2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende kaç gündür giremedim
bu hafta hep misafirim var
salı
perşembe
cuma
hep doluydum
şimdide evler ayalanacak bi dünya çamaşırlarım birikti

kızımında ateşi var sanahtan beri bi inip bi çıkıyor hiç keyfi yok
daha dişlerini tamamlamamıştı kızım acaba dişmi diyorum
çocuklarım hasta olunca bütün enerjim keyfim kaçıyor
Allah ım korusun kuzularımı
hepberaber

cuhuriyetimizin 88inci yılı kutlu olsunnnn
iyiki TÜRKİYE var iyiki TÜRK dogmuşummmm

merhaba kızlar nasılsınız?
baya toparladım gibi ben , kayra çok şükür azda olsa yemeye başladı
bugünde eşimin doğumgünü, eşimin ailesi falan çok misafirimiz olucak
çok işim var bugün bakalım nasıl geçircez
dünürüm beklerim canım buyur gel
yeni adresi mesaj atarım sana
canının çektiği bişey varsa söyle yapayım salı günü

SAĞOL Havva abla olacak ınşallah ben de gene hazıran annesi:))ikisine de eylulde hamıle kaldım ya eşim dıyo kı daha da eylulde yatmam senınle aynı yatakta allah bundan sonra isteyenlere versın ınşallah.

Emelcim bu arada gecmış olsun kayra da yemeye başlamış çok sevındım gözun aydın.

günaydın herkese.. benim oğlum Kağan'da 2009 haziran doğumlu . arada bakıyorum bu topiğe :) oğlum hiçbir şey yemiyor çok moralim bozuk eskiden böyle değildi yaa..
bir de bir şeye sinirlendi mi acaip bir şekilde çığlık atıyor. durduramıyorum. bağırıyoo bağırıyoo .. neyse herkesin bebişini Allah'ım kötülükten, hastalıktan uzak tutsun !

ıyı gunler rakadaslar....

kağanın bır tahlılı daha temız cıktı...gerıye bır tane kaldı...o da temız cıkarsa basıt bır enfeksıyon dıycez heralde...suan genel durumu ıyı hamdolsun....

arkadaslar gecmıse bıraz baktım cocukların kıloları falan konusulmus......sanırım bızım cocuklar asagı yukarı yakın bırbırıne kılo ve boylarıyla......

bır stede 24-36 ay arası bebeklerın boy ve kıloları tartısılmıs...o da bır blog...kıloya cok takılmıyorum...cocuklar farklı kılolarda olabılırler ancak bızımkılerın yasıtları kız da erkek de hep 101cm lerden 110 cmlerden bahsedıyolar...saka gıbı ya.....benım oğlum daha 89 cm...benımkısı onceden onden gıdıyordu...sımdı gerılemeye basladı...babası cok uzun boylu ben mınyonum.....dogdugunda ve 2 yasına kadar hep uzundu yasıtlarından gerı kalmaya basladı nedense...kg da asagı yukarı 13 vardır.....kıloda 17 falan dıyolar ...ya bu cocukları neyle beslıyorlar ben anlayamadım

merhaba kızlar nasılsınız?
neslihancım gözün aydın tahliller temiz çıkmış,, inşallah o sonuncusuda temiz çıkar,
bende bilmiyorum çocuklara ne yediriyorlarda kilo alıyorlar benim oğlum 93 cm, 13,9 kilo, yazbaşı 14,1 di kilo alcağına zayıflıyor
ne isterse onu yiyor zorla bişey yediremiyorum
ona bile şükrediyorum artık biraz yemeye başladı birkaç gündür
sadece kumandayı elime alıyorum kapatıyorum çizgi filmi bir kaşık alırsan açarım diyorum açarsan alırım diyor :)) bir kaşık alıyor sonra yine aynı şeyler
yerse ancak öyle yedirebiliyorum
şimdi uyuyor bakalım napçaz uyanınca taze fasulye var yicekmi bilmiyorum

gülincim sağol canım yiyor sayılır artık işte
senin minişin ikizler olursa yandın diyim, derin sakinse bol bol dinlenmişsindir sen, biraz hareket zamanı :)
ayyme hoşgeldin aramıza, yemeyen çocuk çok zor Allah sabır versin

Son düzenleme:
masallah kayraya...canım masallah ıyı boyuda kılosuda......benımkıde ınsallah boy atar da bende pımpırıklerımden kurtulurum....kıloyu cok takmıyorum da boyu cok takıyorum kafaya......alerjık cocuk yedıremıyoruz herseyı.....alerjı mamasını yerken ıyı gelısıyordu kı o zaman cok ıstahsızdı...ıkı ogun o mamayı yedırcem dıye akla karayı secıyordum......sımdı sevdıgı seylerı yıyor ama buyumuyor ıste nedense

merhaba kızlar
gülincim bizde kızım ben eşim ikizleriz ikizler çocuğu gerçekten çok hareketli ve zor bi çocuk derini mumla ararsın
kızlar boy kilo naparsanız yapın genetik bence.bizimki nasıldı biliyorsunuz az mı dertlendim burda yemiyor diye ama allahtan gelişimi iyiydi.anne baba çok uzun olunca bizimki de bayağı uzun olucak.şimdilerde 94-97 cm arasıdır tam ölçtürmüyor çünkü.hiç persentile bakmadım ama yaşıtlarından uzundur eminim herkes 3-4 yaşında zannediyor.yemediği halde böyle. o 100 cm ler falan millet doğru ölçemiyo bence. bizimki uzun diyoruz daha 100 ü bulmadı.çok takılmayın kızlar minyonsanız çocuk da minyon olacak hiç kendinizi boşa üzmeyin

selam kızlar, okuyorum ama yazamıyordum,
neslihan çok geçmiş olsun kağanın iyi olması sevindirici.

mertinde kilosu küsürdü ama bizim tartıya güvenemiyorum. boyuda 80 küsürlerde işde.
allah sağlık versin, hiç takılmıyorum, bende eskiden kiloya takılırdım ama şimdi hiç aklıma gelmiyor, yemesi güzel şükür.

ÖF kızlar ya moralımı bozdunuz valla şu ıkızler muahbbetıne.napalım yapacak bışey yok artık.derın uysaldır ama hareketlıdır.artık o örnek olur kardeşine frenler ınşallah dıye dua edıyorum.yahudılerın bı lafı vardır.eğer çocuklarınızı duzgun yetiştırmek ıstıyorsanız ilk çocugunuzu duzgun yetiştirin dıye.ben de o açıdan kendımı çok şanslı göruyorum bakalım yaşayıp görucez.valla bı batuhan öyle fazla kılolu bıldığım kadarıyla.ama neslıhanla eşı de kılolu.onun mınyon bı çocuk olması surpriz olurdu bence.

derın de 2 ay önce falan 91 cm dı.kılosu d 13,7 falan.

bendece de genetik
anne baba nasılsa çocuklarda öyle oluyorlar
bizde bugün dr gittik
kızımın kilosu 11kg
boyu 88cm
biraz minyon bir kız
hiç yemeside yok
bende ilk okula kadar bir deri bir kemeik büyümüşüm
ilkokuldan sonra iştahım açılmışbyum çok uzun degildir
kilom da maalesef yiyiomrum ondan dertliyim
eşim uzun boyludur
bakalım bizimkiler nasıl
olacakkkkkk

iyi maşallah canım
hiç sorun çıkmaz inş

mrb bayanlar ben aranıza yenı katılıyorum bende 2009annesıyım hep uye olucam olucam dıye dıye eylül 2.5yasına gelıcek ancak uye olabıldım nasılsınız ınsallah sızlerın arasında yerım vardır bıraz geç oldu ama:):):ınsalalh paylasırız herseyı ben ıst

nasılsınız kızlar...keyifler yerindedir umarım...okuyorum ama yazamıyorum...2 çocuklular bile yazıyo..hamarat bu haziran anneleri maşallah...ben yetişemiyorum sizin hızınıza...bayram yaklaştı...var mı planlar?...biz herzamanki gibi ankaradayız...çoğu eş dostta şehir dışında...çekirdek aile kutlarız artık....
çocukların boyu kilosu konuşuluyor yine....ege hazirandaki boy ve kilosunda..ama ben üzülmüyorum...elimden gelen budur..gitmediğim dr...okumadığımız kitap kalmadı konuyla ilgili...yemiyosa yemiyo ...napalım...

merhaba kızlar,
nasılsınız, bizde evdeyiz bayramda ananeye babanneye gideriz okadar
sennice hoşgeldin aramıza Allah bağışlasın kızını
bu arada ben tehlikeyi atlattım adet oldum

emel gözun aydın canım.ama sız çok tehlike atlatıyosunuz dıkkat edın ben de dun çok hastalandım.tum gun sabah 5 30ndan ıtıbaren sureklı kustum.aen sonunda hastaneye gıttık serum verdıler 3 saat kaldık eşimle derını de ablma bıraktık.aman allahım kımsenın sağlığını almasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…