2009 Kasm Anneleri

aseba unique güle güle öptüm ikinizi de..
karazeytin canım ya açkaldın ondan halsiz düştün
yada tansiyonun düştü keşke bieczaneye gidip hazır dışardayken ölçtürseydin
zaman zaman bana da oluyo büyük ihtimalle tansiyon düşüyo..
yat dinlen biraz eminim kafanı bile zor tutuyosundur o hale geliyo insan.

sanırım dediğin gibi tansiyon sorunu yaşadım
eşim dedi götüremde ben istemedim biraz dışarda dolaştıkda iyi geldi
sonra da dışarda yemek yedik öle eve geldim canım
uyuyacam birazdan belki düzelirim

beratefe geçmişi okudu sonrada kaçtı herhalde
aşağıda göremiyom ama:uhm:
ebisce kendine haksızlık yapma canım.sen herşeyden önce güsel bir annesin
şu an da unutmaki eşinle meleğinizi bekliyorsunuz
karakız delümüdür nedir yalaelaelaelaelae
bari hamilelikte kilo alcam lafı etme yaaa:eek:klava:
millet kilo alcam diye korkar senin yaptığına bak

elifcim bilmem uzun zman hep sohbetlerden uzak kaldım ya arkadaşlarda bayagı kaynaşmışlar ...öyle biraz suskun kaldım galiba....biraz da başım agrıyor...beratefeyi hiç görmedim ben ama gelsin artık nazlı yok nesli yok özledim ama ben...

kızlar ben uyucam şimdi
görüşürüz sonra
kendinize yeğenlerimize iyi bakın
öptüm

hadi dinlen tatlım bende öptüm seni :1hug:

yav herkes uyumaya gidiyor yaaaa bende uyumak istiyorum...off bilg başındada başım daha kötü oluyor..

ahh ahh bende uyumak istiyorum yaa bide bugün 2 tane ayran içtim neyime benim işyerinde iki ayran dimi mirmirmirmir

elifcim bilmem uzun zman hep sohbetlerden uzak kaldım ya arkadaşlarda bayagı kaynaşmışlar ...öyle biraz suskun kaldım galiba....biraz da başım agrıyor...beratefeyi hiç görmedim ben ama gelsin artık nazlı yok nesli yok özledim ama ben...

bizi beğenmiyurmusun cicimm?Çok üzgünüm çoook

kızlar ben hazırlandım eşimi bekliyorum gelince doktora cıkacağız 18:30 da randevum bkalım neler diyecek gelince görüşürüz
optum sizi...

ebisce nerden çıktı bu düşüncen bi an böyle birşeymi yazdım diye baktım ilahi ben öyle birşey demek istemedim sadece biraz uzak kaldım sohbetler dedim..sonra berat efeyi soracaktım derken diger kızlar aklıma geldi yanlış anlaşılma olmasın birçogumuzda ilk 3 sıkıntısı oldugu için birçogumuz sürekli online olamıyorduk bak ben rapor aldım 1 hafta sizden uzak kaldım dolayısıyla bazı arkadaşlarla tanışamadım bile...neden begenmeyeyim...

kıslar siz duydunuzmu blmiyorum ama ikili testte free beta hcg 50 nin altındaysa erkek 50 nin üstündeyse kıs oluyomuş duyrulur bakın bakalım kan testlerinize

en uzun kimdi şimdi ben unttum hangi sayfadada bilmiom ama bebiş büyüyünce hiç belli olmayacak kilonu ii saklayacaksın ne şanslısın be bacımm

ay yok okuyayım dedim ama bi gözüm dağa bi gözüm bağa doğru pörtlüyo sanki. Tez için araştırma yaptım uyumadım, sabah da iş vardı elimde onla debelendim, Sınava gittim geldim. Bulantıma eklenen nur topu gibi reflümlen tepindim. pek yoruldum pek...mirmirmirmir

X