2009 Kasm Anneleri

ay çok sevindim canım Allah hayırlı etsin evladını ilk haber senden geldii kızın olucakmışş hee duygulandım ya ağlıyorum sulugözlüydüm hepten fena oldumm bu hamilelikteesenağlama

orbiss nee cinsiyeti ögrendinmi ne çabuk hemde kızın olacak ve ögrendin hani kız daha geç görünür derlerde...aseba sagol cnm ...

Allah hayırlı bir evlat olmasını nasipetsin annesi
maşallah şirin bir kızın olcak demek hayırlı olsun alkisalkisalkis

sağol canım teşekkür ederim :1no2:
önceden yüzümde adet olacağım zamanlar çıkardı bnede ama şimdi acayip

esağol canımmm benim testler çoğu kişi de hatalı bak annesi seninki turp gibi benden sölemesi kaydirigubbakcemile3

yaa ne güzel yaa 13. haftada sölemiş dr.un inş. ikili testin de iyi çıkar
bana niye sölemedi bu kadın yaa senağlama

dimi amaa
ya ama giycek kıyafet bile bulamıyom artık oof hava da soğuk kışlıkları kaldırmıştım gene soğudu yaa sabah giyinmek işkence oldu valla

destna sagol tatlım hani bir sıkıntı olsa kanam olur diye bende düşünüyorum ama ne bileyim hani çok tedirgin oluyoruz ya işte buda onalrdan biri....ya ne olmuş biri bana da anlatsın nazlı hayırdır ikilide bir sorunmu çıktı ne oldu ?aseba ne oldu kim vefat etti?

Günaydın hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah:teytey:
Bu arada insallah test sonuclarında mutluluk verici olur...

Bu arada yaşasııııın sonunda birisi "KIZ" listesinide açtı kasım annelerinde:lepi:

ay çok sevindim canım Allah hayırlı etsin evladını ilk haber senden geldii kızın olucakmışş hee duygulandım ya ağlıyorum sulugözlüydüm hepten fena oldumm bu hamilelikteesenağlama

nan ne ağlıyon delüüü
asıl ben ağlıcam şimdii kocam çıkmış şehir dışına senağlama senağlama

kartanesi havalar ısınıyor diye seviniyordum geri kış geldi valla bende ne giyecegimi şaırıdyorum pantalon hep aynı oldu şu gebelik için aldıgım digerleri büyük üstüne birşey uyduramıyorum üstün boyu kısa geliyor off..yaz gelse şöyle..

tesekkür ederim canım .ikili testimde çıksın rahatlıyacağım inşallah.

esağol canımmm benim testler çoğu kişi de hatalı bak annesi seninki turp gibi benden sölemesi kaydirigubbakcemile3

İnşallahhhhhhhhhhhhhhh Kartanem İnşallahhhhhhhhhh Allahım sen yardım et :Saruboceq: :Saruboceq:Mavişim amniyosentez denildi canım 100-2 risk için hayırlısı hakkımızda

evet canımm duyunca çok sevindimm bende artık bebişimle konusurken kızım diye sevebiliyorumm.Allah hepimize hayırlı sağlıklı eliayağı düzgün evlat versin insallahhh

nan ne ağlıyon delüüü
asıl ben ağlıcam şimdii kocam çıkmış şehir dışına senağlama senağlama

hakikaten yaa ben çok fena hassas oldum kendime şaşırıyorum :1no2: dün akşam canım ailemi izliyorum çocuk kayıptı yaa ben nasıl ağlıyorum eşimde diyorkii gözyaşlarını hazırmı tutuyosun orda nasılçabuk ağlıyosun diyeekaydirigubbakcemile3 eşin uzakta hee
Alllah kavuştursun canımyerimseniben

nazlım ya bu amniyosentezde moda oldu sanki neredeyse çogu kişiden istiyorlar tek bir risk bile olsa hani emin olmak için...hayırlısı olsun ama sen içini ferah tut eger yiyecek ekmegi varsa zaten seninle birlikte kalıyor....hakkında hayırlısı olsun..

evet canım kızım olacakmıs hep evde etekli poposundan bezi görünen bebek hayal ederdim.çok uğrastık bebek için.

benimde çenemde ve gögsümde bol sivilce çıktı.kız annenin güzelliğini alır tezi sanırım bende doğrulandı :)

ewt canım bende sana katılıyorum moda haline getirildii bu arada şunu söylemek isterim

biizm bi tanıdık var istanbulda 2 kızı vardı bir oğlu olmasını çok istedi ve yaşı vardı kadının

hamile kaldı yaa doktor ilk başında anormallik tespit etti yani illakii 2 liyee gerek

görmeden söyledi çok üzüldüler ve cahil insanlarda deilller 2 abiside doktor yeni doğum

yaptı bebek down sendromlu ve küvezde hala 2 ay sonra kalbinden ameliyat olucak

demeke istediğim nazlıcım doktor bunu bize ilk yapılan kan testleri varya trama ondan

ve ilk ultrasondan bile anlıyabiliyor endişelenme Allah hepimize sağlıklı akılıı güzel evlatlar versin

acaba benim de kızım mı olacak :uhm:
bazen diyorum ki kız olsun kız daha uysal ve sevimli
bazen de erkek olsun diyorum eşkiya gibi evde dolaşan

eşim geçen gün rüyasında koç görmüş
erkek bu erkek diyo dolanıyo kaydirigubbakcemile3

hayırlı bir evlat olsun da cinsiyet çok önemli değil

aynen benimde çenem ve gögüsümde ço fazla sivilce var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…