı yok acıktımı bi tuhaf oluyor sabredin arkadaşlar az kaldı hissedeceksiniz.:tomato::tomato::nazar:

arkadaslar bu hareketleri sadece akşammı hisediyorsunuz birde ara ara mı yoksa süreklimi?

yuppi bende hissediyorum kızımın tekmelerini sabahları daha çok bugün pazardaykeen bile farkettim canım bebeğim

benımkı artık dns edıo içerde sanırım...:teytey:
gun içinde paso hıssettırıo kendını anne bende warım der gıbı...hele ben heycan yapınca yerınde duramıo oda...babamız bırturlu hısedemedı daha...bakalım..cok super bır duygu..
BENISEC2 canım merak etme az kalmıs bak sende en kısa samanda hıssedersın inşallah...hıssetmezsende telaslanma annesı hınzır melegının tepıklerıyle uyuyamıycaın gunlerde gelcek....a.s:nazar:

Merhaba kızlar
ben 20+3 haftadayım.hareketleri çok önceden beri hissediyoum ama benim bebiş sanki hep sol tarafımda çoğunlukla.ama çok hareketli maşallah zaten ilk gittiğimdede soldaydı.cinsiytini öğreemedik daha ters duruyomuş
bebeğin duruş tarafına göre cinsiyet tahmini yapabilen varsa bilgilerini benimle paylaşırsa sevinirim.hep tuzlu yedim karnım ençok büyüüyo göğüslerim çokaz.bulantılarım azoldu

Merhaba kızlar
ben 20+3 haftadayım.hareketleri çok önceden beri hissediyoum ama benim bebiş sanki hep sol tarafımda çoğunlukla.ama çok hareketli maşallah zaten ilk gittiğimdede soldaydı.cinsiytini öğreemedik daha ters duruyomuş
bebeğin duruş tarafına göre cinsiyet tahmini yapabilen varsa bilgilerini benimle paylaşırsa sevinirim.hep tuzlu yedim karnım ençok büyüüyo göğüslerim çokaz.bulantılarım azoldu

Canım benimde solda duruyor,ve erkek,solda duran erkek ,sağda duran kız diyorlar genelde,yumurtalıklarla ilgili bişiymiş, gerçi ben böyle şeylere inanmam ama bende tuttu
a.s.

kızlar özellikle sırt üstü yattığım zaman bebeğim biyerde topluyor kendini orası sertleşiyor daha kabarık oluyor diğer bölgelere göre ve acıyor elleyince.ve yer değiştirdiği zaman içim kıyılır gibi oluyor. hareketleri 1aydır hissediyorum net şekilde hemde allaha çok şükür ...benimde bebeğim erkek ama belli biyeri yok onun olmazmış yani sürekli pozisyon ve yer değiştirirmişler dr öyle dedi.
göstermediyse kızdır belkide öyle derler ya.. ayy bıcır bıcır cici bi kız ne güzell...
hayırlısı olsun hakkımızdaa

benimde oğlum olacak ama sağımda daha çok hissediyorum solumda sanki daha az hissediyo gibiyim bence pek alakası yok drum karnımın hem sağını hemde solunu göstererek daha çok buralarda hissedersin demiştiama yavaş yava karnımın üst tarafınada çıkmaya başladı oralardada hissediyorum oğlumu

babası ble hissetti bugün meleğimi benim ilk önce hep soldaydı şimdi ise sağ tarafta kızım yani yerine göre cinssiyetle ilgili bişey söylemek doğru olmaz

Merhaba kızlar

bence erkek yani bence değil aslında duyduklarıma göre. bulantı çok olmamışsa erkek benim de öyle oldu :ecrin_bebek:

sonunda kızlar sonunda iki gündür çok fazla hissediyorum :) hele dün bir tekme attı off ya ne güzel bir duyguymuş bu :)

sonunda kızlar sonunda iki gündür çok fazla hissediyorum :) hele dün bir tekme attı off ya ne güzel bir duyguymuş bu :)
Tebrikler en sonunda.Senin bu heyecanını paylaşıyorum.Eşlere bu sebeple acıyorum anne demek böyle birşey.O senin içinde ve seninle iletişim kuruyor düşünsene.

X