2009 Kasm Anneleri

dr. 1 ay sora gel 3 lü tarama yapcaz demişti bu tahlilleri verdiğim gün bu gün de aradım sonucu yorumlasın diye ama kongredeymişş

iyidir inş sonuçlar endişelenme 3.lü test yapıcak banada doktorum 2 liyi yapmıyor 15.ve 18.haftalarda yapılıyormuş

canım burdayım
ben dr yarın gidecem
geçen hafta sonu karakız gittide 11+2 iken tahminde bulunmuş dr
doktorumuz aynı ya ondan yarın belki söler diyorum
benim sata göre 10+6
ama ultrasonda 11+4 oluyorum o yüzden umudum var işte
yarın sölerse ben sana da yazarım canım
ama benden 5 gün sonra gidersin birde doktora göre değişiyo
bak kartanesi 13+2 iken gitmişti ama ona sölememiş dr

sen ikili testini yaptırdın mı canım

canım burdayım
ben dr yarın gidecem
geçen hafta sonu karakız gittide 11+2 iken tahminde bulunmuş dr
doktorumuz aynı ya ondan yarın belki söler diyorum
benim sata göre 10+6
ama ultrasonda 11+4 oluyorum o yüzden umudum var işte
yarın sölerse ben sana da yazarım canım
ama benden 5 gün sonra gidersin birde doktora göre değişiyo
bak kartanesi 13+2 iken gitmişti ama ona sölememiş dr

karazeytinn bacım yarın sanada tahminde bulunabilir şeyma gacısı haberin olsun :emir_bebek: senn bebiş sana el sallayacak oyunlar oynayacak ayy bak heveslendim şimdi
yok bu böyle olmayacak eve ultrason şartttt :roflol: özlüyorum yavrumu napıyım senağlama

kartanem hadi geçmiş olsun çok sevindim.
ama şu cinsiyeti sakladı ya doktorun dövecem ben onu:eek:klava:
annembirmelek,asebem saol canlarım.ama sizin de göbüşlerinizi görelim
olmuyo böle
evet ama yaa niye sakladı bu dr. benden kesin görmüştür o haa Çok üzgünüm çoook
ay kızmı acaba geç gösteriyo babındaan hihoyyyt

kartanesi saol ya ne dalga geçion bilmiyos adını alla allaa neyse dur bi bakim özendim yauw herkeşde var benim zuzumda olsun ordaaa dimi teyzesii:)

ne dalga geçtik nan yazdık işte nerde bulcanı alla allaaa :mymeka:
çıbık yap da görek neymişin ne değilmişin kaydirigubbakcemile3

belkim söler kız karakızla dr aynı yaaa
şeyma hn sölemiş ben de umutluyum
ama erkek derse hadi ordan pis gacı bakmayı bilmiyon derim
saçını başını yonarım o zaman kaydirigubbakcemile

hadi bekliyom o tatlı göbüşünü akşamakaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol:
dr. değiştir bari erkek derse belki öbür dr. kız der de kız çıkar kafamçokkarıştı

kartanem ya şu dr cinsiyet tahminlerini yazmaya başlayalım o zaman
baksana orbis de öğrenmiş o listeyi bir güncellesene canım
he bide bizim tahminlerimizi de silsekmi acaba
nasıl olsa 2-3 kişinin dışındakiler hep erkek dedi zaten
öle yapalım zeytünüm, mankenim ama önce şu liste hankı delikteymiş onu bulmam lazım
kızlar bu ne muhabbet yaww oku oku bitmiyor valla ama küstüm size bir kişide bu kız ne yaptı diye merak etmemiş benisenağlama
ya bi merveburç vardı nerlerdeki yaa uğramıyo ne zamandır kaydirigubbakcemile
kara zeytin doktor sana cinsiyetle ilgili bişey söledimi yani ne zaman belli olur falan diye öğrendiğin gün bana özelden hemen yazarmısın o an kalkıp doktora gitcemm:) bizim sat tarihi aynı ya belki benimkide gösterir boşa zaman geçirmiyimmm

özelden ne yazıyo be yaw ayrımız gayrımız mı var :eek:klava:

kızlaaar tahlillerim çıkmıışş bi el atıverin bana PAPP-A 1.1 sizce iyimi? dr ulaşamadımfisfisfis
FREE BETA HCG 20.3 diyooo bu durumda muhtemelen erkek mi acepp ?
heralde 1.1 ense kalınlığı pek eyü pek güzel
yalnız sen de şu cetvelini değiştir kalan haftayı göstermesin bi de 40 tan 27 yi çıkarmaknan uğraştırıyo beni yaa

karazeytinn bacım yarın sanada tahminde bulunabilir şeyma gacısı haberin olsun :emir_bebek: senn bebiş sana el sallayacak oyunlar oynayacak ayy bak heveslendim şimdi
yok bu böyle olmayacak eve ultrason şartttt :roflol: özlüyorum yavrumu napıyım senağlama

ben de istiyom eve ultrason ,
ankaralılar toplaşıp ortak bi ultrason mu alsak pahalıdır bunlar şimdi :roflol:
karazeytünüm portakal suyu iç kız giderkene bak kendini nasıl atıyo bıcırık :emir_bebek:

nan bissürü topic varmış ya hamişlikle ilgili bizim göbüş topiğini araken gördüm de hiçbirine girmiyom
bizim göbüş topici nerde yaa

ne dalga geçtik nan yazdık işte nerde bulcanı alla allaaa :mymeka:
çıbık yap da görek neymişin ne değilmişin kaydirigubbakcemile3

özelden ne yazıyo be yaw ayrımız gayrımız mı var :eek:klava:

yiwrım bi haltı beceremedim ya yapıyom adresi yapıştırıyom ama yine göstermiooo öhüüü

zeytüne özelden yaz dedim ayrı gayrıdan deel ben hastalıklıyım ya sürekli giremiom kaçırırım falan allah korusun hemen görim die dedüüümmmm

ya kıslar ben sağlıklı sıhhatli hayırlı ve de erkek bi bebiş istiyom allamm kocişte çok çok istiyo nolur gönlümüze göre ver nooolurr hepimizinn ben çok tatlı yiyom ama psikolojik mi ki acep yaw

zeytüne özelden yaz dedim ayrı gayrıdan deel ben hastalıklıyım ya sürekli giremiom kaçırırım falan allah korusun hemen görim die dedüüümmmm

iyi madem yazabülüü o zaman :kahve:
du ben sana yapimm o tickerdan neydi senin satın

öyle canım akşama kadar okumadığım bölüm yok oku oku bitmessshihoyyyt
http://www.kadinlarkulubu.com/kasim-anneleri/275728-2009-kasim-annelerinin-gobusleri-5.html
alsaana biizm göbişler ben daha koymadım utanırım yaa:eek:

anam bu da utanırım deyip duruuu
kızımmm koy bi giyinik fotonu alla allaa ben akşama koycem bak şimdi burda yok

ya kıslar ben sağlıklı sıhhatli hayırlı ve de erkek bi bebiş istiyom allamm kocişte çok çok istiyo nolur gönlümüze göre ver nooolurr hepimizinn ben çok tatlı yiyom ama psikolojik mi ki acep yaw

allah hayırlısını versin
ben hem tatlı hem ekşi ne bulsam yiyom ay şimdi de canım ekşi istedi yaa kafamçokkarıştı
allam başta tatlı istiyodu şimdi ekşi istiyo :roflol:

anam bu da utanırım deyip duruuu
kızımmm koy bi giyinik fotonu alla allaa ben akşama koycem bak şimdi burda yok

allah hayırlısını versin
ben hem tatlı hem ekşi ne bulsam yiyom ay şimdi de canım ekşi istedi yaa kafamçokkarıştı
allam başta tatlı istiyodu şimdi ekşi istiyo :roflol:

napem kıss biradan çıkarım evden babannemler dönüyo istanbula yola koymaya gidicem

ama çekersem koyacam foto ks becerebilirsem kaydirigubbakcemile3

ben geldimmmm

ne var ne yok?

kızlar yataktan kalkamıyorum ben artık ya. sanırım sadece peynir ekmekle beslendiğim için güçsüz kalıyorum benneyaptımki

la beni sinirlendirmeyin sorduk size demi ne var ne yok geçmişe bakamadım haberler nelerdir diye..ni ye söylemediniz nan bana kasım annelerinin göbüşleri diye başka bir topik var ben bilmiyodum yaa.. tüstüm işte

ben geldimmmm

ne var ne yok?

kızlar yataktan kalkamıyorum ben artık ya. sanırım sadece peynir ekmekle beslendiğim için güçsüz kalıyorum benneyaptımki

canım seninde zor mu geçiyo bende sürekli yataktayım böcük gibi

cerincimm bu linki al profilindeki kilo-doğum takip kısmına yapıştır oki? http://bd.lilypie.com/56i2p3.png

napem kıss biradan çıkarım evden babannemler dönüyo istanbula yola koymaya gidicem

ama çekersem koyacam foto ks becerebilirsem kaydirigubbakcemile3
hadi bekliyoz
kartanesi seninkinin cinsiyeti daha belli olmadı mı
yok canım yaa dr. gacısı gördü de sölemedi kanımca 1 ay sonraymış benneyaptımki
ben geldimmmm

ne var ne yok?

geçmiş olsun cicim yat boşver
la beni sinirlendirmeyin sorduk size demi ne var ne yok geçmişe bakamadım haberler nelerdir diye..ni ye söylemediniz nan bana kasım annelerinin göbüşleri diye başka bir topik var ben bilmiyodum yaa.. tüstüm işte
senden gizlemeye çalıştık ama yakaladın :1shok:

X