2009 Kasm Anneleri

İnşallah mavişim Salı gününe ayarladık doktor bakalım hakkımızda hayırlısı inşallah..İçimide ferah tutmaya çalışıyorum mavişim aMa sadece elimden geldiği kadar ..Allahım hepimizin yanında olsun bebişlerini korusun :Saruboceq::Saruboceq:

Bu arada birisi su annelerin listesinide revize etse ben günlerdir görmüyorum onu
bulsam edecem de tee nerlerde kaldı gene acaba

sağol canım

canım geçmiş olsun inşallah kısa zamanda düzellirsin üzüldüm şimdi
bence sninkiler biri kız biri erkek bak görürsün

ohhh ne ala tatil üstüne tatil gacıya bakk yaaa lülülülülülü bizede 1 mayıs 2 mayıs 3 mayıs tatil hihoyyyt

aaa süper bir haber ilk cinsiyet haberi senden geldi canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallahh

Evet destnacım anlayabiliyorlarmış az öncede doktoru ayarlarken anlattılar böyle bir olay direk gelişiminden anlıyorlarmış.Çok şükür gelişiminde hiç birşey yok herşey yolunda büyümesi gelişmesi hep buna şükrediyorum:Saruboceq:Ama içimize korkuyu saldırlar elimde değil araştırıyorum durmadan bilgileniyorum bu doktor iyi bir doktormuş anlayabiliyorlarmış dediğin gibi ultrosondada inşallah sorunsuz sağlıkla gelir bebeğimde :Saruboceq:

Annemler ablamlar bende dahil herkez adak adadı durmadan dua ediyoruz inşallah yüce Rabbim duyar sesimizi :Saruboceq::Saruboceq:

kızlarrr herkese günaydınnn
maviş canım sen düzelemedinmi daha tatlım
ben bu sabah ikli test yaptırdım bu arada kızlar kan sonucu bir hafta sonra dediler
ama ense kalınlığı normal çıktı iyi yani 1.1mm yazıyo raporda
allahın izni ile kan sonucumzda iyi çıkacak inaşlahh

inş iyi çıkıcak tabii düşünmee bende uyuştum laptopun karşısında mutfağı toparliyim görüşürüz kızlar

merhaba kızlar nasısınız.dün ikili test sonucumu aldım çok şükür temiz çıktı...kansızlığım varmış hap verdi...

amin nazlıcım haayırlısı olsun...güzel haberlerle gelirsin inş....ama allahın izniyle birşey çıkmayacak...destnacım evet var öyle kişiler insan bazen basireti falanmı baglanıyor acaba ..

karakız iyiyim şükür işe geldim bugün azda olsa hafif bulantım oldu. ama geçti ögle yemeginde inş dogru dürüst birşeyler çıkarda midem bulanmaz....ne güzel sonuçlar güzel çıkmış ...kızlar ya ilk gün hepimiz keseyi görecezmi kalp atışını duyacazmı diye tedirgindik şimdide ikili test zmanına geldik sonuç bekliyoruz kimimiz aldı kimimiz bekliyor ne güzel ..

iyi haberler alacağız inşallah birtanesi hep dua ediyorum kaç gündür biliyorsun..Allahım hepinizin yüzünü güldürsün :Saruboceq::Saruboceq:

merhaba kızlar nasısınız.dün ikili test sonucumu aldım çok şükür temiz çıktı...kansızlığım varmış hap verdi...

Şükür canım..Allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin a.s.

dr. hemen başlayabilirsin dedi bana, ne kadar erken başlarsan deri o kadar esnek olduğu için çatlamazmış ben her akşam bebe yağı sürüyom cicimm..

kız bize de söle öğrenince sevabına ha hacıı

ya kıslar bişey soracam da
hani boya kestirmek falan yasak deniliyo ya hamişken
bende 2 ay sonra su dalgası yaptırmayı düşünüyorum saçıma da onun da zararı olurmu acep
yaptırma gülüm perma ilacı çok sakıncalı diolar dr. 3. aydan sora boya falan yaptırabilirsin dedi ama benim kuaför yapmam çok zararlı die tutturdu bende alca bulaca saç baş geziyom ortalrada çocuğmdan önemli diil ya demi

kızlar selam ikili testlerini yaptıranlar varmı

tatlım yaptırdık ama daha sonuç çıkmadı benim belki bu gün öğrenirsem paylaşırım sizle

ayyyy sevsinler onu eşşek kadara olmuş desene gözlerin aydın kuzum herşey daha güzel olur inşallah

anam hiç üzülme ben de 1,58 boy 70 kg ile hamile kaldım hiç de dert etmiyom Allahın izniyle çatır çatır dooruyum bi güzel vercem kiloları inşallah

aseba, ebisce, grape, mart09, NazLı, sevda cicegi, sgumus
80 tane kişi okuyor kimse yazmıyor hepinizi zopadan geçircem şimdi haa klava:

kız seni beklemekten dün çok yorulduk bu gün de uyuyakaldık işte cadı böcekkafa

merhaba arkadaşlar test sonucu iyi çıkan arkadaşlar çok sevindim sizin adınıza darısı başımıza inşallah büyük bir rahatlık olmuştur eminim

ya kıslar şu altta şerit gibi bişiy var ya herkeste çeşit çeşit haftası gunu falan yazıyo o nasıl yapılıyo yaaa bende istiyommm biri bana anlatabilir mii:))

nazlıcımm güzelim ben çok dua ediyorum sana merak etme rabbim boynu bükük koymaz seni gel öpem bi kere :1hug:

hadi gözün aydın

karakız seninki de iyi çıkar merak etme

inşallah iyi çıkacak canım bu arada sende güzel sonuçlar almışsın canım a.s.

ayy mavi sorma canım ya kalbi atacakmı ikili test üçlü test derken 9 ayı bitircez bebişlerimiz sağlıklı sıhhatli olsunda canım onları hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım işallah :Saruboceq:

:CüvCüv:kara zeytin seninkide göbek mi canım....
ben koysam topikte hatun kalmıycak herkes korkudan kaçıcak...:roflol::roflol:

banane işte vermış göbüşüm
o zaman gösterde bakalım hadi
hadi hadi hadidelikafadulden

kızım göbüşüm çıktı diyen ilk kişiydin
hani nerde göbüşün ben göremiyom hadi sen de çekil koy
bak bide 13+3 olmuşsun birden
aslında ultrasonda benim de 5 gün büyük çıkıyo ama ben satı baz alıyom nedense

canım birkurtulamadın ya şu sıkıntılardan.geçmiş olsun
göbüş için canını sıkma eninde sonunda çıkacak nasıl olsa
hiç takma kafana bebişin iyidir canım.hepimiz nerdeyse 1 ay bekledik
bende yarın gidecem bir bakalım hayırlısıyla

süper yaaa bende istiyom banane kız
belki dr yarın bana da söler .hadi hayırlısı
orbiscim gözün aydın hadi.allah devamını erdirsin canım

çok iyi canım.ensesi sağlam bebişin süperrrrkaydirigubbakcemile3
kan tahlillerinde iyi çıkar inşallah
senin şimdi gerçekten oğlan mı olcak.yoksa tahmin mi dedi şeyma gacısı

ayyyy sevsinler onu eşşek kadara olmuş desene gözlerin aydın kuzum herşey daha güzel olur inşallah

kız seni beklemekten dün çok yorulduk bu gün de uyuyakaldık işte cadı böcekkafa

ben de eve gidince uyuyakaldım da ondan giremedim teyzesi hee yaa bizim tosucuk hoplayıp durdu vallaa yirim ben onu yaaa
ya kıslar şu altta şerit gibi bişiy var ya herkeste çeşit çeşit haftası gunu falan yazıyo o nasıl yapılıyo yaaa bende istiyommm biri bana anlatabilir mii:))
ona halk arasında ticker deniyo kuzum kafamçokkarıştı kkda ticker deyü bi arattırıver anlatmışlar resimli resimli yaparsın ordan
inşallah iyi çıkacak canım bu arada sende güzel sonuçlar almışsın canım a.s.

işte tosuncuğumu gördük ama dr. teyzemiz cinsiyet sölemedi hereşy normalmiş öle dedi

kartanem hadi geçmiş olsun çok sevindim.
ama şu cinsiyeti sakladı ya doktorun dövecem ben onuklava:
annembirmelek,asebem saol canlarım.ama sizin de göbüşlerinizi görelim
olmuyo böle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…