2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kasıklara giren ani kramplar bendede oluyor özelliklede hapşururken öksürürken falan kramp giriyor fazla uzun sürmüyor ama insanı tedirgin ediyor..

ayyy tuvalete çıkmaktan ben de çok şikayetçiyim gece.Uykum bölünüyor çoksenağlamaBir de ben çok su içiyorum onun da etkisi var ama gece kalkmak istemiyoruuuuuuum :eek:klava:
kasıklara giren ani kramplar bendede oluyor özelliklede hapşururken öksürürken falan kramp giriyor fazla uzun sürmüyor ama insanı tedirgin ediyor..

kızlar aranızda kabızlık sorunu yaşayanınız varmı?ben çok fenayım bu konuda.doktor olur dedi ama nasıl aşıcam ben bu sorunu?

ay sorma ya. bende çok fenayım. her tuvalet bir seans oldu bu aralar. kırmızı bi suratla dışarı çıkıyorum :eek:hayır mantıksız olmasını bilmeme rağmen bi yandan da korkuyorum. kızkardeşim dalga geçiyor onun onlan ne alakası var falan diye. ama insan kendini o kadar sıkınca bi an onada bişi olacakmış gibi geliyo yafisfisfis

ya arkadaşlarr ben bunu beceremedimm galibaa senağlama henüz 6 hafta 2 günlükk bu cetvell nekadarlıkk gösteriyoo anlamadımkii bişeyy olmuşmu acaba :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

yaaa o cetvelin nasıl yapıldığını ben de öğrenmek istiyorum kızlar.Bilenlerden yardım rica ediyorum lütfen :1rolleyes:

ay sorma ya. bende çok fenayım. her tuvalet bir seans oldu bu aralar. kırmızı bi suratla dışarı çıkıyorum :eek:hayır mantıksız olmasını bilmeme rağmen bi yandan da korkuyorum. kızkardeşim dalga geçiyor onun onlan ne alakası var falan diye. ama insan kendini o kadar sıkınca bi an onada bişi olacakmış gibi geliyo yafisfisfis

ben düşük tehlikesi olduğu için tuvalette ıkınırken düşecek diye korkuyorum yada aşağıya inecek diye.

arkadaşlar göbeklerde değişim başladım.

VALLA BENİM GÖBEK FENA ÇIKTI GÖRENLER 3 AYLIK MISIN DİYO OYSAKİ 1 KİLO FALAN ALMİŞİMDIR. KALÇALARIM ÇOK DAR ACABA ONDAN MI ÖNE DOĞRU GİDİYORUM:roflol: BİRDE KIZLAR BENDE ÇOK FENA GAZ PROBLEMİ VARONDAN DA KARNIM ÇIKIYOR. KARNIMIN İKİ YANLARI AĞRIYOR VE GERİLDİĞİNİ HİSSEDİYORUM ARADA KARNIMIN ALTI DA ADET AĞRISI GİBİ AĞRİYOR SİZDE DE OLUYO MU BAZEN ÇOK KORKUYORUM BİŞEY OLUR MU DİYE

enelcim lütfen aklına öyle kötü şeyler getirme canım.Bol bol dua et.Miniklerimiz Allaha emanet ve korunuyorlar hiç sıkma canını

saruboceq sevindirici haberlerini aldım çok sevindim...inşallah banada nasip olur...anlaşılıyoki doğum evine devam edersem özelinede gitmeliyim...15 gün mü dedin off ben samsuna 1:30 saatlık mesafedeyim ve yol beni perişan ediyoorumm...bebişim için katlanacaz napalım...

Kızlarrr benim SAT 23 haziran ve muhtemel doğum tarihi 30 Mart belki Nisana kayar ama ben yerimi burada seçtim..Ben de aranızdayım....

X