2009 Kasm Anneleri

dikkat et canım bende sütün lafını duyunca bile midem bulanıyor kafamçokkarıştı

bende geçenlerde ona benzer bir rüya gördüm ikiz olmuş erken doğurmuşum biri kız biri erkek küçücükler biz bu aralar baya hayal gücümüzü zorluyoruz anlaşılan laelaelaelaelae

hepinize günaydın kızlar ben 2008 kasım annesiyim sizlere de bir merhaba diyeyim dedim, son sayfayı okudum da geçen senki hallerimizi hatırladım, allah kolaylık versin hepinize zorlukları var ama kesinlikle tadını çıkarın kılzar hiç geçmiyor gibi geliyor zaman ama su gibi geçiyor ben bazen hamileliğimi özlüyordum yavrum yeni doğduğu zamanlarda:CüvCüv:

ohh bana yok mu günaydın senağlama

aşkolsun canım günaydınnnn nasılsın nasıl gidiyorr hamilleik bakema.s.

neslicim Allah iyiliğini versin hemiii bende hamile olduğumu bilmeden kendimi doğum yaparken görmüştüm normal okadar kolay doğuruyordumki fırrtt diyeee erkek ti sonrada geçenlerde yine gördüm doğum gene kolaydı dikerlerken ağlıycaktım çok acıdı bi uyandım yatağa kaçırıyodum az kalsın laelaelaelaelae bakalım hamilelikte böyle rüyalar çok görülüyorr ama emzirmek çok iyimiş evladın hayırlı olması iyi yerlere gelmesii demekmiş ben bi duşa giriyimm bıcı bcı yapemmsırnaşık şey

teşekkür ederiz canım sanada merhaba
evet zorluklar yaşıyoruz
ama niye çektiğimi düşününce hiç zoruma gitmiyor
sana da evladın ve eşinle mutluluklar canım

günaydın canım iyi dileklerin için çok teşekkür canım oğlun çok tatlı maşallah

senin hamilleğin nasıldıı bizimde cinsiyetleri öğrenmemize az kaldı bize verceğin ip uçları varmı canımyerimseniben

benim hamileliğim çok kolay geçmişti canım yaa ne çok fazla bulantım oldu ne de başka birşey herhangi bir problem yaşamadım çok şükür, her şeyi yiyordum gezip tozuyordum, pikniklere gittim denize gittim, yolculuk yaptım daha bir sürü şey, tabi bunu herkes yapmalı diye söylemiyorum dediğim gibi sorunsuz bir halilekti düşük tehlikesi falan da yoktu o sebeple rahattım, hatta yolculuğu, denizi falan doktorum izin vermemişti ben de gizli gizli gitmiştim, e ne yapayım çalışıyorum yılda bir kere iznim var, eşimim memleketi de uzakta gitmesek bu yaza kadar gidebileceğimiz yoktu bayramlarda ramazanda doğum yakın diye, kurbanda da çocuk küçük olduğu için çıkamadık iyi olmuş diyorum şimdi, ama yol 15 saat falan sürmüştü son saatleri çok zor geçti hafif sancılarım bel ağrılarım olmuştu artık arabamızla gitmiştik o yüzden arka koltukta yatarak gittim.

biz cinsiyeti mayıs ayındaki kontrolümüzde öğrendik yani 4 aylık hamileydim, doktorum burada bir orman üzümü görüyorum bu bir erkek, bu üzüm de pipisi demişti çok güzel bir andı yaa kaydirigubbakcemile3 biz o zamana kadar hep kız bekliyorduk daha doğrusu eşim rüyasında kız görmüştü kız istiyordu o yüzden.

şimdi bu halk arasında söylenen bazı şeyler varya cinsiyeti belirlemeye dair onların hepsi tuttu bende mesela cinsiyeti erkekse erken kıpırdar diyorlardı ben kıpırtılarını pek çok arkadaşımdan çok daha erken hissetmeye başladım, canım hiç ekşi şeyler istemiyordu, genellikle hep tatlı, böyle dondurma,çikolata,baklava hep böyle şeyler, hani ye tatlıyı çıkar atılyı mı diyorlar ya ohesap kaydirigubbakcemile3. bir de pilav ve et türü şeyleri de çok yiyordum, bir de bebek erkekse göbeğin yuvarlak basket topu gibi olur dediler hakikaten öyle oldu hiç yayılmadı doğuma giderken bile arkadan bakıldığında hamile olduğum anlaşılmıyordu. ama tabi göbeğim o şekli alana kadar biz cinsiyetini çoktan öğrenmiştik. işte bunun gibi şeyler canım aklıma gelenler bunlar ha birde çok güzelleştiğimi söylüyorlardı erkek çocuk güzellik verirmiş, kız bebek annesinin güzelliğini alırmış demişlerdi bilmiyorum artık ne kadar doğru

saol canım benimde kanamalar hariç bir sıkıntım yok şükür oda bbekle ilgli bir şey deilmiş

bazı yasaklar var:1shok: şimdii 3.ayı doldurduk bir dahaki kontrolde kalkar inş banada

herkes erkek diyor hayırlısı bakalım sonuçta ya kız olucak ya erkek ama bu merak

öldürüyo insanıkaydirigubbakcemile3

canım ya o cinsiyet belirleme yöntemleri herkeste aynı olmuyor
bneim yengeminde de top gibi karnı vardı
arkadan bakıldığında belli bile değildi ama kız oldu :sm_confused:

tabi canım kesinlikle herkeste aynı değil zaten ama bnede tam tuttu söylenenler sonuçta bunlar bilimsel şeyler değil,istatistiklere dayanarak yapıldı heralde kaydirigubbakcemile3

destnacım biz de hiç birşey yasak olmadı laf aramızda hihoyyyt
ama olsun bebeklerimizin sağlığı için herşeye değer

ama o cinsiyetini öğrenene kadarki heyecan meraklı gözler ve meraklı bekleyişler çook güzeldi yaa

beyz<a melek ben hem ekşi hem tatlı yiyorum anlamadımki benimki ne???hayırlı bir evlat olur inş. ailece mutluluklar

beyz<a melek ben hem ekşi hem tatlı yiyorum anlamadımki benimki ne???hayırlı bir evlat olur inş. ailece mutluluklar

hıh onu hiç bilemeyeceğim işte herşey olabilir ben sadece ilk 3ay içinde bir yada iki kez canım limon falan istemişti o kadar, bir de erik çok yedim ama eriğin onunla alakası olduğunu sanmıyorum şimdide çok yiyorum çünkü çok seviyorum

ewt canım beebişler için herşeye değeryerimseniben bende tuzlu şeylri seviyorum ttalı pek fazla sevmiyorum çikolatayı çok severim başlarda hiçistemedim ama şimdii yiyorum herkesin farklı kesinliklee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…