2009 Kasm Annelerinin Gbleri

Maşallahh cerincim ve Muredacım yerim ben o fındıklarıııı:)))

Sizin için yakından çektim şimdi sıcak sıcak 5 dk olmadı:)

dscf3189.jpg

dscf3190y.jpg

masallah nazlicim. harika gorunuyorsun.:nazar:alkisalkisalkis

baya buyumus bidik. sanada her seferinde akil veriyo gibi oluyor ama camin onunde isik vurmus net olmamis. maruz gor, azcik takintiliyimda. sırnaşık şey

masallah nazlicim. harika gorunuyorsun.:nazar:alkisalkisalkis

baya buyumus bidik. sanada her seferinde akil veriyo gibi oluyor ama camin onunde isik vurmus net olmamis. maruz gor, azcik takintiliyimda. sırnaşık şey

Yokkk benden bu kadar canım gayett netopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanOğluşum çekti az önce ışıkta karanlık çıkar zaten azıcık aydınlattık bakınız efenim herşey ortada kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5Başardık yafu başardık:lepi::lepi: Canım benimm tatlı wannam çok tşkler:1hug:a.s.a.s.

nazlımmm maşallah sana vede bebişine ayyy ne kadar güzel çıkmış göbişin bende öle göbiş istiyom ama yaaa
bu arada o tişört ne güzelmiş öyle güle güle giy canım
41 kere maşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canimm, gobis cok net super bir sekilde ortada. ona lafim yok masallah.:nazar:

sadece isik vurunca karanlik cikmis demek istedim. dedim ya takintiliyim biraz.kaydirigubbakcemile3

nazlımmm maşallah sana vede bebişine ayyy ne kadar güzel çıkmış göbişin bende öle göbiş istiyom ama yaaa
bu arada o tişört ne güzelmiş öyle güle güle giy canım
41 kere maşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canımsınnnn valla bak azıcık şöyle geriye doğruu duruyorsun sonra zaten bıdık ortaya çıkıyo kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Olucak birtanem olucak sen şaşıracaksın öyle büyüyecekkiiii :CüvCüv:T-shırt yeni almıştım esprili olsun diye giydim annemden gelirken bakan gülüyodu zatennaniknanik

canimm, gobis cok net super bir sekilde ortada. ona lafim yok masallah.:nazar:

sadece isik vurunca karanlik cikmis demek istedim. dedim ya takintiliyim biraz.kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 :CüvCüv::CüvCüv:a.s.

nazlım :nazar: :nazar:
allah nazarlardan saklasın canım

Canımm amin birtanem cümlemizi her iki taraftanda sana laf yetiştiriyorum yanlız bir özelden ne giydimde gördüm bir buradan:))Canımsın..Allahım senide bebişinide hepimizi korusun birtanem a.s. a.s.:nazar:

nazlıcım maşallah yaaa :nazar: kocaman olmuş kııı senin göbüş,bende istiyom o tişörtten nerden aldın çabuk söle hihoyyyt bayıldım

maşallah nazlı göbişin ne güzel çıkmış.yaaaaaaaa o tshirtten bende isterim çok güzelmiş.

oooo maşallah göbüşleri büyütmüşsünüz kızlar:nazar:... bizimki ne zaman belli olacak acaba :sm_confused: bugün 18+5 im ama hiç belli olmuyo a.s sizinkileri gördükçe sabırsızlanıyom haaa:dance:

nazlıcım maşallah yaaa :nazar: kocaman olmuş kııı senin göbüş,bende istiyom o tişörtten nerden aldın çabuk söle hihoyyyt bayıldım

maşallah nazlı göbişin ne güzel çıkmış.yaaaaaaaa o tshirtten bende isterim çok güzelmiş.

oooo maşallah göbüşleri büyütmüşsünüz kızlar:nazar:... bizimki ne zaman belli olacak acaba :sm_confused: bugün 18+5 im ama hiç belli olmuyo a.s sizinkileri gördükçe sabırsızlanıyom haaa:dance:

Sağolunn kızlar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan 20 hafta olsun azcık değilmi artık:CüvCüv: t-shirti nerden aldım İzmirdeyim ve Karşıyakada çok güzel hamile kıyafetleri gecelikler badyler elbiseler satan yerler var geneldede hepsinde var diğerleride var ben henüz cinsiyeti belli değil diye bunu aldımkaydirigubbakcemile3 Pijamayı görsenizzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Kocaman bir bebek oturuyor pembeli kırmızılı ağzında kocaman bir meme cepler herşeyi var ama 9 aya kadar giyerim diye aldım rahat rahat şimdi bol geliyorkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nazlı kuşş, ilk sayfa aldı başını gitti, :))) maaşallah diyim bi daha :nazar::nazar:

Balıkçı Güzeli ekleme ilk sayfaya daha giremeyeceğiz yoksa konuyakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Heleki önümüzdeki 4 ayı düşünürseknaniknanikBende senin fotoğrafını bekliyorum canım hele bi finaller hafiflesin ..Çok öptüm Neslim tekrar başarılar dilerim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oyy nazlım maşallah göbişine yaaa :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı olmuşsunuz annesiii çookkk.vallahi büyüyoruz şaka maka demı.20 haftalık olmuşsun yolun yarısına gelmişsin nazlımm yaa..öyle böyle derken bi bakmışız kucağımızda bebişlerimiz..ayy nasıl heyecanlandımmm.tekrar maşallahh Rabbım nazarlardan saklasınnn.Çok öptüm senı canım nazlımmmm kendine ii bakkk

oyy nazlım maşallah göbişine yaaa :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı olmuşsunuz annesiii çookkk.vallahi büyüyoruz şaka maka demı.20 haftalık olmuşsun yolun yarısına gelmişsin nazlımm yaa..öyle böyle derken bi bakmışız kucağımızda bebişlerimiz..ayy nasıl heyecanlandımmm.tekrar maşallahh Rabbım nazarlardan saklasınnn.Çok öptüm senı canım nazlımmmm kendine ii bakkk

Canımm Meleğimm senide görelim olmazmı:)Yarıya geldik cnm ya şükürler olsun Rabbim tamamına erdirsin inşallah cümlemizi:Saruboceq::Saruboceq:Sağlıkla gelecek annesi öpüp kokluycaz Allahım izin verirse opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanÇok tşk ederiz teyzesiiiŞenizŞeniz

nazlıcığım maşallah göbüşün çook tatlı olmuş kızz
ayy yağmur kızımız büyümüş artık :emir_bebek: opuyorumnanaktan

X