2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar,
mert hala uyuyor uyandıramıyorum müzik açıyorum gürültü yapıyorum banamısın demiyor sonrada gece çok geç yatıyor.
mert grip oldu çeşme gibi akıyor burnu, gece uyandı çok ağır geçiriyor, burnum acıyor diyor ama kremde sürdürmüyor ki....
bugün temizlik yapmaya niyetim var ama merte bağlı birazda. peditus verdim takviye yapmam gerekirmi bilmiyorum.....

hamılelık iyi gidiyo fatoşçum sağol.bugün 24.haftamıza gırdık bakalım çoğu gıttı azı kaldı:)))ısım konusunda çok zorlanıyoruz.derın de ısım bellıydı hiç düşünmedık ama bunda daha bulamadık.ben selin dıyorum ama bakalım görücez.

Ayşe size de çok geçmiş olsun.çocukların hastalığı fena.

merhaba kızlar,
kayra çizgifilm seyrederken uyuyakalmış onu yatırdım bir size bakayım dedim,
ayşecim çok geçmiş olsun merte , ıhlamur adaçayı veriyorsundur keçiboynuzu pekmezide çok iyi geliyor bağışıklığı güçlendiriyor
gülincim bir ara duru diyordun, değiştirdinmi fikrini?

saolun kızlar bugün daha iyi en azından akmıyor.
gülincim duru ya da selin diyorsan bence duru.
selin bebek ismiymiş gibi geliyor bana. şöyle havalı ismi oldumu sana teşekkür eder.
gençler arasında isim önemli bliyorsundur hep bebek kalmayacaklar yetişkin halini düşünerek koymalı insan.
messela kübra ve büşra isimleri bana hep bebek ismi gibi gelmiştir.

valla şu ana kadar mutabık kaldığımız tek isim duru.ne biliyım gülin-derin o da uyumlu bıley olsun ıstıyorum.gülin derin duru uymuyo sankı pek.teklıflere açığım kızlar:))

günaydın kızlar,
mert hala uyuyor uyandıramıyorum müzik açıyorum gürültü yapıyorum banamısın demiyor sonrada gece çok geç yatıyor.
mert grip oldu çeşme gibi akıyor burnu, gece uyandı çok ağır geçiriyor, burnum acıyor diyor ama kremde sürdürmüyor ki....
bugün temizlik yapmaya niyetim var ama merte bağlı birazda. peditus verdim takviye yapmam gerekirmi bilmiyorum.....
geçmiş olsun aferinde verebilirsin halsizligini alır agrılarını keser canım
hamılelık iyi gidiyo fatoşçum sağol.bugün 24.haftamıza gırdık bakalım çoğu gıttı azı kaldı:)))ısım konusunda çok zorlanıyoruz.derın de ısım bellıydı hiç düşünmedık ama bunda daha bulamadık.ben selin dıyorum ama bakalım görücez.

Ayşe size de çok geçmiş olsun.çocukların hastalığı fena.

selinde güzelmiş canım uyumluda olur hem
ben kızıma AZRA - SU koymayı düşünmüştüm ama koyamadım o ayrı mesele fikir olabilir

valla şu ana kadar mutabık kaldığımız tek isim duru.ne biliyım gülin-derin o da uyumlu bıley olsun ıstıyorum.gülin derin duru uymuyo sankı pek.teklıflere açığım kızlar:))

canım kendini niye katıyorsun çocukların arasına :)
uyumlu olsun diye bazı aileler çok fazla takıyor ama onlar büyüdüğünde farklı hayatları olacak, hep çocuk kalmayacaklar ki.

bence sen anket yap onu oylayalım

canım kendini niye katıyorsun çocukların arasına :)
uyumlu olsun diye bazı aileler çok fazla takıyor ama onlar büyüdüğünde farklı hayatları olacak, hep çocuk kalmayacaklar ki.

bence sen anket yap onu oylayalım
:KK51:

selin duruiki isim de güzel...ama madem tekliflere açıksın...ben de beğendiğim kız isimlerini yazayım... aden ve ceylin aden cennet bahçesi ceylin de cennetin kapılarından biri yanlış hatırlamıyorsam....adeni yakın bi arkadaşım koydu yeni doğan kızına (benim o ismi koyma şansım kalmadı) ceylin hem senin ismine hem de derine uygun....

günaydın kızlar,
nasılsınız bakalım, dün gece mert 2 kez çiş yaptı, her uyanışında süt istiyor sonrada wc ye gitmek zor geliyor ağlıyor. ağlıyacağına gitse bişey yok ama inat işde. bu çiş olayıyla başım fena halde dertte.

burada yine kar var dışarıya çıkmayı düşnüyordum vazgeçtim

hava buz gibi aradada kar atıyor duruyor
bugün bi arkadaşın bebek mevlüdü vardı oraya gidecektim ama kaldı maalesef
canım sıkıldı kendimi ve hediyemi gidecem diye ayarlamıştım ama malum hava buzzzzz
şimdide salak salak oturuyorum

selam kızlar bugün zar zor okula gittik kardan adam şeklinde neyseki tatil geldi bugün çok yoruldum ve sinirlendim.salak öğrencilere gösterdiğim sabrın 10 da birini eceye göstersem süper bi çocuk olurdu.bunları düşünüp üzüldüm tabi evde tahammülüm kalmıyo hiç okulda yorulunca neyse nasılsınız kızlar? gülin bence de seninle ya da derinle uyumlu olmasına hiç bakma. deniz ismini de çok severim ben öykü yü de .aslında klasik isimleri seviyorum az duyulmuş isimleri koymayı tercih etmedim o yüzden.

selam kızlar...

inanılmaz berbat bi hafta geçirdim.pazartesi 2 şehit verdik biliyorsunuz.biri akrabam ve çok iyi tanıdığım görüştüğüm biriydi.
32 yaşında evli 3 yaşında oğlu vardı.kıdemli üstçavuş olarak şırnağa kendi isteğiyle gitti.operasyonda şehit oldu.kahroldum günlerdir.
4 gündür yatıyordum bugün ayağa kalktım.annemlerdeyim biliyorsunuz.geldim 2 gün gezdim 3.gün bademciklerim doldu.
doktora gittim bademcik iltihabı ve farenjit dedi 10 tane iğne verdi.1 tane yaptırdım iğneler şişirdi beni heryerim şişti kızardı.
tekrar gittim doktora iğneleri kesip antibiyotiğe başlayacaz dedi başladık ben yine kaşınıyorum derken bütün hapları bıraktım.şimdi biraz daha iyi gibiyim en azından boğazım geçti.annem sağolsun bebek gibii baktı bana.

geçmişi okumadım umarım herkes iyidir.birkaçgün daha buralardayım sonra evimiize gidicez.

selam kızlar...

inanılmaz berbat bi hafta geçirdim.pazartesi 2 şehit verdik biliyorsunuz.biri akrabam ve çok iyi tanıdığım görüştüğüm biriydi.
32 yaşında evli 3 yaşında oğlu vardı.kıdemli üstçavuş olarak şırnağa kendi isteğiyle gitti.operasyonda şehit oldu.kahroldum günlerdir.
4 gündür yatıyordum bugün ayağa kalktım.annemlerdeyim biliyorsunuz.geldim 2 gün gezdim 3.gün bademciklerim doldu.
doktora gittim bademcik iltihabı ve farenjit dedi 10 tane iğne verdi.1 tane yaptırdım iğneler şişirdi beni heryerim şişti kızardı.
tekrar gittim doktora iğneleri kesip antibiyotiğe başlayacaz dedi başladık ben yine kaşınıyorum derken bütün hapları bıraktım.şimdi biraz daha iyi gibiyim en azından boğazım geçti.annem sağolsun bebek gibii baktı bana.

geçmişi okumadım umarım herkes iyidir.birkaçgün daha buralardayım sonra evimiize gidicez.

Alllah rahmet eylesin canım ailesine de sabır versin çok acı...
geçmiş olsun ayrıca.

gülincim isim konusunda uyuma hiç takılma bence,kulaga hoş gelecek bir isim olsun yeter.selin güzel isim. ben de aysenin tam aksine çoçuk ismi gibi görmüyorum selini. tanem ismi de güzel

selam kızlar...

Allah ölene rahmet geride kalanlarına sabır vaersin
hepimizin başısagolsun tüm TÜRKMİLLETİNİN
umarım bir gün bu şehitlerinde sonu gelecek birdaha böyle kötü şeyler görüp duyup yaşamayacagızz

sanada geçmiş olsun
en kısa zamnada ayaga kalkarsın
iyiki annelerimiz var gerçekten annelerinin hakkı ödenmezzz
bebekken çocukken gençken evlendik hala onların yardımlarına ihtiyacımız varr

Son düzenleme:
selam herkese
biz de kızmla sabahtan beri hapşuruyoruz peditus verdim ben de teraflu içtim inş. hasta etmeyiz benim hiç halim yok bi de ece hastalanırsa yandım
ilkecim başınız sağolsun ve geçmiş olsun.
uçukmavi seni hatırlayamadım daha önce yazıyomuydun buraya nickin falan mı değişti?

selam herkese
biz de kızmla sabahtan beri hapşuruyoruz peditus verdim ben de teraflu içtim inş. hasta etmeyiz benim hiç halim yok bi de ece hastalanırsa yandım
ilkecim başınız sağolsun ve geçmiş olsun.
uçukmavi seni hatırlayamadım daha önce yazıyomuydun buraya nickin falan mı değişti?

nickim değişti cnm ben ayşeceylin

selam kızlar...

başınız sağ olsun allah ailesine sabır versin.

sen şu bademcıklerını aldır bence.ne yaz ne kış rahat yok sana çok sık hastalanıyosun.

Alllah rahmet eylesin canım ailesine de sabır versin çok acı...
geçmiş olsun ayrıca.

gülincim isim konusunda uyuma hiç takılma bence,kulaga hoş gelecek bir isim olsun yeter.selin güzel isim. ben de aysenin tam aksine çoçuk ismi gibi görmüyorum selini. tanem ismi de güzel

du bakalım seline eşim de ok derse ben koyarım hemen.selin hamım kulağa hoş gelıyor.

X