2009 Kasm Anneleri

senin o göbekten ben de hamile olmadan önce vardı kızııııımm lülülülülülü
akşam eklerim bi göbüşlü resmimi şööle iyice çıkanından görürsüünn laelaelaelaelae
ben 4 gün büyük çıktı da hemencecik değiştirdim kız tickerımı çok meraklıyım doğurmaya :roflol:
ayy seninkinin cinsiyetini de sölerse yarın kıskancımdan çatlarım burda -tatlicadiarzu-

kartanesi saol ya ne dalga geçion bilmiyos adını alla allaa neyse dur bi bakim özendim yauw herkeşde var benim zuzumda olsun ordaaa dimi teyzesii:)

karazeytin şeyma gacısı bana erkek gbi geliyo ama hadi hayırlısı bakalım dedi bir dahaki gelişinde kesin belli olur dedi kaydirigubbakcemile2

belkim söler kız karakızla dr aynı yaaa
şeyma hn sölemiş ben de umutluyum
ama erkek derse hadi ordan pis gacı bakmayı bilmiyon derim
saçını başını yonarım o zaman kaydirigubbakcemile

hadi bekliyom o tatlı göbüşünü akşamakaydirigubbakcemile3

karazeytin şeyma gacısı bana erkek gbi geliyo ama hadi hayırlısı bakalım dedi bir dahaki gelişinde kesin belli olur dedi kaydirigubbakcemile2

ben yemeğe gidiyom acıktım kızçelerim cokacimcoook

hadi hayırlısı bakalım
pis boğaz seni.neyse sen bebişin karnını doyur nasıl olsa sana bişey yaramıyo
göbüşü bile çıkmamışlülülülülülülülülülülülü

kartanem ya şu dr cinsiyet tahminlerini yazmaya başlayalım o zaman
baksana orbis de öğrenmiş o listeyi bir güncellesene canım
he bide bizim tahminlerimizi de silsekmi acaba
nasıl olsa 2-3 kişinin dışındakiler hep erkek dedi zaten

kızlar bu ne muhabbet yaww oku oku bitmiyor valla ama küstüm size bir kişide bu kız ne yaptı diye merak etmemiş benisenağlama

kara zeytin doktor sana cinsiyetle ilgili bişey söledimi yani ne zaman belli olur falan diye öğrendiğin gün bana özelden hemen yazarmısın o an kalkıp doktora gitcemm:) bizim sat tarihi aynı ya belki benimkide gösterir boşa zaman geçirmiyimmm

kızlaaar tahlillerim çıkmıışş bi el atıverin bana PAPP-A 1.1 sizce iyimi? dr ulaşamadımfisfisfis
FREE BETA HCG 20.3 diyooo bu durumda muhtemelen erkek mi acepp ?

canım burdayım
ben dr yarın gidecem
geçen hafta sonu karakız gittide 11+2 iken tahminde bulunmuş dr
doktorumuz aynı ya ondan yarın belki söler diyorum
benim sata göre 10+6
ama ultrasonda 11+4 oluyorum o yüzden umudum var işte
yarın sölerse ben sana da yazarım canım
ama benden 5 gün sonra gidersin birde doktora göre değişiyo
bak kartanesi 13+2 iken gitmişti ama ona sölememiş dr

kızlaaar tahlillerim çıkmıışş bi el atıverin bana PAPP-A 1.1 sizce iyimi? dr ulaşamadımfisfisfis
FREE BETA HCG 20.3 diyooo bu durumda muhtemelen erkek mi acepp ?

50den azsa erkek diyorlardı dimii bilmem olabilir belkimm canımkaydirigubbakcemile2

ense iyi herhalde
ama diğerini bende bilmirem
kız sen dr ne zmn gidecek
bir dahaki kontrol ne zmn cnm

normalde bugün gidicektim ertledim :jeyyar:belki haftaya giderim daha önceden kanama oluyordum ya hep 2 haftada bir gittim şimdi biraz bekliyim diyorum şikayetim yok şükürr:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…