2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

nermin doğmgününüz kutlu olsun canım nice senelere,
benimde canım sıkkın biraz
kiracı olmak çok zor, evsahibi salak saçma şeylere laf söylüyo al evini başına çal demek var ama olmuyo (

sagol cnm gercekten zor kiracı olmak bende 6 yıldır kiradaym aynı evde hemde, bi civi çakmıyolar mutfak camlarım alüminyum görsen kahverengi berbat bisey yaptıralım diyoruz para yokmuş bizde inandık, 6 yıldır ilk defa bisey istedk takma kafana hepsı bı ceşit Allah kendimize nasıp etsn arkadaşım üzülme

selam kızlar
doğumgünü olan kuzucuklar da nice yıllara inşallah
emelcim biz de ev sahibine kızıp ev almıştık
bugün ben de aşıya götürecektim ama unutmuşum kendime inanamıyorum ya aşıyı da ayırtmıştık o kadar unutkan oldum ki bunun için de bi dr a gidicem herşeyi ama herşeyi unutuyorum
biz de nihayet tatile girdik 10 temmuza kadar falan gidip gelcez okula ama arada sırada olduğu için pek takmıyorum.kızım da zaten kafayı yemek üzereydi bugün de sabah 6 da kalktı 8 e kadar ağladı giyinemedim bile bakıcı geldi kucağımdan alamıyo neyse o ağlarken hazırlandım sonra bırakmadı beni sarıldı artık kapıdan çıkıcam falan derken bi baktım kucağımda uyumuş yatırdım da çıktım yoksa yine ağlayarak gidicektim okula neyseki tatile girdik artk gitmiycem diyorum seviniyo yavrum

selam hekesee,
doğum günü olan kuzuların doğumgünleri kutlu olsun,
bizim doğumgünümüz de pazar ama babamız memlekete gitti, pazartesi yapıcaz, akşamüstü sitenin parkında yapmayı planlıyorum, 10-15 kişi filan olucaz, bol bol da çocuk tabii ki,

çiş çalışmalarına tam gaz devam bizde, belirli aralıklarla götürürsek yapıyo, pakta falan tutuyo ama halaa kendisi söylemiyo, arada kazalar da oluyo tabii, çiş kazaları neyse de kaka kazaları tam bi facia, ne zaman söylicek merak ediyorum artık (

öğretmenlerimize de tebrikler, kuzularına kavuşmalarına bişey klmadı, tadını çıkarın arkadaşlar

selam güzel anneler
nerdesiniz
sanırım bugün hafta sonu diye herkez biryerlere dagılmış
dünde okullar tatil oldu ögretmenler de kuzularına kavuştu
artık yazın burası garip kalır
gelinde accık konuşlım

bende kaçgündür kızama çişin geldimi diyo soruyorum bezini tutuyor anne çiş diyo ama tık yok,
iki gündürde nezaman kakasını yapmaya başladıgını farketsem hemen bezini açıp
lagzımlıga oturtuyorum
ama korkuyor anne bitti deyip kalmak istiyorrr
nasıl ögrencez biz böyle bu çişi bilemiyorummm

merhabalar
evet i stresi olmadan evde olmak güzel .
kübracım aynen ya nasıl öğrenecekler bu çişi bizimki de gitmiyo sabah altını bağlamadım baktım ıkınıyo tuvalete gidelim diyorum yok diyo ağlıyo bez bağlıyım yok.
neyse ağlaya ağlaya bağladım ki kaka yaptı niye tuvalete gitmek istemiyo anlamıyorum bi de kaka temizliycektim halılardan

canım alıştırma kilodu aldınmı sen
aldıysan kullanışlımı
ben daha korkumdan altını açmadım
evet birde kaka temizlemek var
ne yapacaz

kızlar memeden ayırdım hiç zor olmadı bu kadar kolay olacagı aklıma gelmemıstı ama göğüsüm çok ağrıyo ne yapabılırım

Slm kızlar :) Benim oğlum da 20 haziran 2009 doğumlu . yarından sonra doğum günümüz var yani... uzun zamandır kk girmiordum bakim bi dedim :) ben 1,5 yaşında memeden kesmek zorunda kaldım. şuan da çiş , kaka eğitimi vermeye uğraşamıyorum. çünkü henüz doğru düzgün konuşamıyoruz. kakası gelince lazımlığa oturuyor ama çişten bi-haber :) bir de kilomuz 13,50 boyumuz 92 cm. düzgün konuşamıyor bu durum beni çok üzüyor . kendine göre bi dil geliştirdi sadece ben anlayabiliyorum onu da. Arapça konuşuyor sanki :) bir de o kadar inatçı ki , çok agresif anında sinirleniyor. bugün kavga etti benle küstü .. sizinkilerde de sinir var mı ?

canım alıştırma kilodu aldınmı sen
aldıysan kullanışlımı
ben daha korkumdan altını açmadım
evet birde kaka temizlemek var
ne yapacaz
cnm ben aldım iki tane, idare eder işte, ama fazla yaparsa ondan da taşıp heryeri batıyo, ben bazen babasıyla parka giderken takıyorum

hoşgeldin cnm maşallah gelişimi çok güzel oğluşunun,
sinirlilik bizde de çok fazla, herşeye küsüyo, gönlünü etmek de çok zor, ne çabuk büyüyüp de huy sahibi oldular anlamadım vallahi

bende almayı düşünüyorumda ondan sordum canım
alayım bende inşallah dolup taşmadan ögrenirlerr

merhaba kızlar nasılsınız?
ayyme hoşgeldin aramıza maşallah kuzuna
özlemcim b vitamini al unutkanlığa iyi gelir
alhan iyi yolculuklar canım sanada
kızlar benimki alıştırma külodunu istemiyor bezinide çıkarttırmıyor napıcam bilmem
birde gece yatarken ne veriyorsunuz kızlar , benimki çok iştahsız bu günlerde süt içirdim uyudu sonra
acaba açmı kalır tereddüt ediyorum
eskiden muhalllebi yoğurt içine ekmek falan yediriyordum ama yemiyor bu aralar
szi ne yediriyorsunuz yatarken ???

cnm senın oglusunla bnm oglusum aynı gun dogumlu cnm ALLAH uzun ömürler versin tüm bebişlere :)

selam cnm, akşam yemek yiyosa süt içse yeter artık bebek değiller ki gece acıkmazlar sanırım, ben azraya miki fare seyrederken bi bardak süt ya da iki danino veriyorum, gece beslenmesi bizde 10 aylıktan beridir yok zaten

merhaba kızlar
sabah sıcak olmadan parka götürelim dedik eceyi ama yine de piştik banyo yaptı uyudu aç aç uyudu yine.
kübracım alıştırma külodu almadım daha .mümine onu bez zannetmiyo mu?
emelcim yatarken süt içiyo gece de süt içerdi ama bayağıdır gece kalkmıyo. bence de gece beslenmesine gerek yok.
ayyyme hoş geldin.kendini ifade etmesi önemli diyo dr.lar yani nasıl konuşursa konuşsun sonuçta bişeyler anlatıyosa sorun yoktur

selam arkadaşlar.. ben 2011 haziran annesiyim.. bi aylık oğlum.. sizin topiği merak ettim, bakalım bizim minikler büyüdüklerinde ne alemde olacak diye.. Allah bağışlasın yavrularınızı...

Son düzenleme:

yok canım, çiş yapınca anında hissediyo onunla ıslaklığı, kilot gibi zaten, yalnız birazcık daha kyafetlerini koruyo işte,
hala kazalar devam ediyo bizde, çok zormuş be yavvvv

selam arkadaşlar.. ben 2011 haziran annesiyim.. bi aylık oğlum.. sizin topiği merak ettim, bakalım bizim minikler büyüdüklerinde ne alemde olacak diye.. Allah bağışlasın yavrularınızı...

Allah analı babalı büyütsün cnm, zor oluyo ama bugünler de geliyo işte, kokla bebişini bizim için de

canlarım nasılsınız bakalımm uzun süredir girmedim yeni arkadaşlar gelmiş herkes hoşgelmiş bizde cuma günü doğumgünümüzü yaptık yeni yaşları da güzel geçsin inşallah yavrularımızınn

günaydın kızlar artık giremiyorum topiğe inş iyisinizdir.
doğum günü geçen tüm bebişlerin doğum gününü kutluyorum nice yılllara inş sağlık mutluluk içinde.

kızlar bu hafta tayinim belli olacak dualarınızı bekliyorummmmm.

canım hakkınızda en hayırlısı neresi olacaksa
tayininiz oraya açıksın inş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…