2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar,
benim kuzum gündüz uyumadı şimdide sızdı kaldı inşallah sabaha kadar uyur ateşimiz artık çıkmıyor çok şükür öksürüğümüz devam
iştah sıfır bütün gün yemedi aç açınada uyudu inşallah iyileşirde yer çok üzülüyorum
yağmura maşallah çok güldüm
azrada düzelir müminecim üzülme, tepki veriyor sana hiç üstüne gitme , hassas bir çocuk olcak demekki
trendy gözünüz aydın kardeşin iyiymiş Allah bir daha yaşatmasın kimseye
gülincim ben leblebi yerdim bulantıya iyi gelirdi dene istersen
bir kaza yaşadık bir dahaki ay katılabilirim size belki :)

bir çocuk bişey yemeden nasıl yaşar ya, parkta bakıyorum yaşıtlarının yarısı kadar falan anca

bir ben kaldım sanırımmmm emelll hadi hayırlısı canım...
yeme konusuna gelince yağmur da bir ara öyleydi.yemek görünce kaçıyordu şimdi düzenimiz çok şükür iyi.
keçi boynuzu pekmezi veriyorum 1 yaşından beri.sanırım birazda o düzene soktu.
dene istersen cnm...

herkese iyi geceler kızlar.biraz takılıp çıkıcam....

nasılsınız kızlar,
neslicim ben daha erken olduğunu düşünüyorum ama bakalım olduysa yapçak bişey yok yinede inşallah bir sürprriz olmaz
ilkecim sağol canım, bizimkide yiyordu oyunla moyunla şimdi hastalığından herhalde 20 saati geçti açlığı dün, keçboynuzu pekmezi dut pekmezi dönüşümlü veriyorum ben bir bardak suya yarım kaşık falan, pekmez kolası oluyor :)
bu sabah yumurta ve çok azda keçi peyniri yedi onada şükür

Son düzenleme:
selam kızlar
emelcim geçmiş olsun sıkma rahat bırak yer bakalım. bizim çektiklerimizi biliyosun allaha şükür bu aralar iyi gidiyor.

hamişler var galıba hayırlı olsun arkadaslar....sag salım kucagınıza alın ınasallah....

bende cok zor gunler gecırıyorum...cok sıkıntılarım var...kağan 20 gun arayla ıshal oldu...ılk ıshalınde 4 gun hastanede kaldık...esımın memeleketındeydık.....sonuncusuda karın agrısı seklınde kaka sını yaparken...alerjı ıcın gıttıgımız gastroentrolog kotu kotu hastalıklardan suphelendı...devamlı kan alınıyor oglumdan...çölyaktan suphelendı hamdolsun cıkmadı.....sımdıde crhon ve ulseratıf kolıt ıcın tetkıkler yapıluıyor umarım onlarda cıkmaz....antıbıyotıklerın bagırsak floraısnı bozması durumundan suphelendı o da temız cıktı.....kandakı crp ve sedımantasyon yukselmıstı...asırı yuksek degıldı ama...sımdı onlarda dusmuz....dualarınızdan unutmayın...perişan oldu cocuggum...yemek yese bır dert yemese bır dert...cocuhguma ekmek yedırırken bıle cekınıyorum ınan...devamlı korkuyla yasıyoruz....acı cektıgını gormek ınsanı bıtırıyor

independent canım çok üzüldüm oğluşuna, inşallah çabucak iyileşir, doktorlar, özellikle hovaya falan götürdüysen her zaman en kötüsünü düşünüp öyle hareket etmek zorunda, o yüzden çok tedirgin olma önemli bişey çıkmaz Allahın izniyle

herkese çok selamlar, biz de iyiyiz şükür en azından rutinimizi oturttuk, sabah kalk giyin azrayı (bağırtılar eşliğinde ) giydir kreşe bırak, işe git, akşam çık azrayı al eve gel, azra da alıştı şükür kreşe, çiş-kaka sorunu dışında pek sorunumuz kalmadı, artık bez tskıyoruz ama bezine yap demiyorum tabii , ikna edebildiğim her sefer tuvalete yapıyoruz, okulda da öğretmenine çişini söylüyormuş,
bugün babası aldı kreşten nasıl alıştı mı diye sormuş, öğretmeni de alışmayı geçti arkadaşlarını ayartıyo artık demiş, çete oldu galiba bizimki :)))

müminecim cok tesekkur ederım......dualarından unutma ınsallah
ben daha kağanı alıstırmadım tuvalet egıtımı konusunda....ınan cok usenıyorum...yapıversın bezıne dıyorum...bırazda bagırsak rahatsızlıkları yuzunden ertelıyorum...sımdı tuvalert alıskınlaıklarının degısımını hastalıklara yorabılırım...canları sagolsun oğrenırler...bence bezlemek tuvalete yaptırmaktan daha kolay ama.....azra kresede gıdıyor havada karada oğrenır zaten...canım doktorumuz prof.dr. fugen cullu cokugras.....aslında gereksız korkutmaları olmadı sımdıye kadar....ama kaganın oncekı gelısımıne gore gelısımı cok yavasladı.....onceden yuksek persantıldı...sımdı ortalamanın bıraz altında lkalmaya basladı...buda halıyle bagırsaklarda bır emılım bozuklugunu dusundurmeye basladı...bırde kaka sayısı donemsel cok artıslar gosterıyor...tabı bızım alerjı dıye bır gercegımızde var...son tahlıllerde maksımum 60 olması gereken total ıge 121 cıktı...dualasalım cok sıkıntılıyım.....1-2 yas arası cok drahat gecımrıstık...hastalık nedır bılmıyorduk...sımdı devamlı hastane tahlıl klınık seklınde dolanıyoruz......dr fobısı hıc yoktu...zaten dr umuzun muayenesı ev gıbı....gezömeye gıdıyoruz sanıyordu onceden...sımdı dr ları onluklerı olmasada tanıyor ve ortalıgı yıkıyor

Kıyamam ya ne sıkıntılar yaşamışsınız.inşallah temız çıkar kalan tahlıllerınız de.ben okurken fena oldum allah sana sabır versın.içi kaldırmıyo ınsanın.

selam kızlar
neslihancım çook geçmiş olsun canım inş. kısa zamanda iyi haberler alırsınız.ben de seni merak ediyordum günlerdir yoksun nerelerdesin diye.
biz iyiyiz. bu ara kızımla aram da iyi ama ona belli olmuyo bakarsın yarın eve geldiğimde kovar beni evden
bizimki çok fena oldu kızlar her şeyi biliyor ne konuşursak ne dedin ne olmuş diye merak edip anlamaya çalışıyor çok komik ya
eşimle konuşsam ne dedi beni sordu mu diyor

selam kizlar nasilsiniz bayadir girmiyordum sifremi unutmustum mail adresimde aktif degilmis hallettim girdim sukur nasilsiniz yaramazlar nasil zeynep hanim tam gaz ortalik karistirmaya devam

merhaba kızlar nasılsınız?
havvacım iyi ettin hoşgeldin arasıra yazmak iyi geliyor buraya küçük ablayıda öptüm :)
neslihancım Allah yardımcın olsun, şifalar versin eymen paşaya, inşallah hiçbişey çıkmaz
bizde çok fena gribiz ailece
bugün bir iş yapmıyım yatayım dedim çok hastayım ya
tuvalet banyo yıka mecbur evi süpür mecbur e ne yicez yemek yap topla yıka, tabakla oğlumun peşinden koş, kayranın dağıttıklarını topla çamaşır yıka
gene aynı ölüyorum gripten
iyigeceler kızlar

masallah azraya cete kurdu demek isallah tuvalet egtimi de sorunsuz gecer biz de yavas yavas basladik bakalim
gecmis olsun canim isallah onemli bir sey yoktur dualarimiz seninle
Kıyamam ya ne sıkıntılar yaşamışsınız.inşallah temız çıkar kalan tahlıllerınız de.ben okurken fena oldum allah sana sabır versın.içi kaldırmıyo ınsanın.
gulincim hayirli olsun derinde abla oluyormus zeynep gibi allahim hayirli saglikli evlatlar versin

dunurum kiyamam gecmis olsun dikkat et kendine bosver is guc yapma sali dr geldigimde ugrarim isallah haberlesiriz

neslihancım çok çok geçmişler olsun en ufak bi hastalıkta veya ihtimalde bile ne hale geliyoruz sen kimbilir ne durumlardasın çok şükür bişey çıkmamış umarım da çıkmaz bundan sonra çok öpüyorum seni de kuzunu da
müminecim bak sen şu cadaloza yaaa maşallah prensese bez işini de kısa zamanda halledersiniz umarım kreşe alışmasına sevindim çok öpüyorum

Merhaba Anneler, Anne Adayları

Haziran Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Haziran Anneleri Facebook Grup

Kadinlar Kulubu Facebook Sayfa Adresi : Kadınlar Kulübü Facebook Sayfa

Kadinlar Kulubu Facebook Hesabı : Kadınlar Kulübü Facebook Profil

Kadinlar Kulubu Facebook Grup Adresi : Kadinlar Kulubu Facebook Grup

hazirananneleri@groups.facebook.com adresine mail atarak Haziran Anneleri Facebook grubuna ileti yollamış olursunuz. Yani facebook sayfasina girmeden oraya da ileti yollayabilirsiniz.

Aylara göre anne gruplarında yıllara göre ayırım yapmadık. Diğer gruplar böyle ayırımda bulunmuş bu tamamen kadınlar kulübü üyelerine ait bir gruptur.

Haziran Annelerinin Kadinlar Kulubu Facebook Grup için editor aramaktayız bu bilgiyide eklemek isterim ...

güzel bi grup olmuş düşünenin ve yapanın ellerine sağlık ama biraz daha katılım şart

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun ... Yaşasın cumhuriyet ... !!!

merhaba kızlar
biz de dışarı çıktık dolaştık yemek yedik falan uykusu gelince eve geldik şimdi uyuyor bizimki
havva hoş geldin.zeynepin kardeşi mi oldu?kaçırmışım galiba
cumhuriyet bayramımız da kutlu olsun herkese

canım ç0ok geçmiş olsun
inş bütün tahlilleriniz temiz çıkar
hiçbir kuzu ya bişiy olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…