2009 Kasm Anneleri

ah canım beniiim kıyamam sana :teselli: sabret az kaldı

benim yine bir sorum var hanimlar sizinde agzinizda metalik bir tad varmi?ilk haftalarda olurmus diye duymustum ama biz ilk haftalari gectik
hani kücükken dilimize pil degdirirdik (niye yapardik böyle salakca bisey bilmiyorum) ayni o tat var agzimin icinde yedigim hicbirseyden zevk almiyorum son birkac gündür,zaten kus kadar yiyorum onuda bu tat rezil ediyo mide bulantisi yapio
sizdede varsa caresini bulduysaniz ne olur banada yardim

selam kızlar ben geldim ama kimsecikler kalmamış
karazeytin buralarda msın?
doktora gittik sonra da kayınvalideme yemeğe balık yapmıs ben yiyeyim diye orda bir uyku bastırdı beni uyumusum ancak geldik:))

bu arada ultrasona göre bebek birgun onde cıktı doktor ellerini bacaklarını gösterdi kalp atışlarının sesini de dinletti cok guzeldi esim cok heyecanlandı sesi duyunca 2 hafta sonra tekrar cağırdı tansiyonum gene yuksek cıktı 15 10 cıktı tansiyonu takip edelim dedi
kızlar tansiyon ve kılo yuzunden benim hamilelik yuksek riskli hemileliğe giriyor seker de sınırda babama annneme dua edin rahat atlatayım hamileliği dedim kızlar ne olur siz de dua edin

insallah problem olmadan atlatabilirim bu donemi

hepinizi opuyorum selamlar

canım geldim burdayım.ben de sana baktım geldinmi diyede gelmemiştin
dedim yarın haberimiz olur herhalde diye
çok sevindim adına canım
kalp atışlarını duyunca insan varlığını iyice anlıyor değillmi canım
tansiyon maalesef kötü
bugünde ben 1 saat ayaktaydım başım döndü bayılmak üzereydim nerdeyse ama atlattım allaha şükür.eve geldim 2 saat uyumuşum ben de
sana da geçmiş olsun canım.
umarım seni fazla zorlamaz ve rahat bir hamilelik geçirirsin canım
dualarımız seninle

günaydn kızlar bu sabah kımsecıkler yok burda uyyonuz mu hepınız
ben h.sonu olmasına ragmen uyyamadım gectım yıne k.k başınaaa

sayende hallettik işte
destana de kaçmış gitmiş pis gacııklava:

kıs aşkolsun niye kaçiyim dün tüm gün net gitti giremedim gıcık oldum kudurdum burdaa

sana minnet duyuyorum avatarım senin sayende resimlendi unutrmuyum hiçça.s.

tam sana yazıcağım sırada net gitii sen başarmışsın blee güle gülekullan çok şeker olmuşşyerimseniben

mehlika meryem Allah sabır versin hayırlısı böyleymiş dualarımız seninlee Rabbim tez
zamanda sevindirsin duaları seninleeea.s.

günaydn kızlar bu sabah kımsecıkler yok burda uyyonuz mu hepınız
ben h.sonu olmasına ragmen uyyamadım gectım yıne k.k başınaaa

günaydın canım ben hep evdeyim ama erken kalkıyorum eşimi uğurladıktan sonra yatamıyorum annemler şimdi yat bebiş olunca uyuyamıycaksın diyolar amma napeemmm çok uyku düşkünü deilim
sen nasılsın geçmşi okudum da kramp falan var demişsin geçtimi canım

hoşgeldin cnm hayırlı uğurlu olsun yeni haftan zaman geçmiyor diyoruz ama nasılda geçiyorrkaydirigubbakcemile3

evet ya 10 haftalık olduk bile kaldı 30 hafta yani 4'de 1'i gitti sen nasılsın? benim öksürüğüm var iştahımı azaltıyo bide tabi bulantımı arttırıyo ama maşallah çok bi eziyeti yok kuzumun

Günaydın kızlarr
hepinize mutlu haftasonları diliyorum hihoyyyt

ayy bebişini gödün mü canım insan görünce daha iyi anlıyor dimi ama alkisalkisalkis
kendine dikkat et canım tansiyon yüksekliği zordur
benim annemde de var inşallah bende çıkmaz diye dua ediyorum
inşallah sende herhangi bir problem yaşamadan atlatırsın hamileliği :Saruboceq:

evet ya 10 haftalık olduk bile kaldı 30 hafta yani 4'de 1'i gitti sen nasılsın? benim öksürüğüm var iştahımı azaltıyo bide tabi bulantımı arttırıyo ama maşallah çok bi eziyeti yok kuzumun

benimde çok bulantılarım olmadı geçen hafta çok hafif yaşadım ama hiç kusmaya varmadı ilk kez bu sabah :çok üzgünümda eşime süt ısıttım onun kokusu bide erken saatee olunca fena oldum bir kanama yaşadım şimdide dikat etmmeme rağmen hep leklenme oluyorum koyu bir renk hayırlısı mayıs başı gidicm doktoraa inş yasaklar kalkaryerimseniben

neslicim günaydın nasılsın sen baya büyümüşsün maşallah

ne zaman gidiyosun doktora ilk haberi sendenmii alıcazz çok heyecanlıyımkaydirigubbakcemile2

pazartesi ikili test sonucunu alıcam, hafta içi okuldan fırsat bulur bulmaz giderim sanırım :)
Rüyamda iki erkek çocuğu doğurmuşum hem de daha 4. aylıkken. Sabaha kadar onları emzircem bakcam bilmem ne diye uyuyamadım rüyamdakaydirigubbakcemile3
Siteye girip anlatmaya çalışıyorum durumu inanmıyosunuz haliyle hahayt :)))
Bi de bana sezaryen yapmışlar ama çaprazdan diklemesine güzel bi iz kalmış . Hay benim hayal dünyama ya alkisalkisalkis

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…