2009 Kasm Annelerinin Gbleri

nehriver
annem bir melek
maşallah göbüşlerinize
bu saatten sonra herkes göbüşlerini yarıştırıyor baksanıza
allah nazarlardan korusun canım ikinizi de
elifcim yakında bekleriz bakalım o zaman

$IMAG0003.JPG

Naz'imla 20+2

$IMAG0005.JPG

$IMAG0006.JPG

bu elbiseyide dugunler icin bugun aldim ama cok net cikmadi. daha sonra daha net eklerim.

nehriver
annem bir melek
maşallah göbüşlerinize
bu saatten sonra herkes göbüşlerini yarıştırıyor baksanıza
allah nazarlardan korusun canım ikinizi de
elifcim yakında bekleriz bakalım o zaman

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sagol canim.opuyorumnanaktan

1 kilo, 2 kilo aldim deyip duruyorsunuz. ben 8 kiloyu bosuna almadim.kaydirigubbakcemile3

hee valla böle görünce bende alsamıydım acaba diyorum :roflol: hiç kilo almadım ama hamile gibinde olamadım :roflol: ama bide ben zaten 74 kiloylan hamile kaldım cnm :sinifsinif:

hee valla böle görünce bende alsamıydım acaba diyorum :roflol: hiç kilo almadım ama hamile gibinde olamadım :roflol: ama bide ben zaten 74 kiloylan hamile kaldım cnm :sinifsinif:

sen alma o zaman canim, dikkat et. ben 60'la kaldim.

Eki Görüntüle 18346

Eki Görüntüle 18347

bu elbiseyide dugunler icin bugun aldim ama cok net cikmadi. daha sonra daha net eklerim.

canım maşallah süper görünüyon:nazar:
elbisen de bir harika
göbüşü de öle çıkarmamış rahat rahat giyersin canımhihoyyyt
hatta karnın iyice şişse bile giyebileceğiniz bir elbise
nazla birlikte güzel günlerde giyinin tatlım

canım maşallah süper görünüyon:nazar:
elbisen de bir harika
göbüşü de öle çıkarmamış rahat rahat giyersin canımhihoyyyt
hatta karnın iyice şişse bile giyebileceğiniz bir elbise
nazla birlikte güzel günlerde giyinin tatlım

cok sagol tatlim.opuyorumnanaktan

bu elbiseler de bu sene cok moda ya bu sene, bizim gibi hamisler icin ideal.hihoyyyt

buda bizim son halimizi 20+3 üz,şimdiden sonra heralde iyice şişicez gibi geliyor.. zemuszemus

Bu göbişler kocamannnnnnnnn oluyorrr artık..Yerim ben onlarıııı bıcır bıcır gelecekler Annelerinin kucaklarına elifimm wannamm bayılıyorum ben size yaa maşallahhhh :nazar:

Bu göbişler kocamannnnnnnnn oluyorrr artık..Yerim ben onlarıııı bıcır bıcır gelecekler Annelerinin kucaklarına elifimm wannamm bayılıyorum ben size yaa maşallahhhh :nazar:

sagol tatlim. bastan herkes pek hizli basladi ama simdi sadece birkac kisi resim koyuyor. olmuyor boyle di mi?

X