2009 Kasm Annelerinin Gbleri

eliff canım ekledim nan afferin saa 4 resimle en şipşakçı kasım anası sensin şu anda alkisalkisalkis:hooray:

eliff canım ekledim nan afferin saa 4 resimle en şipşakçı kasım anası sensin şu anda alkisalkisalkis:hooray:
eee calismayan karinin hali ne olsun durmadan resim ekliokaydirigubbakcemile3
iyisimi sen beni ön sayfada güncelleme yoksa yer kalmicak baskalarina:roflol:
saka bir yana adam gibi cekilmis resimlerim hic yok arada aklima esiyo kendim cekip ekliyorum buraya

kızlar maşallahınız var bayıldım göbiklere
julicim maşallah
karazeytin bittim göbeğine inşlh bizimkide öle olur
kız çimdikleyin bükün biyerlerinizi
ufff fıstık yuvası bura

masallah baya buyumus findik.:nazar: ama nasil sadece 2 kilo almis durumdasin aklim ermiyor. taktim kilolara bu aralar.

canim ben 70 kiloyla hamile kaldim simdi 72 yim...2 kilonun 2 side göbegimde duruyokaydirigubbakcemile3
takma kilolara sen ne takiolion milletin dedigine yaaa... banada gecen dedi 6 aylik gibi duruyo verdim agzinin payini..sanki kendisi tasiyo..burda bi arkadas var boyu1,50 yerden bitme bisey beni onunla kiyas yapiolar benden 1 ay ilerde ama karni benim kadar bile yokmusmus-tatlicadiarzu-
yerden bitme karinin karni ne olcak dogurcagi bebegin boyu ne olcak..
sen kendini kimseyle kiyaslama kimseyede kiyas yaptirmayerimseniben

kızlar maşallahınız var bayıldım göbiklere
julicim maşallah
karazeytin bittim göbeğine inşlh bizimkide öle olur
kız çimdikleyin bükün biyerlerinizi
ufff fıstık yuvası bura

saol canım.hadi sen de atıverde bi göbeşik görelim seninkini de alkisalkisalkis

canim ben 70 kiloyla hamile kaldim simdi 72 yim...2 kilonun 2 side göbegimde duruyokaydirigubbakcemile3
takma kilolara sen ne takiolion milletin dedigine yaaa... banada gecen dedi 6 aylik gibi duruyo verdim agzinin payini..sanki kendisi tasiyo..burda bi arkadas var boyu1,50 yerden bitme bisey beni onunla kiyas yapiolar benden 1 ay ilerde ama karni benim kadar bile yokmusmus-tatlicadiarzu-

maşşallah yan versiyonda daha bi güzel çıkmış.
kız sen boydan çok uzunsun galibaaa 70 kilo diyon hiç göstermiyorsun

deme kiz oyle, gunah bosver kim ne derse desin. resimde hic 72 durmuyorsun valla. aslinda benim de gobegim disimda bir yerimde anormal bir fazlaligim yok. demek ki aldigim 7 kilo bebisimde.sırnaşık şey

ayyyyy ne guzel cıkmışsınız bayıldım gobuşune masallah allah nazardan saklasın seni bebişini tum anniş adaylarını ve bebişlerini :emir_bebek::ecrin_bebek::nazar:
amin canim hepimizi korusun rabbim, hepimizin bebisleri hayirlisiyla saglikla dogusn insallah

maşşallah yan versiyonda daha bi güzel çıkmış.
kız sen boydan çok uzunsun galibaaa 70 kilo diyon hiç göstermiyorsun
evet canim uzun boyum ama esas benim agirligim kemik agirliygiymis kücükken gerekli olmustu bisey icin ölcüm yaptirmistik orda ögrenmistim...önceden dahada zayiftim evlenince bu kilo almis halimkaydirigubbakcemile2

deme kiz oyle, gunah bosver kim ne derse desin. resimde hic 72 durmuyorsun valla. aslinda benim de gobegim disimda bir yerimde anormal bir fazlaligim yok. demek ki aldigim 7 kilo bebisimde.sırnaşık şey

7 kilo muu:1shok:
canim 4,5 ayda 7 kiloyu almayi´nasil basardin yaaa:uhm:
ben 2 kilo almisim diye doktor türkiyede dikkat et fazla yeme dedi.tembih üstüne tembih :eek:lmaz:.benim doktor sende olsa demek ki diyete sokcak seni
simdi kilon kac ki, dikkat et valla hamile sekeri cikmasin hizli kilo aliminda cikabiliomus

ben bu sabah yine tartildim 71,8 cikti anlamiyorum ki bi sisiyo bi iniyo bundan sonra haftada bir tartilicam böyle bisey anlamyorum insankafamçokkarıştı

amin canim hepimizi korusun rabbim, hepimizin bebisleri hayirlisiyla saglikla dogusn insallah

evet canim uzun boyum ama esas benim agirligim kemik agirliygiymis kücükken gerekli olmustu bisey icin ölcüm yaptirmistik orda ögrenmistim...önceden dahada zayiftim evlenince bu kilo almis halimkaydirigubbakcemile2

7 kilo muu:1shok:
canim 4,5 ayda 7 kiloyu almayi´nasil basardin yaaa:uhm:
ben 2 kilo almisim diye doktor türkiyede dikkat et fazla yeme dedi.tembih üstüne tembih :eek:lmaz:.benim doktor sende olsa demek ki diyete sokcak seni
simdi kilon kac ki, dikkat et valla hamile sekeri cikmasin hizli kilo aliminda cikabiliomus

ben bu sabah yine tartildim 71,8 cikti anlamiyorum ki bi sisiyo bi iniyo bundan sonra haftada bir tartilicam böyle bisey anlamyorum insankafamçokkarıştı

ya, tepkiler hep boyle oluyor.:çok üzgünüm: canim, baslarda tehlikem vardi iki ay yattim ben. bulantim falanda olmadi cok fazla, herhalde o sirada fark etmeden almisim. simdi bile asiri hareket etmiyorum hep yavas yavas. yemek yemeyide seviyorum napim. su an 67 kiloyum.:1shok:

ya, tepkiler hep boyle oluyor.:çok üzgünüm: canim, baslarda tehlikem vardi iki ay yattim ben. bulantim falanda olmadi cok fazla, herhalde o sirada fark etmeden almisim. simdi bile asiri hareket etmiyorum hep yavas yavas. yemek yemeyide seviyorum napim. su an 67 kiloyum.:1shok:
canim yanlis anlama ne olur..sonucta hepimiz alicaz ben diyorum kesin 15 alirim diye belki fazlasi bile olur
hem kilon belli olmuosa fazla söyleme kimseye 7 kilo aldigini
sen iyi ol bebegin iyi olsun saglikla dogsun bi rejim yaparsin hepsi gider..takma kafana

Sıcak sıcak bir fotoğraf işte size son halim:)

dscf3183.jpg

Yine siyah giymişim yahu alla alla tesadüfün bu kadarı oysaki normalde ne renk arasan giyiyorum ama neysem idare ediyoruz alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis Burada 19+4 :nazar:

Canımsın sen ya birtanem,şapkanı yesinler senin emi..
Ne kadarda şirinsin böyle tatlımı tatlı şirinmi şirin harika görünüyorsun birtanem benim opuyorumnanaktan
Sıcacık öpüyorum seni,gördüm ya seni ohh be :lepi:

Hepiniz çok şekersiniz kızlar. Sağlıkla bebişlerinizi kucaklamanız dileğiyle öpüyorum.

Severim ben o dombidiyi::1hug: Canım benim çok yakışmış maşallah:nazar:

Ben zaten öylee özelden cvp gelecek diye beklerimm iyiki konuları güncelliyorum durmadan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Bizde senii çok seviyoruz ablacımopuyorumnanaktan

Canımsın sen ya birtanem,şapkanı yesinler senin emi..
Ne kadarda şirinsin böyle tatlımı tatlı şirinmi şirin harika görünüyorsun birtanem benim opuyorumnanaktan
Sıcacık öpüyorum seni,gördüm ya seni ohh be :lepi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Yaaa ikinizdende özelden cvp bekliyorum ben:asigim::asigim:Meleğimm benim canımın içi ayıp olmasın diye sadece size yolladım diğer konuda açılmadı henüz ne giydim ama siz görün istedim..Ya bende seni görmek istiyorum de yönetime açsınlar konuyu artıkın sengözlerimebaksanabŞapkasız çıkmamsengözlerimebaksanabYa varyaa daha neler aldım nasip olursa giyer eklerim birtanem haber veririm sana hani şu bebişli t-shırtler varyaa ondan buldum birtane sonundakaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nazlıcım çok şeker olmuşsun valla
göbüşte baya çıkmış desene
a bide ağzını kapatmış baksana
burda o kadar gevezelik yap bide resimde ağzını kapat oldumu hiç böyle:)))

X