2009 Kasm Anneleri

nazlım ya bu amniyosentezde moda oldu sanki neredeyse çogu kişiden istiyorlar tek bir risk bile olsa hani emin olmak için...hayırlısı olsun ama sen içini ferah tut eger yiyecek ekmegi varsa zaten seninle birlikte kalıyor....hakkında hayırlısı olsun..

İnşallah mavişim Salı gününe ayarladık doktor bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah..İçimide ferah tutmaya çalışıyorum mavişim aMa sadece elimden geldiği kadar ..Allahım hepimizin yanında olsun bebişlerini korusun :Saruboceq::Saruboceq:

Bu arada birisi su annelerin listesinide revize etse ben günlerdir görmüyorum onu
bulsam edecem de tee nerlerde kaldı gene acaba

hakikaten yaa ben çok fena hassas oldum kendime şaşırıyorum :1no2: dün akşam canım ailemi izliyorum çocuk kayıptı yaa ben nasıl ağlıyorum eşimde diyorkii gözyaşlarını hazırmı tutuyosun orda nasılçabuk ağlıyosun diyeekaydirigubbakcemile3 eşin uzakta hee
Alllah kavuştursun canımyerimseniben
sağol canım

insallah en kısa zamanda öğrenirsin sende.
buarada folik plus ve b12 vitaminini bıraktırdı doktorum.solgar omega 3 kullanmamı söyledi elevit ve coraspirine devam ediyorum.

yaa ben folic plusu sormayı unuttum o da hiçbişey demedi zaten ben 2. kutuya başlamıştım dur bi ulaşmaya çalışem bari yaa

Kızlar gunaydın
kac gundur yoktum bılmem farkıma vardınız mı
pazar gunu apar topar hastaneye kaldırıldım
yemek yıyemıyor ve sureklı kusuyordum
sonra bı ara bayılmısım
serum felan tatktılar
2 gundur raporlu annemde yatıyordum
bugun ıse gıdecektım ama dun aksam dr um
yenı testler ısteyınce bırazdan onları yaptımak ıcın cıkacagım
bu arada benımkıler ıkız oldugu ıcın ıkılı test yapılmıyomuss
18-20. haftada baska bı test yapılıcakmıs bana...
bu arada dr um 18 mayısta cagırdı yıne
ve dedıkıı cınsıyetlerı soylıycem sana dedıı
cok heyecanlıyım kızlarrrr.
dun bebeklerımın kollarını bacaklarını gordum
hareket edıyorlardııı
gece sevıncımden uyku uyuyamadımmm

canım geçmiş olsun inşallah kısa zamanda düzellirsin üzüldüm şimdi
bence sninkiler biri kız biri erkek bak görürsün

günaydın arkadaşlarrrrrrrrrr....
nasılınız vallahi bens anah süper bir haber aldım şuna mütişimmm.... 1 mayıs resmi tatil olduğu için cuma tatil 2 mayıs c.tesi sendika düzenine göre tatil 3 mayıs pazar zaten tatil 4 mayıs pazartesi dr ye gidecem tatil 5 mayıs salı doğum günüüm oda benden tatilllllllll-tatlicadiarzu-

ohhh ne ala tatil üstüne tatil gacıya bakk yaaa lülülülülülü bizede 1 mayıs 2 mayıs 3 mayıs tatil hihoyyyt

günaydın arkadaşlar.uzun zamandır yazmıyordum ama ara ara yazılanları takip ediyordum.dün bebişimin cinsiyetini öğrendik.müjdeyi vermek istedim .kızım olacakmıs.çok sevindimm.ikili test için kan verdim .3 gün sonra alacağım.insallah iyi çıkar.hepinize sevgilerrra.s.:nazar:

aaa süper bir haber ilk cinsiyet haberi senden geldi canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallahh

ewt canım bende sana katılıyorum moda haline getirildii bu arada şunu söylemek isterim

biizm bi tanıdık var istanbulda 2 kızı vardı bir oğlu olmasını çok istedi ve yaşı vardı kadının

hamile kaldı yaa doktor ilk başında anormallik tespit etti yani illakii 2 liyee gerek

görmeden söyledi çok üzüldüler ve cahil insanlarda deilller 2 abiside doktor yeni doğum

yaptı bebek down sendromlu ve küvezde hala 2 ay sonra kalbinden ameliyat olucak

demeke istediğim nazlıcım doktor bunu bize ilk yapılan kan testleri varya trama ondan

ve ilk ultrasondan bile anlıyabiliyor endişelenme Allah hepimize sağlıklı akılıı güzel evlatlar versin

Evet destnacım anlayabiliyorlarmış az öncede doktoru ayarlarken anlattılar böyle bir olay direk gelişiminden anlıyorlarmış.Çok şükür gelişiminde hiç birşey yok herşey yolunda büyümesi gelişmesi hep buna şükrediyorum:Saruboceq:Ama içimize korkuyu saldırlar elimde değil araştırıyorum durmadan bilgileniyorum bu doktor iyi bir doktormuş anlayabiliyorlarmış dediğin gibi ultrosondada inşallah sorunsuz sağlıkla gelir bebeğimde :Saruboceq:

Annemler ablamlar bende dahil herkez adak adadı durmadan dua ediyoruz inşallah yüce Rabbim duyar sesimizi :Saruboceq::Saruboceq:

kızlarrr herkese günaydınnn
maviş canım sen düzelemedinmi daha tatlım
ben bu sabah ikli test yaptırdım bu arada kızlar kan sonucu bir hafta sonra dediler
ama ense kalınlığı normal çıktı iyi yani 1.1mm yazıyo raporda
allahın izni ile kan sonucumzda iyi çıkacak inaşlahh

ben bu sabah ikli test yaptırdım bu arada kızlar kan sonucu bir hafta sonra dediler

inş iyi çıkıcak tabii düşünmee bende uyuştum laptopun karşısında mutfağı toparliyim görüşürüz kızlar

merhaba kızlar nasısınız.dün ikili test sonucumu aldım çok şükür temiz çıktı...kansızlığım varmış hap verdi...

amin nazlıcım haayırlısı olsun...güzel haberlerle gelirsin inş....ama allahın izniyle birşey çıkmayacak...destnacım evet var öyle kişiler insan bazen basireti falanmı baglanıyor acaba ..

karakız iyiyim şükür işe geldim bugün azda olsa hafif bulantım oldu. ama geçti ögle yemeginde inş dogru dürüst birşeyler çıkarda midem bulanmaz....ne güzel sonuçlar güzel çıkmış ...kızlar ya ilk gün hepimiz keseyi görecezmi kalp atışını duyacazmı diye tedirgindik şimdide ikili test zmanına geldik sonuç bekliyoruz kimimiz aldı kimimiz bekliyor ne güzel ..

iyi haberler alacağız inşallah birtanesi hep dua ediyorum kaç gündür biliyorsun..Allahım hepinizin yüzünü güldürsün :Saruboceq::Saruboceq:

merhaba kızlar nasısınız.dün ikili test sonucumu aldım çok şükür temiz çıktı...kansızlığım varmış hap verdi...

Şükür canım..Allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin a.s.

kızlar bende çatlak için krem aldım.banyodan sonra kullanmaya başladım.ama bende bebe yağı kullanmayı düşünüyorum.ne zaman başlamalıyız ve marka farkedermiii.bu arada ne güzel göbiş o karazeytin

dr. hemen başlayabilirsin dedi bana, ne kadar erken başlarsan deri o kadar esnek olduğu için çatlamazmış ben her akşam bebe yağı sürüyom cicimm..

benim arkadaşım bi çatlak kremi sölüyodu onu akşam arayıp sorayım çok çok memnun kalmıştı karnı kocaman olmuştu ama hiççççççççç çatlak olmadı biras pahalı ama harika bişi diyodu öğrenince size de sölerim

kız bize de söle öğrenince sevabına ha hacıı

ya kıslar bişey soracam da
hani boya kestirmek falan yasak deniliyo ya hamişken
bende 2 ay sonra su dalgası yaptırmayı düşünüyorum saçıma da onun da zararı olurmu acep
yaptırma gülüm perma ilacı çok sakıncalı diolar dr. 3. aydan sora boya falan yaptırabilirsin dedi ama benim kuaför yapmam çok zararlı die tutturdu bende alca bulaca saç baş geziyom ortalrada çocuğmdan önemli diil ya demi

kızlar selam ikili testlerini yaptıranlar varmı

tatlım yaptırdık ama daha sonuç çıkmadı benim belki bu gün öğrenirsem paylaşırım sizle

kızlaariyi akşamlaaarr
hiç geçmişi okumadan yazıp kaçcemm
biliyom merak ettiniz ecük geç kaldım yazmak için kusura kalmayın
herşey yolundaa bebişimiz hopladı zıpladı bize
dr. teyzemiz aman bu ne hareketli bebiş böle dedi
tabi gitmeden önce portakal suyu içmiştim heralde onun etkisi vardı
destnacım malesef cinsiyet sölemedi bi dahaki geldiğinizde dedi ve bi dahaki gitmemiz 1 ay sonra benneyaptımki
12+5 sata göre ama bebiş 13+2 ye uyumlu ekime kayabilir kız neslü bizimki de
elleri kolları bıcır bıcır 7.5 cm olmuş kendisi
ense kalınlığı çok normal genetik hastalık riski taşımıyo o yüzden ikili için kan tahlili istemiyom dedi
benden bu kadarrr
öptüm hepinizi

ayyyy sevsinler onu eşşek kadara olmuş desene gözlerin aydın kuzum herşey daha güzel olur inşallah

hanimlar masallah sizin ve tatlislarin guzel haberlerini almak benide mutlu ediyor. mutlulugun yaninda umutlandiriyor.ben hala bebegini gorememis biri olarak sabirla onumuzdeki ayin 20 sini bekliyorm.bu arada cok sislik oluyor. karnimin cikmasi bu aylar pek normal gibi gelmiyor bana. aslinda biraz kilolu hamile kaldim:eek:yani 1
.58 boyunda 62 kiloyla hamilelige basladim simdi58e dustum.sevinsemmi uzulsemmi bilmiyorum.korkum bulunduum yerde her seyi istedigim gibi yiyemiyorum.cocuk vitaminsiz kalmaz ins.hos turkiyede olsamda bu koku hassasiyetiyle yiyemem ya.hepinizi opuyorum tatli anneler a.s.:nazar:
anam hiç üzülme ben de 1,58 boy 70 kg ile hamile kaldım hiç de dert etmiyom Allahın izniyle çatır çatır dooruyum bi güzel vercem kiloları inşallah

aseba, ebisce, grape, mart09, NazLı, sevda cicegi, sgumus
80 tane kişi okuyor kimse yazmıyor hepinizi zopadan geçircem şimdi haa :eek:klava:

kız seni beklemekten dün çok yorulduk bu gün de uyuyakaldık işte cadı böcekkafa

merhaba arkadaşlar test sonucu iyi çıkan arkadaşlar çok sevindim sizin adınıza darısı başımıza inşallah büyük bir rahatlık olmuştur eminim

ya kıslar şu altta şerit gibi bişiy var ya herkeste çeşit çeşit haftası gunu falan yazıyo o nasıl yapılıyo yaaa bende istiyommm biri bana anlatabilir mii:))

iyi haberler alacağız inşallah birtanesi hep dua ediyorum kaç gündür biliyorsun..Allahım hepinizin yüzünü güldürsün :Saruboceq::Saruboceq:

Şükür canım..Allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin a.s.

nazlıcımm güzelim ben çok dua ediyorum sana merak etme rabbim boynu bükük koymaz seni gel öpem bi kere :1hug:

hadi gözün aydın

karakız seninki de iyi çıkar merak etme

inşallah iyi çıkacak canım bu arada sende güzel sonuçlar almışsın canım a.s.

karakız iyiyim şükür işe geldim bugün azda olsa hafif bulantım oldu. ama geçti ögle yemeginde inş dogru dürüst birşeyler çıkarda midem bulanmaz....ne güzel sonuçlar güzel çıkmış ...kızlar ya ilk gün hepimiz keseyi görecezmi kalp atışını duyacazmı diye tedirgindik şimdide ikili test zmanına geldik sonuç bekliyoruz kimimiz aldı kimimiz bekliyor ne güzel ..

ayy mavi sorma canım ya kalbi atacakmı ikili test üçlü test derken 9 ayı bitircez bebişlerimiz sağlıklı sıhhatli olsunda canım onları hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım işallah :Saruboceq:

:CüvCüv:kara zeytin seninkide göbek mi canım....
ben koysam topikte hatun kalmıycak herkes korkudan kaçıcak...:roflol::roflol:

banane işte vermış göbüşüm
o zaman gösterde bakalım hadi
hadi hadi hadidelikafadulden

neslü, karazeytin, beratefe bi güzel göbeenizi açıp koymuşunuz bu yaptıklarınızı hiç tasvip etmiyorummm
olan var olamayan var dimi ama Çok üzgünüm çoook
hayır bende ziyadesiynen mevcut ama ben olmayanlar için yazıyomm şakkıdı

kızım göbüşüm çıktı diyen ilk kişiydin
hani nerde göbüşün ben göremiyom hadi sen de çekil koy
bak bide 13+3 olmuşsun birden
aslında ultrasonda benim de 5 gün büyük çıkıyo ama ben satı baz alıyom nedense

slm kızlar nasılsınız geçmişe dönüp bakamadım ne var ne yok...bende bugün işe gelmedim kartanesi sanırım bana sormuşsun hemen yazdıktan sonra ama ben yeni farkettim raporlu degildim 2 gündür evde yatıyordum kusma ve baş agrısı yüzünden..raporum geçen hafta bitmişti...ya inş geçer bu sıkıntılarım karnım azıcık şiş ti oda gitti bu ara fena takmış haldeyim niye karnım çıkmadı diye..birde kusuyorum birşey yiyemiyorum 2 gündür günde neredeyse 2 tane parol alıyordum hani bebişime birşey olmuş hissi oldu nedense ara ara karnıma bıçak saplanır gibi oluyor...ayy bu kuruntularımız...p.tesi ikili test için doktora gidecem bakalım sabırsızlıkla bekliyorum bebişim iyimi degilmi diye..

canım birkurtulamadın ya şu sıkıntılardan.geçmiş olsun
göbüş için canını sıkma eninde sonunda çıkacak nasıl olsa
hiç takma kafana bebişin iyidir canım.hepimiz nerdeyse 1 ay bekledik
bende yarın gidecem bir bakalım hayırlısıyla

günaydın arkadaşlar.uzun zamandır yazmıyordum ama ara ara yazılanları takip ediyordum.dün bebişimin cinsiyetini öğrendik.müjdeyi vermek istedim .kızım olacakmıs.çok sevindimm.ikili test için kan verdim .3 gün sonra alacağım.insallah iyi çıkar.hepinize sevgilerrra.s.:nazar:

süper yaaa bende istiyom banane kız
belki dr yarın bana da söler .hadi hayırlısı
orbiscim gözün aydın hadi.allah devamını erdirsin canım

çok iyi canım.ensesi sağlam bebişin süperrrrkaydirigubbakcemile3
kan tahlillerinde iyi çıkar inşallah
senin şimdi gerçekten oğlan mı olcak.yoksa tahmin mi dedi şeyma gacısı

ayyyy sevsinler onu eşşek kadara olmuş desene gözlerin aydın kuzum herşey daha güzel olur inşallah

kız seni beklemekten dün çok yorulduk bu gün de uyuyakaldık işte cadı böcekkafa

ben de eve gidince uyuyakaldım da ondan giremedim teyzesi hee yaa bizim tosucuk hoplayıp durdu vallaa yirim ben onu yaaa
ya kıslar şu altta şerit gibi bişiy var ya herkeste çeşit çeşit haftası gunu falan yazıyo o nasıl yapılıyo yaaa bende istiyommm biri bana anlatabilir mii:))
ona halk arasında ticker deniyo kuzum kafamçokkarıştı kkda ticker deyü bi arattırıver anlatmışlar resimli resimli yaparsın ordan
inşallah iyi çıkacak canım bu arada sende güzel sonuçlar almışsın canım a.s.

işte tosuncuğumu gördük ama dr. teyzemiz cinsiyet sölemedi hereşy normalmiş öle dedi

kartanem hadi geçmiş olsun çok sevindim.
ama şu cinsiyeti sakladı ya doktorun dövecem ben onu:eek:klava:
annembirmelek,asebem saol canlarım.ama sizin de göbüşlerinizi görelim
olmuyo böle

X