OCAK 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR BURAYA

İnşallah abla ya :KK43: abla peki sence kilom çok mu hamileliğe engel midir
75 kilodayım boyum 175. Yok engel değil sen bunu kafana takma. Ne kilolu 100 kilodan fazla kadın tanıyorum çoçugu var öyle haliyle doğurdu. Allah verdikden sonra hiç bişey engel olamaz. Bi de sürekli çoçuk düşünme en önemlisi bu. Doktorum da bana dedi ki ilişki zamanı hep çoçuk olsun diye çoçuğa odaklanma tadını çıkar🤭🤭 inşaalah olucak bebişin merak etme

75 kilodayım boyum 175. Yok engel değil sen bunu kafana takma. Ne kilolu 100 kilodan fazla kadın tanıyorum çoçugu var öyle haliyle doğurdu. Allah verdikden sonra hiç bişey engel olamaz. Bi de sürekli çoçuk düşünme en önemlisi bu. Doktorum da bana dedi ki ilişki zamanı hep çoçuk olsun diye çoçuğa odaklanma tadını çıkar🤭🤭 inşaalah olucak bebişin merak etme
İnşallh abla çok sağol 🥰
Bu arada seni de tebrik ederim şimdi okudum diğer mesajlarını Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😊😊❤️

İnşallh abla çok sağol 🥰
Bu arada seni de tebrik ederim şimdi okudum diğer mesajlarını Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😊😊❤️
Amin canım çok saol. Ben de yeni öğrendim zaten daha kalbini duymadım inşaAllah duyarım 🤲 Allahım tez vakitte sana da nasip etsn nşAllah

Ya peki belirti olarak neleri dikkate almalıyız adete bi hafta kala belirtiler beşlıyor mu

Bende bende varım benide ekleyin:halay:

Ay çok sevindim inşallah sağlıklı ilerler 🥰
Peki belirti yaşadınız mı
Evet kahverengi akıntı snladım. Adetten önce hiç gelmezdi. Ama dua edin bana kasıklarım biraz ağrıyor adet olacak givi. Kan testim 87.2 çıktı yarın yine yaptıracagım😣

Evet kahverengi akıntı snladım. Adetten önce hiç gelmezdi. Ama dua edin bana kasıklarım biraz ağrıyor adet olacak givi. Kan testim 87.2 çıktı yarın yine yaptıracagım😣
İlk hamilelik mi
Dilerim sorunsuz olur ve yüzünüz güler 🤩
Ben de bu ay soğan kürü uyguladım bir hafta var adetime ama hiç bir belirti yok ve sanki bu ay yumurtlamadım da o yüzden moralim bozuk

İlk hamilelik mi
Dilerim sorunsuz olur ve yüzünüz güler 🤩
Ben de bu ay soğan kürü uyguladım bir hafta var adetime ama hiç bir belirti yok ve sanki bu ay yumurtlamadım da o yüzden moralim bozuk
Evet ilk hamileligim o yüzene biraz korkuyorum😣 İnşallah sizede hamile kalırsınız stres yapmayın hiç olmuyor

Evet ilk hamileligim o yüzene biraz korkuyorum😣 İnşallah sizede hamile kalırsınız stres yapmayın hiç olmuyor
Korkmayın inşallah güzel olur her şey kendinizi sıcak tutun ayaklarınızı da o da çok önemliymiş
İnşallah bana da nasip olur

Merhaba şu anki durumunuz nasıl belirtilerinix var mı
Merhaba canım dün gebelik testim hafif pozitif çıktı ama bugün yaptım ve negatif. Regli sancılarım başladı adet tarihim bugün yarın olur yani. Bu ay da olmadı. Ben artık gebelik için yumurtlama testini o masajları yediğim içtiğim ne varsa bıraktım. Yeter artık gerçekten çok yıprandım 😭😭

X