2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar,
semizotu var dolapta yemeğini yemiyor kayra, çorbasını yapıcam bakalım yicekmi?
güzel olur yerse tarif veririm özlemcim :)
akşama da köfte ve pilav var birde kurufasülye yapayım diyorum yeter

e hadi gözün aydın ben de korkuyodum valla sen yazdıkça sevindim.bızım de okul çok yoğun yaa bugun nerdeyse kafamı hıç kaldırmadN
YOK YAZI YAZDIM YOK EVRAK IKMZALADIM AMAN E-OKULA gır vs aptala dööndum valla.

günaydın kızlar iyisinizdir inş geçmişi okuyamadım ama

inan bugün bakıcıya başladı bakalım ilk günümüz nasıl geçecek

yaaa ay kıyamam( bız napıcaZ BAakalım derının de teyzesıyle son 2 gunu.seneye bakıcı bulucaz bız de.eşim illa kreşe everelım dıyodum ben de ablamın oğlanların gıttığı kreşini müdürüyle konuştum daha çok küçük vermeyın dedı kadın.hem bağışıklık olarak hazır değil çok hastalanır dedı hem de tam anneye bağlılık sendromu yaşadıkları yaşmış olumsuz etkılenır ımkan varsa 1 yılı daha evde gecırsın deddi.bakalım allah karşımıza 'insan'çıkarsın inşallah.

kızlar yaa ben bu arada regl olmadım:)) 3 gun gectı.aylardır hep 3-5 gun onden onden gelıyo.pek ıhtımal vermıyorum ama olur mu olur az da olsa bı ıhtımal var tabı hep.

sağol özlemcim.
ayy inanda yemiyo aynı canım iştahsız bunlar
merhaba kızlar,
semizotu var dolapta yemeğini yemiyor kayra, çorbasını yapıcam bakalım yicekmi?
güzel olur yerse tarif veririm özlemcim :)
akşama da köfte ve pilav var birde kurufasülye yapayım diyorum yeter
bekliyoruz canımmmmmm
evet verdik bakalım bugün bakıcıya neyseki inan çabuk alıştı verdik dediğim evimizde bakıyo kendi evinde bakmasını istemedik
hayırlısı bakalım böyle devam ederler inş
kızlar yaa ben bu arada regl olmadım:)) 3 gun gectı.aylardır hep 3-5 gun onden onden gelıyo.pek ıhtımal vermıyorum ama olur mu olur az da olsa bı ıhtımal var tabı hep.

hayırlsı bakalım canım teyzemi oluyoruz yoksa

ay bilmıyorum filizcim yaaa sankı karnım sızlamaya başladı gıbı kısmet aertık hakkımızda hayırlısı...

İİ GECELER KIZLAR BENDE 2009 HAZİRAN ANNESİYİM OĞLUMUN ADI BATUHAN 8 HAZİRANDA 2 YAŞINA GİRDİ birde kızım var allah bağışlarsa oda gözde 11 aylık temmuzda 1 yaşına gircek henüz 23 yaşındayım 3.5 yıllık evliyim ee neler konuşuluyo bakalım burda merak ettim nelerden bahsediyorsunuz

günaydın kızlar,
nasılsınız ? biz 5 buçukta kalktık
dünden beri hiçbirşey yemiyor kayra, kulağım ağrıyor diyor, aç açına uyudu gece, bu sabah gene yemedi
bağırdım sinirden ağladım sonra kendime kızdım çok zor ya , bazen ne güzel yiyor bazen hiç yemiyor
gülincim hayırlısı olsun şekerim , derin büyüdü zaten , bekliyoruz haberlerini
trendy hoşgeldin aramıza, Allah bağışlasın evlatlarını
filizcim bakıcı hayırlı olsun, inşallah iyi anlaşırlar inanla
özlemcim geçmiş olsun sanada, çok şükür ciddi bişey yokmuş sevindim

sende bendenmişsin canım bende geceyi
hiç uykusuz geçirdim
oglum sagolsun
sürekli kımıl kımıl kendi kendini uyandırıyor kımıldanmaktan sinir oldum bi yatırmadı
bende nezamanlardır
işmiş yapmamıştım
bari biraz iş yapayım dedim kız uyrken normalde rahat vermezde sagolsun
balkonumu sildim
çekyat yastık kılıflarıylan halı örtülerimi yıkadım
süpürgeli işlerde çocuklar uyanınca
inş
gerçi canım hiç iş istemiyor ama ittire kaktıra yapacaz kurtuluşu yokkkkk

canım baridr götür kulagım agrıyo diyosa
ihmal etme
iştahsızlıgı agrısındanda olabilirr

kızlar günaydın
bizimki 6 da kalktı bu sabah 2 gündür altı kupkuru kalkıyo tutuyo sabah kadar klozete oturttum yapmak istemedi altını bağladım ona yaptı aslında hazır tuvalet eğitimine ama istemiyo napıcam bilmiyom

ay bilmıyorum filizcim yaaa sankı karnım sızlamaya başladı gıbı kısmet aertık hakkımızda hayırlısı...
hayırlısı olsun gülincim
hoşgeldin aramıza neler konuşulsun güzelim sohbet ortamı işte kendimiz ve çocukların gelişimi vs.
sağol canımmmmm
inana akşam yemek yedirecem diye resmen yalvardım ama yok sinirden bende yemedim ardan 2 saat geçti elimize tornavida 3 tanede araba aldık onun vidalarını söküp çıkartırken sulu bulgurlu köftesini yedirdim.
şükürler olsun

acele etme canım öğrenirler.

selam kızlar...
özlemcim sevindim bişey çıkmamasına.klimayı 3,4 gündür açıyorum.beşiğinde yatıyor yağmur.ona gelmiyor pek.kapıyı da hafif aralık bırakıyorum.üstünede atlet bitanede badi giydiriyorum.ince bir çarşaf örtüyorum.serin serin uyuyor diğer türlü terliyor uyanıyor hemen.dereceside 24 25 falan.doktora sorduğumda direk gelmesin derecesinide 25 yap bişey olmaz demişti.

gülinn her ay gecikiyor benimde korunuyorsanız gelir merak etme.gelmesede zamanı boşwer.zaten senden bekliyorum geç bile kaldın

yağmuru çişe götürdüm sabah yaptı çok sewindim.tuvalet kağıdını aldı poposunu sildi deliiiii

öğrenecek sanırım.kaka yapmadık henüz.gelince söyle annecim diyorum taaaammm annecim diyor

yeme içme konusuna gelince hiç takmıyorum acıkınca söyküyor zaten.anne makkarnnaa istiommm hadii çabuk çabuk diyor

haftasonu izmire gidicem bende.2 gün tatil yuppiiiii

benim oğlum 2 yaşında 2 aydır lazımlığa yapıyo söylüyo gelince bide erkek adamya ayakta işiyo lazımlığa ben tutuyorum lazımlığı tabi ,ama hemen hemen kaka yapıcanı ve oturağı yerine koymamı söylüyo kakası olunca yerim ben onuya valla

kızlar bende oğlumu memeden ayırmaya karar verdim ve bugun başladım hiç emmedi şu dakikaya kadar gece ne yapcaz bakalım bir sefer uyudu keçi sütü kaynattım içine 3 - 4tane bisküvü attım onu yedi çorba da yedi bakalım inş unutur hayırlısı ya balık yağı veren var mı aranızda kızlar:97:

kızlar bende dun gece vermiş oldugum kati bir kararla insallah bugun kağanı memeden ayırıyorum..sabah gogus pedıne salca surdum goguslerıme yapıstırdım ...meme ıstıyodu gel bak ee olmus dedım gosterdım..ıstermeısın dedım...yok yok dıyerek geri geri gitti....oğlen uykusuna dalması 40 dk yı buldu....hala salcalı salcalı gezıyom bakmak ıster dıye....korkuyom mıkrop kapıcam dıye....mıdem cok bulanıyo ya

cnm ne aşısı bu bende goturdum oglumu kontrole ama bana aşı felan demediler

cnm salça biraz öle oluyor ya bende göz kalemlerimle iğrenç bir böcek çizdim iki göğsümede görünce ört ört dedi istemiyor hiç bakalım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…