2009 Kasm Anneleri

göbiş topiğine bayıldım kaydirigubbakcemile3 en kısa zamanda fotomu eklicem kaydirigubbakcemile2

ceriiin yapmadın mı daha tickeri
noluyo bu siteye ya çok mu yavaş ne

beratefe, ebisce, itek, leyya, mavi deniz nerdesiniz yaa göbüş topiğine mi kaçtınıız

: ohhhh ne güsel mutlu haberlerle dönmüşsün canım darısı bizim başımıza:Saruboceq:
ahh canım ya geçmiş olsun inş en kısa zamanda atlatırsın bu durumu.ahh bu bebişler için herşey çekiliyor dimi
ahh bu ağlama birşey mi bizim ufaklık diş çıkarıyor yavrucağım nasıl ağlıyor varya benim elimden de birşey gelmiyor oturup ağlıyorum.koçişte benim halimi görünce o da dayanamıyor gözleri doluyor yani anlayacağın ailecek sulu gözlüyüzsenağlamasenağlama
canım ense kalınlığı normalse korkma.inş hayırlı haberler alırsın:Saruboceq:

kartanesi siteye bişey oldu ya bi sayfa açıcam diye iki saat bekliyorum. yoksa buradayım yani..

kartanesi ben gidip iki kelime yazdım bilem...bu ara neler olmuş be ben yokken niye söylemiyonuz nana bana bişe yahu gelemiyorum diye zaten hem sizi özlüyom hem aklım kalıyor burada...juliette gebe imiş nasıl sevindim okuyunca..

bu arada benim göbiş normal seyrediyo fakat göğüsler aldı başını gidiyo :bbo: zaten büyüktü şimdi akıl almaz hızla daha da büyüyo. çok korkuyorum kızlar ya bu gidiş nereye kadar yaw delikafadulden

ayy cidden bu göğüs işi çok kötü ya kocaman oluyorlar hele emzirirken daha fena :1shok::1shok:

benim ki normalde güccük zati çok sorun olacağını sanmıyorum kaydirigubbakcemile3 alkisalkisalkis :sm_cool:

ohh ne güsel işte yaa bakıyorum küççük hatunlar büyütmek için uğraşıyorlar bırakın öle kalsın kocaman birşey olmasından iyidir yaniii:lepi:

benimkilerde acaip buyuyoo yaa daha şimdiden kocaman oldu 80 idi artık sutyenler olmiy yaa öhüü kocam dalga geçio hehe
göbekte daha pek bi gelişme yok o kadar kötu geçiyodu 3,5 kilo verdim şimdi biras biras toparlandım.
leyya seninde kötu geçiyomuş ya idrar tahlili yaptırdınmı benim idrarda keton pozitif çıktı doktor hastaneye yatırdı 8 şişe serum yedim şimdi biras daha iyiyim

valla canım idrar tahlili yaptırdım bir ay önce ama herşey normal dedi doktor. bişey çıkmadı. bakalım pazartesi gidicem o zaman bi daha söylerim belki bi daha yapar test.

kartanesiiiiiiiiii çok teşekkür ederimmmmmmmmm ticker içinnnnnn mucukk:1hug:

valla bunu zor yaptım cicimm nerden yapıyoduk unuttumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…