2009 Kasm Annelerinin Gbleri

nazlıcığım maşallah göbüşün çook tatlı olmuş kızz
ayy yağmur kızımız büyümüş artık :emir_bebek: opuyorumnanaktan

Canımm asebam Allah razı olsun birtanem..Ama hadi sizleride görelim artık ne olduklarıda belli sevelim bebişleri :kedi::kedi:kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben014.jpg
[/URL][/IMG]

21+ 2 taze çıktı bunlarrrrrrrrrrrrrrrr

kasım analarına da yazdım ama buarayada yazayım.ricamı kırmadın çok sağol canım maşallahhh çok tatlısınız yaww oğluşunlaaa:nazar:....incecik hatun bide.Rabbım nazarlardan saklasın.prensini sağlıkla kucağına aldığın günleri de görelım hep beraberrrr...maşallah demeyı unutmayın haaa:nazar:alkisalkisalkis opuyorumnanaktan

aşkım kıs saollllllllllllllll bitanemmmmm senin göbüş nerde annemmmmmmmmm

bugünden itibaren 18 haftalık olduk.tabı gece gece tıkındığım için göbiş şiş.ama NEHİRİVERİ kıramadım.buyrun canlarım göbişimmmmalkisalkisalkis
s8002201.jpg

s8002199k.jpg

alkisalkisalkis :CüvCüv:

Son düzenleme:
bugünden itibaren 18 haftalık olduk.tabı gece gece tıkındığım için göbiş şiş.ama NEHıRıVERıkıramadım.buyrun canlarım göbişimmmmalkisalkisalkis
s8002201.jpg

yerim leyn o ne güsel göbüşşş kıs bide çok yedik dio delüüüü saol canım yordum seni bende senin için ekledim bebeğimmmmmmmmmmmmmmmmma.s.a.s.a.s.

yerim leyn o ne güsel göbüşşş kıs bide çok yedik dio delüüüü saol canım yordum seni bende senin için ekledim bebeğimmmmmmmmmmmmmmmmma.s.a.s.a.s.

yok be tatlım ne yorulması seve seve güsel annemmm...p.tesiye güzel malzeme bıraktıkk haa bizim göbişleri de eklesınler ilk sayfayaaasırnaşık şey :CüvCüv:

yok be tatlım ne yorulması seve seve güsel annemmm...p.tesiye güzel malzeme bıraktıkk haa bizim göbişleri de eklesınler ilk sayfayaaasırnaşık şey :CüvCüv:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 demi kıs bizim göbüşlerde eklesin tabiiiii nesli gelsin ekler janımcımmmmmmmmm:1hug:

annembirmelek masallah canim göbisinede bebisede..:nazar:senin cinsiyet belli oldumu yayilmis göbekin.. kiz gelicek herhalde..Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin..

annembirmelek masallah canim göbisinede bebisede..:nazar:senin cinsiyet belli oldumu yayilmis göbekin.. kiz gelicek herhalde..Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin..

sağol canım benım hani senın göbişşşşşkaydirigubbakcemile3.yok tatlım cınsıyet bellı değil daha göstermıyo bebişim kendını..bakalım tahmının tutcak mıı canım...hepimiz hayırlısıyla kucağımıza alalım tatlımmm:Saruboceq:

Son düzenleme:
bugünden itibaren 18 haftalık olduk.tabı gece gece tıkındığım için göbiş şiş.ama NEHİRİVERİ kıramadım.buyrun canlarım göbişimmmmalkisalkisalkis
s8002201.jpg

s8002199k.jpg

oyy maşallah cnm :nazar: kocaman olmuş seninde göbişin.
Nehirivere diyon sanki sen pek bi kalın hatunsun sende inceciksin bee :nazar:

Nehiriver Canım çok tatlı çıkmışsınız bebişinle Allah tamamına erdirsin :nazar: a.s.

Meleğimmmmm o ne güzellik öylee bayıldım sizede bıcırıkla tocaman tocamann olmuşsunuz opuyorumnanaktan Artık göbişler yukarıdan aşağıya birleşiyo Maşallahhhhhhhh Canımsın maşallah:nazar: :nazar: a.s. a.s.

Maşallahh cerincim ve Muredacım yerim ben o fındıklarıııı:)))

Sizin için yakından çektim şimdi sıcak sıcak 5 dk olmadı:)

dscf3189.jpg

dscf3190y.jpg

ben014.jpg
[/URL][/IMG]

21+ 2 taze çıktı bunlarrrrrrrrrrrrrrrr

s8002201.jpg

s8002199k.jpg

ben o göbişlerı yerım yaaa kızlar ıyıce büyütmüssünüz masallah sıze:nazar:

ızınden döneyım yenı halımle yanınızdayım ınsallah
koca göbıslı elıf ve oglusum sergılerız kendımıızı

X