2009 Kasm Annelerinin Gbleri

nazlıcım çok şeker olmuşsun valla
göbüşte baya çıkmış desene
a bide ağzını kapatmış baksana
burda o kadar gevezelik yap bide resimde ağzını kapat oldumu hiç böyle:)))

Eşim bakıyo sonra demesinn bak bak durmadan konuşuyon diye kapattım napim uslu uslu görünelim dimi amakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Çıktı valla ama çıksın artık canım telef oluyorum ben anlasın millet ona göre davransın ama hala okulda bile bugün değişen çok birşey yok demezlermi nasıl yok 5 ay var dombini bir göbek var daha ne olsun:mymeka:

Canımsınn çok teşekkür ederim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Sıcak sıcak bir fotoğraf işte size son halim:)

dscf3183.jpg

Yine siyah giymişim yahu alla alla tesadüfün bu kadarı oysaki normalde ne renk arasan giyiyorum ama neysem idare ediyoruz alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis Burada 19+4 :nazar:

ay masallah, cok guzel. Rabbim korusun.:nazar::nazar:alkisalkisalkis

gobisi yandan da koy nazli, gorelim.yerimseniben

ay masallah, cok guzel. Rabbim korusun.:nazar::nazar:alkisalkisalkis

gobisi yandan da koy nazli, gorelim.yerimseniben

Ben onu nasıl düşünemedim tabiki cnm yaa tamamdır yandanda oğluşa çektirtirim ekleriz ama velakin başka zamana kalacak ama söz en kısa zamanda eklerim kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 Canımm çok tşkler teyzesi o sizlerin güzelliğiopuyorumnanaktan

dscf3183.jpg

Yine siyah giymişim yahu alla alla tesadüfün bu kadarı oysaki normalde ne renk arasan giyiyorum ama neysem idare ediyoruz alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis Burada 19+4 :nazar:

nazlıcıım maşallah canım.:nazar: kocaman olmuş göbişiin,çok hoş gözüküyossun kaydirigubbakcemile2

benimde göbişime bakın bakalım,mevcut koca göbeğimden bebişim belli bile değil :roflol:

Eklentiler

• $10062009513.jpg
    $10062009513.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 59

dscf3183.jpg

gübisli hatunlar bir bir dökülmüs
nazlim ya cok hos duruyo ama uzaktan pkete belli olmuyo yani bilmesek ki hamilesin bukadin niye resim ekledi deriz kaydirigubbakcemile3
ben bisey anlamadim valla..yakindan cekilmisinide isteriz bunu saymiyoruz:eek:lmaz: lütfen dar bir kiyafetle yakindan cekimvereliniortak

benimde göbişime bakın bakalım,mevcut koca göbeğimden bebişim belli bile değil :roflol:

kaydirigubbakcemile3
sanada masallah mureda :nazar:

ohh yavrular göbişler çıkıyooo yaşasınnn opuyorumnanaktan

ahanda bu benim göbüşümm :))))

Eklentiler

• $Photo-0054.jpg
    $Photo-0054.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 39

hele şükür canım koymuşsun göbüşünü
allah nazarlardan korusun canım:nazar::nazar::nazar::nazar:
maşallah maşallah
bide büyük görünsün diye yakından çekmiş uyanık seni
hele beyaz daha büyük gösterir diye giydin dimi kurnaz
ama beni kandıramazsın gülüm sat yanılmaz:dance::dance::dance:

oy y maşallah göbişlere bende çekebilsem ekliycem resim nazlıcım cerincim mureda nazar değmesinn:nazar:

cerincim senin bebişin cinsiyeti belli olmuşmuyduu

dscf3183.jpg

çok uzak çekinmişsin birde siyah giyinmişsin bidaha yakından koy olmaz mı:)
maşşallah canım göbüşüne :nazar: :nazar:

maşallah belli belli :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:
göbüşleriniz çok tatlı maşşallah

X