2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hava şahaneeeee annemler gelmişlerdi çarşamba günü kardeşimle kardeşimin kadıköydeki evine ben de perşembe gittim orda kaldım temizlik falan yaptık dün de kadıköy pazarını gezdik annemle ordan da bize geçtik az önce de annemi yolcu ettim kazasız belasız gitsin inşallah batuhanı yıkadı uyuttu öyle gitti uyanınca belki parka çıkarırım ben de biraz hava alsın grip gibi burnu tıkalı ve öksürüğü var

hayatım hiç belli olmuyo korktuğu zaman heyecanlandığı zaman hiç toparlayamıyo kelimeleri bazen muntazam konuşuyo sonra bi bakıyorum her kelimede kekeliyo bazen de sadece cümle başındaki kelimede kekeliyo ne tetikliyo neden oluyo anlayabilmiş değilim
gözun aydın neslıhancım.ne mutlu.darısı başımıza.ben de salı gıdıcem.bugun 7.haftaya başladık ve sankı benım bulantılar da başladı çok fenayım(
senden de güzel haberler duyarız inş gülincim benim de bulantım var ama öyle dayanılmıcak boyutlarda değil idare ediyorum işte

eminim çok zordur herşey hallolmuşken başa dönmek çok can sıkıcıdır belliki size tepki veriyo yeni ortam yeni çevre yeni arkadaşlar alışma evresinde inanıyorum ve yürekten diliyorumki en kısa sürede düzelir hayatım fazla bişey belli etmeyin bence ona yaptığını normal gibi kabul edin bezlesen bile neden yapıyosun falan diye sormayın derim ben allah yardımcımız olsun inşallah hayatım

merhaba kızlar
yatılı misafirim gelecek sabahtan beri çok yoruldum fırsat varken bakayım dedim
hasta olanlara geçmiş olsun.
müminecim size de kolay gelsin. zor ama sabretmek gerekiyor.
neslihan allah kavuştursun canım

neslihan batuşa geçmiş olsun
olmpss canım sanada kolay gelsinnn

kızlar bişiy sorcam sizdede oluyormu
son zamanlarda adetime 2-3gün kala
çok fena migde bulantısı ve karın şişmesi oluyor bende
ve bütün adet süresince migdem bulanıyor
nedenini anlayamadım
sizde de oluyormu

iyi akşamlar herkese diycem ama kimseler yok.nerelerdesiniz kızlar?
yağmur'u uyuttum bakayım dedim topiğe ama kimseler yok.
bu aralar hava güzel bizde geziyoruz bol bol.
bu arada ev arama tam gazz devam ediyor ama bulamıyoruz gönlümüze göre.
çok pahalı kiralar.ev almak daha mantıklı geliyor.havalar sıcakken taşınmak istiyorum nasip bakalım.
herkese iyi geceler...

sıkıcı bir pazar gününden günaydın
eşimin bugün işi vardı ve erkenden gitti
bizde çocuklarla evdeyiz
salı misafirim var tülleri felan söktüm yıkadım
canım isterse cmlarıda silmeyi düşünüyorum
oglumun hiç keyfi yok
sürekli mız mız aglıyor
çok fena burnu tıkalı ve sürekli akıyor
biberon bi,le alamıyor buurun tıkanıklıgından
bir sürüde işim var ve hiç yapmak istemiyorummmm

hu huuu naber kızlar.özledim.ben artık 2012 haziran annelerıne takılıyorum ay şaka maka çok fenayım.4 gundur delı gıbı bır mıde bulantısı+ gaz sancısı.beter durumdayım.demın murfaktan ıçerı duvarlara tutuanrak geldım sancıdan.
neyse dun beişin kalp atışlarını duyduk ıyı durumda çok şükür.derın de bu benım kardeşim dıyo:)),

hastal olan herkese çok geçmiş olsun.bu arada umarım aramız da VANlı kımse yoktur.çok gecmiş olsun hepimize.

selam hanımlar.....önce şehitlerimz....şimdi deprem....zor günler
siz nasılsınız? hasta bebişlere geçmiş olsun...ilke umarım gönlünüze göre bi ev bulursunuz...gülin benim hamileliğimde çok bulantım olmuştu....anlıyorum ne çektiğini...tez geçer inşallah...
bizde 2 gündür temizlik vardı..of çok yoruldum oğlum da sabrımı deniyo her yönden...şu anda omzumda saçımı çekerek dıgıdık dıgıdık yapıyo..ata biniyo yani...öptüm sizi

ya benim kardeşim van ercişte askerrr

fatoş sağol cnm umarım buluruz.
gülinnn hayırlı olsun,derin büyümüş de kardeşinimi seviyor yirim ben onu.
2 gündür yağmur'da delirtiyor beni.devamlı soru devamlı anne su verirmisin 5 dakika sonra anne çişim geldi gün boyu böyle halimiz.
tam bir keloğlan hastası.ordaki karakterleri sayıyor şu şöyle yapmış bu böyle yapmışş.
nerde bi kitap bulsa anne okurmusun.masal anlatırmısın.dırdırdır şimdiden başladı walla....
uyuttum geldim ohhhhh bee dünya varmış

bu arada şehitlerimiz derken şimdi de deprem.allah yardımcıları olsun.çok üzüldüm.depremi birebir yaşamış biri olarak anlıyorum oradakileri.çok zor çok...

triendy haber aldınmı kardeşinden ?nasıl

yok canım haber yok ama başka bi topikten arkadım sağolsu arkadaşından bi haber almış benle paylaştı,,şey demiş vanda deprem çok büyük oldu kayıp çok ama askerlerimizin burnu bile kanamadı demiş oyüzden bi ferahladım şükür olsun..ama haberini yinede almak iyi olucak annem için napıyodur şuanda annem acaba off çok kötü oldum yaa...yazık kadınaa. arayımda söyliyim barii..:26:

ay serserı bunlar ya maymun edıyolar ınsanı:))
,
ya benim kardeşim van ercişte askerrr
,
,ben de sorucaktım ama hebr almışsınız çok şükür gözunuz aydın.

kızlar herkese selam biz bugün biraz geç kalktık batuhan uyanmış da benim kafam kalkmadı bi türlü anne kalkk karnım acıktııı annee kalkkk kaka yaptım anneeee baby tv yi açarmısınnn nidaları eşliğinde uyandım bugün biraz da temizlik yapmam lazım
triendy haber alınca bize de haber ver çok merak ettim inş ciddi bişey yoktur

gülinimm tez zamanda kurtulasın inşallah şu mide bulantılarından rahat bir hamileleik geçir.

ya kızlar van da ölü sayısı artıyor çok üzüldüm çok zor.bende 92 de 6 şiddetinde erzincan depremini yaşadım uzun süre çadır da kaldık.
allah yardımcıları olsun

neslihan yağmur'da dün yukardan çağırıyor beni annee çişim geldi benimde işim vardı çıkamadım.anne bak yapıyom diyo zilli.anneee dayanamıycam koşş derken bi gittim yapmış yatağına.ben seni çağırdım duymadın neden beni duymadın diyo banaa gelde yeme bunları yaaa

sağolun kızlar evet heber almış annem,,kardeşim sabah annemi aramış,,biz iyiyiz şükür bişey olmadı demiş bulunduğumuz yer çatladı falan ama biz kaçtık demiş..ama sabaha kadar donmuşlar çok soğuk demiş,,yiyecek yok elektrik yok demiş..of ya nasıl üzgünüm bilemezsiniz..ama canı sağya iyiya şükürler olsun,,herşey geçer inşallah..allahım yakınlarını kaybedenlere sabır versin

ilkecim valla şaka gibiler bu veletler yaaa allahım acılarını göstermesinnn
triendycim çok sevindim canım haber alabilmenize gözünüz aydın

iyi akşamlar herkese,
triendy, çok geçmiş olsun öncelikle sana,
ülkemizin başında fena halde kara bulutlar geziyo Allahım yardımcımız olsun,
gülin sana da geçmiş olsun, derinde de olmuşmuydu bu kadar bulantı, bende gaz çok kötüydü, gaz yüzünden ağladığım zamanlar olmuştu (

ilkecim maşallah yağmura, o kadar tutabilmiş çocuk , tatlı cimcime,
biz malesef bez takıyoruz tekrar ama ben bez taktım bezine yap demedim, yine sık sık tuvalete götürüyorum, en azından şu saptlantısından kurtulana kadar, psikologların dediğine göre çocuklar aileleri bu şekilde cezalandırıyorlarmış,
evde oyuncaklarını alıyo karşısına, ben napıcam şimdi seninle, yine cicine çiş yapmışsın, şimdi kızıcam sana diyo, içine işlemi resmen çocuğumun, hatanın büyüğü bende oldu malesef, baştan çok üstüne gitmemeliydim sanırım (

neysem çenem düştü yine, hepinize iyi geceler

ah canım ya inşallah sağoalsın.ay teyzesının güzeli.sabah sabah koptum gülmekten işiniz var kızım sizin bununla.ben derıne dıyodum ama bu fecı bişey:)maşallah.

çok sevindim gözünüz aydın.

günaydın kızlar..
müminecim hiç üzülme geçer bu dönemler.
bez konusunda da hiç bağlama boşver yapsın yerlere.
bir kere çıkarınca bir daha takma.kafası karışır.
ben yağmur'u alıştırken bir düğüne gitmiştik anneme sordum napıcaz orda anne dedim hiç bağlama dedi.sık sık götürdüm sonralarıda kendi söylemeye başladı.
birkaç gün üzerine düş sıksık oturt klozete.alışır hiç merak etme.

gülinn çok fena ya.çok bilmiş.dün akşam yemek yapıyorum o da tv izliyor.bi ara yanına giittim oturdum seviyorum canım kızım bitanem falan kalk anne yemeğini yap diyor bana.bazen öyle laflar söylüyorki şaşıyorum

bu arada bulantıların sürüyormu? benim pek yoktu yağmur'da ama olunca çubuk kraker yiyiordum doktorum da söylemişti.
dene istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…