2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese selamlar ben yeniyim aranızda.Şuan 8+4 üm.bulantılarım vardı ama iki gündür daha iyi gibiyim umarım böyle gider.herkese kolay gelsin zormuş bu hamişlik işi :)

sheyla h.geldin aramızaa.s....hamilelik zor olmazmı...her zaman temkinli olmak zorundayız..her hareketimize dikkat etmek gerçekten sabır işi..eğilirken,otururken,kalkarken,uzanırken,bişey kaldırırken bazen bunalıyor insan ama bunlar hoş şeyler:emir_bebek:

çok teşekkürler herkese hoşbulduk.bana dr önce 9 hafta 3 günlük hamilesin dedi arkasından ultrasona soktu ve 8 hafta 1 günlük dedi.acaba 1 günü dahi nasıl hesaplıyorlar çok merak ediyorum.bu durumda mart 14-15 gibi olacak sanırım doğum.çok var daha yaa :KK43: birde bana sadece folik asit verdiler folibol.kan değerlerim düşükmüş ama nedense vitamin vermediler iki ayrı dr a gittim.3 aya kadar gerek yok 3. ayda başlarız dediler.madem değerler düşük neden demir vaya vitamin vermediler anlamıyorum çoğu anne adayı evitin kullanıyormuş.siz ne kullanıyosunuz?

folic plus kullanıyorum bir de düşük riski dolayısıyla progestan o kadarcık.

Kızlar mart bebişlerinin bir ksımı balık burcu bir kısmı koç burcu olcak benimki koça denk geliyo ben aslanım nasıl anlaşcaz bilmem iki dediğim dedik inatlaşırız artık hamsikuşumla:)))

:):) benimki paluk olacak sazan burcu:)bende yengeçim oturur ağlarız artık birlikte :)

balık ile yengeç iyi anlaşır iki su grubu.benim eşim balık 16 mart doğumlu sakın 16 martta doğurmayın kızlar eşimden bi tane daha hayatta çekilmez :roflol:

Kızlar mart bebişlerinin bir ksımı balık burcu bir kısmı koç burcu olcak benimki koça denk geliyo ben aslanım nasıl anlaşcaz bilmem iki dediğim dedik inatlaşırız artık hamsikuşumla:)))

benim doğum 22 mart görünüyor...22 marttan önce doğarsa balık...22 marttan sonra doğarsa koç...

ben diyorumki keşke bebişim benimle aynı tarihte doğsa....1 mart....doğum tarihi sat göre 28 şubat belki bir şans olur 1 martta doğar.....eşiminde işine gelir işte ne güzel aynı gün iki d.günü....

ya kızlar sizinle konuşmak çok keyifli eşimle ne kadar konuşsakta tam olarak anlamıyor gibi yani sadece benimkine has bi özellikmi bilmiyorum ama hep işin mantığında.mesela kızmı olsun erkekmi diyorum sağlıklı olsun diyor.tabi inşallah öncelikle sağlık ama ne biliim insan konuşmak istiyor işte.adı ne olsun diyorum bakalım zamanı gelince düşünürüz diyor.adam bilgisayar programı gibi:):)öffffff şöle doya doya konuşamıyorum.iyiki bulmuşum sizi.hepiniz çok şekersiniz:)

insan sürekli bişeyler bilmek istiyor :) Başkalarınınki nasıl acaba filan diye valla işe bile konsantre olamıyorum burası çok güzel :)

ya kızlar sizinle konuşmak çok keyifli eşimle ne kadar konuşsakta tam olarak anlamıyor gibi yani sadece benimkine has bi özellikmi bilmiyorum ama hep işin mantığında.mesela kızmı olsun erkekmi diyorum sağlıklı olsun diyor.tabi inşallah öncelikle sağlık ama ne biliim insan konuşmak istiyor işte.adı ne olsun diyorum bakalım zamanı gelince düşünürüz diyor.adam bilgisayar programı gibi:):)öffffff şöle doya doya konuşamıyorum.iyiki bulmuşum sizi.hepiniz çok şekersiniz:)

dur çıkmadan bende yorum yapayım..valla benimkisinin aynısı..kızmı erkekmi sence diyorum dur bakalım diyor...göbeğim çıkmış galiba diyorum kilomu aldın diyor:1shok:
adam ççookkk rahat nasıl olsa doğruracak olan biziz..:CüvCüv:...ama biliyorumki benden daha çok düşünüyor ve belli etmiyor..mesela dün eve gelirken kız ismi bulmuş gelir gelmez bana söyledi..cinsiyeti belli değil henüz ama çok güzelmiş dedim..kızlar bu ara sizdede çok duygusalmısınız..bazen durduk yere ağlayasım geliyor...hormonlarla alakalı galiba....işte o zaman eşimin benimle daha çok ilgilenmesini istiyorum tabii fazla abartmadan duygusallaşmak lazımyerimsenibensengözlerimebaksanab

kızlar ya şimdi doktordan geldim,kalp atışlarını görmüştük ama ilk kez duydum bugün...çok tuhaftı ya,sanki suyun içinde çırpınan bi ses...bugünleri görmek benim için bi mucize....:)) 10 gün önce 7 mm di,şimdi 2 cm olmuş bebiş,şaşırdım valla....ne kadar şükretsek az.....a.s.a.s.

ayy çalışanlar var,valla extra kolay gelsin hepinize çok zor olmalı hele bide ilk aylar:teselli: ben neyseki 3. ayı doldurmuş olucam başladığımda:emir_bebek:

evettttttttt çok zorrrr ama kendimi oyalıyorum aslında bir yandan da evde olsam hep yatarım o daha kötü yapıyo sersem gibi

X