2009 Kasm Anneleri

efett hemen küsüp ağlarımmm senağlama

birde kizlar ikili testte ense kalinligi 0,7 cikti doktor cok iyi dedi.. sizinkiler kac cikti?

ayy canım gözün aydınn...darısı başımıza.... şu ikili test de bitse biraz daha rahatlıycammm ... dilmuhcum senin de gözün aydın canım...senin yaptırdığını kaçırmışım....

1 75... sen buna da kısaymış dersin şimdi.. :teytey:

:roflol: :roflol: bana göre kısasın ama :roflol: ben 1.78 im çünkü[/QUOTE]

kıss bırak kısa olayım senden kocişden uzun oluyorum yoksa yerimseniben

bence çokk tatlı olursunnnn...Şeniz

maşallah manken gibiymişsin ben de 1.75 boy 68 kiloydum 2 kilo aldım ama kalın susamlı çubuklar var ya onlar gibiyim ben de:)) 85 le bitiririm bu işi diye ümit ediyorum:)

canım kalın susamlı çubuk istedi derrrmişiiimmmmmmm :lepi: :roflol: :roflol: :roflol: şaka valla :roflol::roflol:
yok kıs sen de manken gibisin ...10-12 kiloyla bitirirsin inş... a.s.

maşşallah canım darısı bütün bebişlerimize inş.
kız dr görmedimi şimdi cinsiyeti
ne gıcık ya ne var az bir ihtimalle bile söylese :jeyyar:

canım çok teşekkür ederim ya
efet bütünnnnn anneler güzeldir vede çok tatlıdır kaydirigubbakcemile5 :1hug:

maşallah manken gibiymişsin ben de 1.75 boy 68 kiloydum 2 kilo aldım ama kalın susamlı çubuklar var ya onlar gibiyim ben de:)) 85 le bitiririm bu işi diye ümit ediyorum:)

tatlım ben varya normalde hiç 57 nin üzerine çıkmayı başaramadım kilo alamadığım için neler yapıyodum geçen yaz dr a gittim pskiyatriste sırf kilo almak için ilaç istedim beni odadan kovalayacaktı klava: kaydirigubbakcemile3 ama sonra yazdı bir ilaç işte o ilaçla 65 oldum hayatımda ilk defa ama sonra ilacı bıraktım bir kaç kullandıktan sonra uyku yapıyodu çünkü neyse ilacı bıraktım sonra 61 ile 62 arasında oynamaya başladı kilom olsun dedim en azından o 57 yi bir daha görmedim :lepi:
şimdi 61 kiloyum henüz bir gram almadım daha bakalım ilerleyen dönemlerde ne kadar alacağım benim bünyem kilo almaya pek müsait değil ne kadar yersem yiyeyim banamısın demiyo :roflol:

slm kıslar ben geldim yine
ptt gitmiştim 1 saat sıra beklemek zorunda kaldık eşimle
sıra tam bana geldi işlem yapılma sırasında başım bir döndü
bayılacak gibi oldum eşim hemen beni oturdu işlemi tamamladı
ama kendimi zor tuttum bayılmamak için biraz oturduk sonra temiz havaya çıktık
bide ayran falan içtim öle kandime geldim valla
bende hiç tansiyon falanda olmazdı acaba tansiyonmu düştü diye düşündüm
hala da başım hafif dönüyor eve geldik birazdan yatarım bende
eşimde diyo bebişimiz bize ilk kez isyan etti.o bile dayanamadı diyo.
bu arada kilo boy lafları etmişsiniz
tabi bizim karakızı geçen olmamış.hadi en uzun anne seçildi kilosuda iyi
ben de 1.65 kilo 48 bende normalim işte
elifsuncumda gelmiş ne güsell
bi neslimiz kayıp hethalde bu aralar

hemen yollayayım sana çekmecem kraker dolu bulantı yaşamadığım için de şimdiden 2 kilo aldım umarım dediğin gibi olur canım:)

maşşallah canım darısı bütün bebişlerimize inş.
kız dr görmedimi şimdi cinsiyeti
ne gıcık ya ne var az bir ihtimalle bile söylese :jeyyar:

amin canim.. ya diyorum ya bacak arasi acikti.. o ara söyledim.. ama duymamazliktan geldi.. biraz yakinlastirsa görecekti.. ama maalesef yapmadi.. neyse bakalim gec olsun güc olmasin.. bugün carsiya gittim ama bebisime bisey almadim.. belli olsun öyle alicam.. tabi doktor amcamiz söylerse.. ilk kimler ögrencek bakalim..

kıslar ben kaçar görüşmek üzere
kendinize ve bebişlerinize iyi bakın öpüyorum hepinizi Şeniz
delikafadulden

zeytinim geçmiş olsun ben de bayılmadan gidip bişey yiyim artık... beratefe 10 saat oldu hala geçmişi okuyo... hecelerine mi ayırıyo napıyo anlamadım ki :CüvCüv:

öptüm hepinizi....Şeniz

kıss bırak kısa olayım senden kocişden uzun oluyorum yoksa yerimseniben[/QUOTE]

kıss ben kocamdan uzunum acık zaten ama hiçde problem olmuyo biz birbirimizi çokkk seviyoz çünkümm hihoyyyt

canım tansiyonun düştü tabi yorgunluktan yat dinlen acık bakim sen

anammmm unigue fark atmış karakız
hadi sen bir daha ölçtür kendini bakam belki uzamışsındır kızz:)))

yok en uzun anne benim forumda :lepi:

zeytinim geçmiş olsun ben de bayılmadan gidip bişey yiyim artık... beratefe 10 saat oldu hala geçmişi okuyo... hecelerine mi ayırıyo napıyo anlamadım ki :CüvCüv:

öptüm hepinizi....Şeniz

kıs hala daha yemedinmi bişi sen kaydirigubbakcemile kalk ye bakim şimdi geliy oklava hee klava:

aseba unique güle güle öptüm ikinizi de..
karazeytin canım ya açkaldın ondan halsiz düştün
yada tansiyonun düştü keşke bieczaneye gidip hazır dışardayken ölçtürseydin
zaman zaman bana da oluyo büyük ihtimalle tansiyon düşüyo..
yat dinlen biraz eminim kafanı bile zor tutuyosundur o hale geliyo insan.

hemen yollayayım sana çekmecem kraker dolu bulantı yaşamadığım için de şimdiden 2 kilo aldım umarım dediğin gibi olur canım:)

yaaaa ben neden hala kilo almıyorum CADIARZU

:roflol: :roflol: bana göre kısasın ama :roflol: ben 1.78 im çünkü

ay anammm ben size göre resmen cüce gibiyim yanii 1,58 boyum laelaelaelaelae[/QUOTE]

kıs aşkolsun ya hepimizinnnn ayrı güzelliği var
ne dedik hepimiz güzel anneleriz dedik kaydirigubbakcemile5 :1hug: a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…