2009 Kasm Anneleri

ben tatil yapmıyorum ama yarım saat sonra çıkacam..kimse yok diye girmedim gerçi başım agrıyordu birde bulantım vardı...herkese iyi tatiller dileyeyim şimdiden...

Kızlar Merhaba a.s. a.s. a.s.

Ya uzun zamandır giremedim net bağlantım yok şifre değişikmiş bilmemne uğraştırdı Japon çocuğumuzuda bugün yolladık acayip yoğun günler çok cici fotoğraflar çekildik.Bu arada ben ve göbişim kocaman oluyoruz:))
2 li testimi oldum sonuçlar bu hafta gelir..Hayırlısını diliyorum Rabbimden onun dışında yorgunluk ama yine yeniden sizlerleyim inşl bir sorun çıkmaz bu sefer:)

Hepinizi çok izledim..Sevgiyle öpüyorum a.s. a.s. a.s.

hoşgeldin canım bayadır yoktun merak ettik 2 li testin iyi çıkar düşünme benim doktor yapmıyor 3 lü test yapıcakmışş heyacanlıyım mayıs başı gibi doktora gidicem cinsiyeti öğreniriz inş hepimiz için her şy yolundadır bu arada benim karnımın altında çok ufak bir top var öylr çok belirgin deill

Haklısın çok özür dilerim canım az önce saatlerce telefonda adsl hat danışmanlarıyla çözdük sorunu inanın aklım burada ama elimden birşey gelmedi affedin
Benim 2 bebek canım daha belli olur diyorlarda zaten 2 gün kaldı 13 hafta olacak 4 ayıma girdim :CüvCüv:

Kimsede bir sorun varmı hep dua ettim umarım bütün arkadaşlarım sağlıklıdır geçmişi okuyorum ama yok çok fazla yaklaşık 10 gün bitirene kadar ben ooooo cokacimcoook

Oyy top gibi olsunnn yerim onu ben annesi :ecrin_bebek:

canım ben de duydum ilk haftalarda böyle bişeyin olduğunu...bi arkadaşım söylemişti sürekli deniz suyu içmiş gibi bi tat var ağzımda diye... bu da ilk 3 ayda yaşanan sıkıntılardan biri heralde...inş bir an önce geçer...naneli şeker falan yesen fayda etmiyo mu :uhm: benimki de fikir işte ....neler denedin kimbilir CADIARZU

atlatırsın canım hiç moralini bozma... hepimiz birbirimiz için dua ediyoruz zatenn :Saruboceq:

destnacım sen sakın ev işi falan yapma, yükseğe uzanma... hiç yorma kendini..şu tehlikeli dönemi atlatana kadar en azından... bol bol yat dinlen canım...

yaa o yasaklar dr tarafından konmadı bize ama biz kendi kendimize koyduk...hiç bi icraat yok yerimseniben:roflol:

ben de çok güzel bi rüya gördüm bu gece...uyandım sonra devamını göreyim diye yattım ama olmadı :roflol: benim de oğlum olmuş...emziriyorum...acaip güzel bi duyguydu...eşşek kafalı sol memei emmiyo hep sağdan emmek istiyo..onu takıyorum kafaya niye böyle yapıyo acaba diye :roflol::roflol: bi de arkadaşlarım var kucaklarına alıyolar...kimseye vermek istemiyorum kaydirigubbakcemile3 bana gelirken kahkaha atıyo falan...sabah çok mutlu uyandım kaydirigubbakcemile2

nazlıcan hoşgeldin canım... Şeniz

saol canıma.s.kaydirigubbakcemile2 aramızda 2 üç gün var heraldee

mehlika merryem bebğini kaybetti bir kalp atışı yokmuş kürtaj oldu Rabbim en kısa

zamanda sağlıklı bir evlat verir inşş:Saruboceq:

:1no2: senağlamasenağlama Kıyamam yaaa Rabbim sağlıkla bir bebiş nasip etsin Mehlikamızada Üzüldüm yaa en kısa zamanda bu güzel duyguların tekrarını yaşasın inşl. :Saruboceq::Saruboceq:

unigecim kız ev işi yapmıyorumki zaten günlük sıradan şeyler yapabildiğim kadar süpürmek yasak fazla arabaya binmek düşünsene 5.haftalıktan beri ilişki yasak dün akşam az kalsın o yasak deliniyordu çok korktum yaa hep dua ettim şükür bişey olmadı-tatlicadiarzu-

Hoşbuldum canım benim nasılsın bebiş nasıl??? :1hug: a.s. Şeniz Şeniz

iyiyim canımcım çok şükür büyük bi sıkıntı yok...bulantılar devam ediyo...o da önemli diil...bebişi çok merak ediyorum 4 mayısda gidicem dr.a ...inş o da büyümüştür...

allah iyiliğinizi versin emi :roflol::roflol: valla dediğim gibi dr bize yasak falan koymamıştı ama biz kendi kendimize koyduk çok temkinli insanlarız vesselam :lepi::roflol: geçen gün eşim diyoki ne 3 aymış beee :roflol::roflol::roflol:

karakızz bugün dr a gidicekti di mi ?? onla aramızda 3 gün falan vardı galiba... bakim ne kadar büyümüş yumurcak :CüvCüv:

Canım benim 12 haftaya girdiğimde oldukça azaldı bulantılar ara ara mide ağrısıyla birde yediklerime dikkat etmez isem kötü oluyorum ama onun dışında az az artık yemek yiyorum durup durukende ekstra durumlar olmadıkça iyiyim şükür..ınşallah seninde değişecek bu haftalarda çok iyi olacaksın..

Bu arada herkez cinsiyet tahmini yapıyor çok tatlısınız..2li testte bizim küçücük poposunu döndü ense ölçüsü için bile bayağı bir uğraştırdı doktorla iyi güldük tam yakalacak dönüyor kalktım yürüdüm vs derken sonunda ölçüyü yakaladık ama sonra yine döndü:)))))))
Rüyamda kız bebek görüyorum istediğim içinde olabilir malumda olabilir nasip sağlıkla gelsin küçücük te:)

Oda bişeymi şekerim martın 3 üydü en son muardımıza ermiştik bugün oldu tık yok walla tırmanıcam duvara artık:dilcikar:

heheeedelikafadulden ya bende anlamadım okadar dikkat ettik bi yere kadarkaydirigubbakcemile3 hayırlısıı yaa tehlike yoksaa olabilirreşlere de yasık yaaa:jeyyar:
ben enson 10 haftalkken gittim çok büyümüştü dönüyor takla atıyor falan bir dahaki kontrolü iple çekiyorumm inan bana giddince çok şaşıracaksın hihoyyytalkisalkisalkis

ayyy yeriimmm onuuu :asigim::asigim: şimdiden neler yapıyolar yaa Şeniz

valla inş dediğin gibi olur canım... bana bi daha hiç yemek yapamıycakmışım gibi geliyo...:lepi:

Oda bişeymi şekerim martın 3 üydü en son muardımıza ermiştik bugün oldu tık yok walla tırmanıcam duvara artık:dilcikar:

Ay öldürdün beni kız Allah iyiliğini versin sırnaşık şey güzelim yasakmı sizede yoksa kendi tedirginliğinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…